Najgori sex do sada...

Bejase to odavno, na nekoj zurci. Ja napaljena, on dziber na kvadrat, a meni genijalki doslo da proverim da li je tacna ta "ljakse varijanta".
Dakle, potrpasmo se u krevet, sobali ti on mene odmah na ledja, pa me opkoraci, skoro mi sede za vrat i gurnu mi tuki u usta.
Napred ne mogu, pozadi zid, ma nema mrdanja! Sta cu, prilegoh ti ja na posao, no me zabole sija (vrat). A on, dobra dusa, kad video da se mucim, gurnu mi jastuk pod glavu i rece: "E tako! Da ti namestim usloVI za rad!"

Poceh da se smejem k'o luda, sta cu. I da gledam kako mu, mukici, tuki pada.
:lol: :lol: :lol:
 
ns11:
Da kad rekoh tipu, inace faca i frajer, da stavi kondom a on mi na to kaze - ****** ne umem. E tu mi sva zelja ode u majcinu, ne sto ne ume, i to se uci, nego sta onda izigrava da je mocan. I sledstveno sex koji je usledio - bljak


Ma najgori su ovi šta kažu "sad ću te izyebat da ti oči ispadnu". Yebi ga napraviš si pritisak i onda katastrofa. Bolje šutit, k.enjat pa kad dođe šta napraviš, dobro si napravio. U takvim situacijama obično puno i napraviš ;)
 
To je najveca tajna kako da budes dobar u krevetu, treba da znas kad ce seks da bude los unapred i da ga izbegnes ali na dobar nacin. Samo sto neki mnogi ne znaju sta znaci unapred, to sam videla po onom "Hvla unapred" kad nisu mogli da znaju nikako sta to znaci kad se tako kaze. :-D
 
Najgori sex mi je bio sa bivsim deckom,kada me je mucenicki smarao sat vremena trpajuci onako bezveze,bez strasti,tehnike,neznosti...i kada me je lepo izmucio rekao mi je kao ne moze da svrsi jel ga bole krsta....Imala sam jednom situaciju gde je decko svrsio cim ga je ubacio,nisam stigla ni da kazem ahh,a on ga je vec izvukao naplje...ali je se odmah zatim iskupio cetiri puta....
 
Dosta duzi od jedne sekunde!Da je bio duzi samo za sekundu to onda ne bi bilo otkupljivanje vec najgore mucenje u mom zivotu i jako ponizavajuce iskustvo za njega.Cisto sumnjam da bi neko radio to cetiri puta zaredom a da traje citav minut!
 
Ne secam se......ustvari sa jednim tipom sa kojim sam bila pre jedno 10,a mozda i vise godina,samo da bi napakostila bivsem decku.Tip je bio u svakom pogledu strava.Jedino sto je bio malo zatvoren.Mislim pricljiv je on ovako u drustvu,opusten,ali za neke ozbiljnije razgovore,cista nula.I eto ja tako pocela da izlazim sa njim,bio mi i smor malo,nisam osecala nikakvo uzbudjenje,sav je bio nekako preterano tih i fin.......i kad je dosao krevet na red.Ma uzas da ne pricam.........a i ja sam svo vreme mislila na svog bivseg......tako da mi nikad nije bilo gore.
 
Najgori sex mi je bio sa jednim bivsim (naravno da i nismo bili dugo zajedno) kada mu je trebalo 15minuta da potrefi rupu, ja sve ajde pustam ga da ne pomisli da ja mislim da je nikakav, dok nisam popizdela, a da ne pricam da je prilicno mrsav bio pa me jos i ubi kostima. Ali hvala Bogu prodje i to
 
najgori seks sam na zalost dozivela pre jedno pet godina...upoznala lika na nekakvom seminaru i super smo se druzili par dana...poslednji dan se pofatamo, ali samo to...i svako u svoj grad...i tako, dopisivanje gluposti i ja odem kod njega...KATASTROFA!!!!...ispostavilo se da se samo dobro ljubi... :(
 
nerviram se za druge:
najgori seks sam na zalost dozivela pre jedno pet godina...upoznala lika na nekakvom seminaru i super smo se druzili par dana...poslednji dan se pofatamo, ali samo to...i svako u svoj grad...i tako, dopisivanje gluposti i ja odem kod njega...KATASTROFA!!!!...ispostavilo se da se samo dobro ljubi... :(

A jesu to tvoje noge u avataru ?
 
hanibal77:
na kraju sam ga pustila i pocela da grickam nokte.
xaxaxaxaxaxaxaxa dobar fazona:P



ja pre neko vece za malo da zaspim...mozda sam cak na trneutak i zaspala...nije bilo bas bas tolko dosadno al mi se spavalo hahahah posle mi blio glupo...zamisli frajer me provali da spavam???? i onda kao bajo do yaya si jebach samo molim te probudi me kad zavrsis
 
Ajde pricajte koji vam je bio najgori sex... zasto... kako se to odigralo...?
Evo ja cu prvi:
Dovedem ja jednu kuci pre mozda godinu dana, ona hoce a ja napaljen.
Skinem je, navucem kondom(nije bilo mnogo predigre, ovo je trebalo da bude najobicniji sex)
Pogledam dole a ono amazon
Kazem ajde nema veze mozda tako voli...
Gurnem ga unutra izvadim i tako jedno 5-6 puta..
Ocigledno da sam ja otvori pandorinu kutiju tim guranjem posto je inace bila potpuno slepljena od strane neke neidentifikovane supstance
Kad poce da smrdi ali bre ljudi kao da se unutra uvukla cela zadruga posle zetve i svi umrli
Meni pripade muka i zasuzise mi oci iako sam dosta visok i sigurno vise od 1m udaljen od njene vagine.
A tek neki zuckasto belicasti sekret pa se odmah zalepio za one dlake
Pa ja lepo odglum "premature ejaculation"
Otrcim u kupatilo... navucem rukavice(hirurske) pa skinem kondom brzo i okupam penis u jodu pa sapunom.
Bacim i rukavice i kondom i zavezem kesu...
Nekako je pozurim da ide, kao zurim se negde
Skupim carsav pa u crnu kesu zavezem pa u kontejner i celu sobu isprskam asepsolom i sirom otvorim prozor
Jedva sam preziveo
 
dr.koki:
Ajde pricajte koji vam je bio najgori sex... zasto... kako se to odigralo...?
Evo ja cu prvi:
Dovedem ja jednu kuci pre mozda godinu dana, ona hoce a ja napaljen.
Skinem je, navucem kondom(nije bilo mnogo predigre, ovo je trebalo da bude najobicniji sex)
Pogledam dole a ono amazon
Kazem ajde nema veze mozda tako voli...
Gurnem ga unutra izvadim i tako jedno 5-6 puta..
Ocigledno da sam ja otvori pandorinu kutiju tim guranjem posto je inace bila potpuno slepljena od strane neke neidentifikovane supstance
Kad poce da smrdi ali bre ljudi kao da se unutra uvukla cela zadruga posle zetve i svi umrli
Meni pripade muka i zasuzise mi oci iako sam dosta visok i sigurno vise od 1m udaljen od njene vagine.
A tek neki zuckasto belicasti sekret pa se odmah zalepio za one dlake
Pa ja lepo odglum "premature ejaculation"
Otrcim u kupatilo... navucem rukavice(hirurske) pa skinem kondom brzo i okupam penis u jodu pa sapunom.
Bacim i rukavice i kondom i zavezem kesu...
Nekako je pozurim da ide, kao zurim se negde
Skupim carsav pa u crnu kesu zavezem pa u kontejner i celu sobu isprskam asepsolom i sirom otvorim prozor
Jedva sam preziveo
E ovo je najbolja prica koja sam cuo u poslednje vreme. Iako se ne javljam na ljubav i sex ali ovo moram da prokomentarisem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top