Najgori sex do sada...

quite something:
meni lik jednom zaspao usred orala... bio mrtav pijan, ja osetila da mu nesto ne ide, pa rekoh da pripomognem, kad ono... mislim strasno... a, pritom to je bio najlepsi tip s kojim sam bila, ali sex, pre spavanja, je bio tako bedan da ne umem da opisem... i imam takvu potrebu da mu vratim za to, samo ga cekam... zao mi je jedino sto ga nisam probudila i bacila stvari ispred vrata zajedno sa njim...


Bolje da zaspi nego da se za vreme orala bakTJe sa rasvetom i kamerama... :twisted:
 
Aaaiiiiiii ... necu na ovoj temi da se istrchavam, inache bih pisala roman, jbg, mnogo sam se ..... pa je i veliki podbachaj. U nekoliko vec opisanih sluchajeva sam 'se nashla'. Mada, ja sam od onih koje ne cute kad lik podbaci, tako da od mene moze da chuje - nikad se nisam gore `ebala u zivotu ... jedan je chak plakao, ono, suze mu poshle. Nemam mnogo sluha za kilavce i potencijalno traumiranje istih. Pa i on mene traumira svojim neuspehom! I shta sad ja treba da cutim, a on da ostane u uverenju da je `ebao.
 
Najgori-prvi put...noc mature,u kolima,nisam htela,nije bilo silovanje zato sto mi je bio decko...bila sam trezna sto je najgore...boli a on nece da stane...navalio...umirem...kao vecnost,zatvorila oci,placem i cekam da stane...


...mnogo je vremena proslo dok nisam prezivela...dok nisam naucila kako lepo moze da bude
 
dr.koki:
Ajde pricajte koji vam je bio najgori sex... zasto... kako se to odigralo...?
Evo ja cu prvi:
Dovedem ja jednu kuci pre mozda godinu dana, ona hoce a ja napaljen.
Skinem je, navucem kondom(nije bilo mnogo predigre, ovo je trebalo da bude najobicniji sex)
Pogledam dole a ono amazon
Kazem ajde nema veze mozda tako voli...
Gurnem ga unutra izvadim i tako jedno 5-6 puta..
Ocigledno da sam ja otvori pandorinu kutiju tim guranjem posto je inace bila potpuno slepljena od strane neke neidentifikovane supstance
Kad poce da smrdi ali bre ljudi kao da se unutra uvukla cela zadruga posle zetve i svi umrli
Meni pripade muka i zasuzise mi oci iako sam dosta visok i sigurno vise od 1m udaljen od njene vagine.
A tek neki zuckasto belicasti sekret pa se odmah zalepio za one dlake
Pa ja lepo odglum "premature ejaculation"
Otrcim u kupatilo... navucem rukavice(hirurske) pa skinem kondom brzo i okupam penis u jodu pa sapunom.
Bacim i rukavice i kondom i zavezem kesu...
Nekako je pozurim da ide, kao zurim se negde
Skupim carsav pa u crnu kesu zavezem pa u kontejner i celu sobu isprskam asepsolom i sirom otvorim prozor
Jedva sam preziveo
p010.gif

pa gde vi ljudi nalazite te sto ih je poslednji put babica prala...
pa zar nije i ovako bila prljava i smrdljiva nego je moralo da dodje do seksa da ti shvatis da je odvratno strokava i neuredna,bez osecaja za osnovnu higijenu.
ma fuj,ogadi mi se dan :(
 
Banshee:
p010.gif

pa gde vi ljudi nalazite te sto ih je poslednji put babica prala...
pa zar nije i ovako bila prljava i smrdljiva nego je moralo da dodje do seksa da ti shvatis da je odvratno strokava i neuredna,bez osecaja za osnovnu higijenu.
ma fuj,ogadi mi se dan
:(
Tako ti je to, Smiljka, kada jutro počneš ovim i ovakvim zanimacijama, umesto gimnastikom ili džogingom !!! :lol:
 
dreamy_goca:
Najgori-prvi put...noc mature,u kolima,nisam htela,nije bilo silovanje zato sto mi je bio decko...bila sam trezna sto je najgore...boli a on nece da stane...navalio...umirem...kao vecnost,zatvorila oci,placem i cekam da stane...


...mnogo je vremena proslo dok nisam prezivela...dok nisam naucila kako lepo moze da bude
Pazi kad je bila mala matura... pametnica mala...
 
blondi:
joj podsetio si me na neko slično iskustvo... fuj kad se setim... u isku ma tipčina sam taka... mislim ono 1,90m bađa pravi... i muvamo se mi pogledima, merkanje, šmekanje... pa ono izazivanje movinG tela i to... i dođe do faze ono več njegova ruka na mojoj goozi, ja prstičim obavim detraljni poregled njegovih ramena... on se približi da me poljubi i eto ti sranjaaaaaaa fuj... nisam mogla da ga poljubim čak što više uz neku ljigavu foru izvini moram u wc sam zbrisala čak kuči... tip je izgleda večerao nešto sa lukom ufff... 3 dana mi je taj smrad bio u nosu bljak

Na sta si ocekivala da mirise bosanski drvoseca? Na Orbit sa ukusom lubenice?
 
meni je bilo najgore....dugo smo se muvali, fluid da seces nozem izmedju nas, mislis, ne bi imali seks nego bi se poklali koliko se zelimo:) i onda, dodje do seksa, sve fantasticno, ja napaljena uzas, i onda...on ulazi u mene ja cujem sebe i svoje tiho AAAAHHH, onako bas od zadovoljstva, i to je sve..toliko je i trajalo, koliko i to moje aaah :) 3 sekunde, svrsio:(
 
Vesela_zena_beogradska:
Aaaiiiiiii ... necu na ovoj temi da se istrchavam, inache bih pisala roman, jbg, mnogo sam se ..... pa je i veliki podbachaj. U nekoliko vec opisanih sluchajeva sam 'se nashla'. Mada, ja sam od onih koje ne cute kad lik podbaci, tako da od mene moze da chuje - nikad se nisam gore `ebala u zivotu ... jedan je chak plakao, ono, suze mu poshle. Nemam mnogo sluha za kilavce i potencijalno traumiranje istih. Pa i on mene traumira svojim neuspehom! I shta sad ja treba da cutim, a on da ostane u uverenju da je `ebao.

S obzirom da se ovde predstavljas kao kraljica rafiniranog sexa, bas me zanima sta po tvojim ocigledno visokim kriterijumima znaci-podbaci u krevetu...Da vidim jel ja podbacujem...Prosvetli me.
 
Nikad mi nije bilo gore nego kad mi je moj tadašnji partner izazivao bol u toku sexa, on je valjda kontao da treba biti grub i svom snagom ga gurati. Što je još gore ja bol nisam mogla da trpim a ni da prikrijem (niti sam želela) pa kada sam skoro vrištala on je kontao da sve dobro radi i da ja u stvari uživam.
 
Šta tebe briga gde ja započinjem svoj forumaški život? Možda si se slučajno pronašao u ovoj mojoj priči pa je to razlog što si me napao a tek sam napisala svoj prvi post. Hvala na dobrodošlici, nadam se da ima mnogo lepše raspoloženih ljudi od tebe na ovom forumu, očigledno ima jer ne bi bilo razloga da toliko ljudi posećuje forum.

i da što se tiče te torture sa tim dečkom nije se nastavila.
 

Back
Top