Najgori sex do sada...

dr.koki:
Ajde pricajte koji vam je bio najgori sex... zasto... kako se to odigralo...?
Evo ja cu prvi:
Dovedem ja jednu kuci pre mozda godinu dana, ona hoce a ja napaljen.
Skinem je, navucem kondom(nije bilo mnogo predigre, ovo je trebalo da bude najobicniji sex)
Pogledam dole a ono amazon
Kazem ajde nema veze mozda tako voli...
Gurnem ga unutra izvadim i tako jedno 5-6 puta..
Ocigledno da sam ja otvori pandorinu kutiju tim guranjem posto je inace bila potpuno slepljena od strane neke neidentifikovane supstance
Kad poce da smrdi ali bre ljudi kao da se unutra uvukla cela zadruga posle zetve i svi umrli
Meni pripade muka i zasuzise mi oci iako sam dosta visok i sigurno vise od 1m udaljen od njene vagine.
A tek neki zuckasto belicasti sekret pa se odmah zalepio za one dlake
Pa ja lepo odglum "premature ejaculation"
Otrcim u kupatilo... navucem rukavice(hirurske) pa skinem kondom brzo i okupam penis u jodu pa sapunom.
Bacim i rukavice i kondom i zavezem kesu...
Nekako je pozurim da ide, kao zurim se negde
Skupim carsav pa u crnu kesu zavezem pa u kontejner i celu sobu isprskam asepsolom i sirom otvorim prozor
Jedva sam preziveo


Tesko da bi ti neka takva dosla, mada sve je moguce. Nisi je trebao oterati. Trebao si s njom u kupatilo oprati je i istorbati tako silovito da joj to vise nikad ne izadje iz pi,ce.
 
Odlucila ja da prevarim decka. Ko veli mora se i to jednom. Nadjem lika, extra izgleda, prica bezveze (pa nije mi ni trebao za to ) i odlucih se na taj korak.Prazna gajba, satro zivi sam.I zapalim sa neke zurke pravo kod njega u dva ujutru. Poceo peting tamo, vamo. Kaze mi da mu smeta to sto je pusim i da ne voli da u ustima oseti miris duvana. Ja popizdim, okrenem se na drugu stranu i zaspim.Ne dugo posle toga probudim se, on spava ko zaklan.Krenem da ga mazim i on poce da se budi. Tamo vamo, povatasmo se dobro, i krene da ulazi u mene.Uzas.Vadi,gura,vadi,gura i tako u nedogled, a ja u medjuvremenu palim tv.On i dalje u meni.Nista osetila nisam a on kao neki sivonja.I vidim mu taj blazeni osmeh na licu i popizdim zbog sopstvenog nezadovoljstva. Uzas, nije svako za te stvari. Odem kuci besna na samu sebe sto mi je takva glupost i pala na pamet. Od tada mog dragog ne pustam da dise. Majstor covek, zna posao, jbg volim ga.Lakse je to raditi kad ima ljubavi nego bez emocija.Moje misljenje. Doticni nesposobnjakovic se javio jos par puta i ja smislim pricu kako idem preko i ne vracam se. Molio me da se vidimo jos jednom kao da se rastanemo, ma kakav rastanak, nikad vise.....Ne ponovilo se
 
....prvi put kad sam se kresnula sa sadashnim mi je bio najgori seks ikad... ustala sam i rekla - ovaj, odo` ja sada.... i smejala se do kuce.... posle mi je trebalo dva meseca da se nakanim da ponovo probamo.... dobro je da sam se nakanila.... :)
 
Bad_Wolf:
Daj detalje i da li on zna za to da ti je najgori...
...pa, chuj` osetila sam se kao drndalica.... znachi, da se razumemo - nisam ja za one fore, gledamo se u oci i nezzno vodimo ljubav.... ali, ovo je bilo ono drn, drn, drn, drn..... znash?
kasnije sam shvatila, da je to do alkohola.... on je bio janpi, ja nisam. sada znam. kad je takva situacija, ja se ne *****. sem ako mi se bash ne yebe. iskuliram. i on zna da ja ne volim da se ***** sa njim kad je on pijan, a ja nisam.

a za taj nash prvi seks - da, zna da mi je najgori u zzivotu.... pracen sa najboljim u zzivotu. :)
 
meni lik jednom zaspao usred orala... bio mrtav pijan, ja osetila da mu nesto ne ide, pa rekoh da pripomognem, kad ono... mislim strasno... a, pritom to je bio najlepsi tip s kojim sam bila, ali sex, pre spavanja, je bio tako bedan da ne umem da opisem... i imam takvu potrebu da mu vratim za to, samo ga cekam... zao mi je jedino sto ga nisam probudila i bacila stvari ispred vrata zajedno sa njim...
 

Back
Top