Najgori sex do sada...

ovog leta kad me iskulirao bivsi decko ja odlucila da se napijem i kresnem sa jednim koji me je muvao jos od dosta ranije,ono razmisljam dobar je frajer a i ovaj da me vidi kako krecem kuci sa njim...


nije bio los sex kao sex...al ja ni sekund nisam mogla da se opustim i na srred sam pocela da placem kako nikad necu moci da budem ni sa kim ko nije taj bivsi i neke budalastine (pijani kreten...:P) i on me je na kraju jadnicak tesio celu noc umesto da je priveo nesto normalno xaxaxa
 
valjda nikad nisam imao los sex.najgore mi ja kad me iznervira jos na samom pocetku pa mi je posle vise ni nije do sexa.npr kad mi sere da ja radim oralni sex da bih njoj ucinio i jer se to ocekuje od mene.ali ja mnogo uzivam u tome i neznam zasto mi se tripuje.a znamo se mnogo dobro.
 
Oboje malo pijani sa zurke. Ja navalio, ona se slabo brani. Pozlilo joj ispovracala se (srecom u kupatilu). Jos se osecam krivim i danas. Kreten.

Par neuspelih iz maldosti. Prazan stan, pa kao prilika mora se. Sve na gurku bez veze.
Sada sam stariji i pametniji, ako malo ludji.
 
...ma ja se kajem sto sam bila u takvom okruzenju i glupa...pa sam smatrala da nemam izbora (citaj: prava da budem voljena)...
...od osnovne kroz srednju sam bila etiketirana kao krsh riba...
...medjutim shvatila sam od drugog srednje da to ne da nije istina nego da totalna glupost (iscenirana mozgom pubertetlija) ,akne ,fiksna i to sto sam uglavnom nosila polovne stvari starijih rodjaka...
...od tada vise nikad nisam bila bez ljubavi i sexa...8)
...nazalost ponekad i vise ljubavi nego sto sam zelela (od dragih drugova)
 
ova zadnja sto sam umocio u nju ... jooooooj kolko je ruzna covece, ko da su je sushili na promaji ... al dobro bio sam mortus pijan ... srecom sam se i probudio pijan ... od tad sam smanjio alkohol ...
zakljucak: nikad vise pijan s curom, sacekaj se malo otreznis pa da vidis na sta lici
 
naj gori sex...posle solidne ali preduge predigre i bezuspesnih pokusaja da udjem u nju, nikada tako nesto nisam doziveo, neosvojiva poput Bastilje a navodno zeli sex, kako god se okrenes, namestis... nema prostora, nesto smeta, laktovi, kolena, butine...bilo sta. Posle sat vremena odustanem, bole ledja a i nervozan kao pas. Ona bi kao da me za utehu zadovolji oralno i ja svrsim za 2 sedkunde. Uzas, ne ponovilo se :D
 
Zefirra:
...kada , kako i zasto?

...meni je bilo najgore s prvim deckom...16god...ne zato sto nije bio dobar tehnicar,bio je prilicno prekaljen...
...nego jednostavno...tu nije bilo ljubavi...

Auuu. Kreneš pa se spusti pa se nešto koncentriraš pa se trljaš ko neki ranjeni gmaz pa se pitaš šta ja ovdje uopće radim :roll: i sve nešto tako jadno i bijedno da je teško za gledat i meni i njoj, a i Bogu valjda kad me vidio onakvog nikakvog :roll:
 
Joj, mozda sa onim mucenikom koji se nasao sav u cudu sto se neka zena aktivno nabija na njegovu alatku... Dobro, to je vise bilo tragikomicno nego lose, posto sam se i tako i tako zabavljala za svoj gros... A on htio da se zeni... :roll:
 
Da kad rekoh tipu, inace faca i frajer, da stavi kondom a on mi na to kaze - ****** ne umem. E tu mi sva zelja ode u majcinu, ne sto ne ume, i to se uci, nego sta onda izigrava da je mocan. I sledstveno sex koji je usledio - bljak
 

Back
Top