Quantcast

Najgori sex do sada...

Very Irresistible

Početnik
Poruka
16
pa jel vi očekujete da u toku sexa sa osobom sa kojom prvi put spavate da će te osetiti bol? I to da bude sve u redu pa da se odjednom bol pojavi, naravno da ćete u tom slučaju prekinuti sex. Samo ne znam kako sam mogla da pretpostavim da će doći do bola nisam vidovita.

Very Irresistible

Početnik
Poruka
16
pa jbg nisam ga prepoznala, on je inače bio sasvim normalan i sladak pre sexa ali se ispostavilo da nema pojma o sexu nije me on primorao ali je bio grub u toku sexa. Kontam da je on mislio da tako treba. Možda sam bila malo dramatičnija kad sam pisala ali me je tema isprovocirala.

Very Irresistible

Početnik
Poruka
16
pa neke dve godine smo se znali a intenzivnije viđanje je počelo neka tri meseca pre veze. Delovao je stvarno kao pažljiv i dobar dečko ovako nije nikad bio grub. Nije on nikakav paćenik niti se pali na sado-mazo sex već jednostavno on to tako radi, voli valjda brzo i jako.

Poruka
4.535
S obzirom da se ovde predstavljas kao kraljica rafiniranog sexa, bas me zanima sta po tvojim ocigledno visokim kriterijumima znaci-podbaci u krevetu...Da vidim jel ja podbacujem...Prosvetli me.
Ja sam samo rekla da sam se iz`ebala u zivotu onoliko ... shto je nekako i logichno s obzirom na godine, zelje i mogucnosti. Nikakve titule sebi nisam dodeljivala, niti sam se predstavljala kraljicom, pa bi bilo umesno da mi se ne izvrcu rechi. U vezi podbachaja ... pa, pisalo se o tome na ovih 6 stranica. Nishta nisam drugachija (dobro, jesam malo) od drugih zena koje su ovde iznosile svoju muku sa vajnim `ebachima.

Tauren_Chieftan

Zainteresovan član
Poruka
108
Uhhh...godinu dana sam se ja natezao sa jednom devojkom pazeci da joj ne povredim osecanja. Svaki put kada smo imali odnose, ja ne gurnem ni tri puta, ona je vec gotova, ne moze vise, umorna je, kaze da sam preterao :) tj. da je dozivela orgazam nekoliko puta, sva je nekako bila mrtva, nepokretna nemastovita, a ja sam sve mislio ajde, polako, da se opusti, da se malo navikne , ajde polako, cbice bolje... i posle godinu dana, shvatih da tu nema pomoci...tako da svima preporucujem da u takvom slucaju bolje iskreno kazu, makar i povredili tu neku osobu, jer svaka ptica svome jatu leti...

zelenooka07

Početnik
Poruka
24
Ne znam da li je to najgori sex ali da li vam se nekad desilo da se viđate sa nekim i svaki put ste oboje jako napaljeni i sve je super do momenta kada treba da pređete na glavnu akciju a njemu odjednom padne i nema šanse da se digne???

_Saint

Primećen član
Poruka
571
Jedna devojka je mislila da mushkarce pali kada prilikom orala koristi zube (ali grublje), posle mog prekidanja, i pokushaja nastavka... seks je bio katastrofalan, bukvalno odradjen na silu i sa moje i sa njene strane. Ne ponovilo se.

Poruka
4.535
Ne znam da li je to najgori sex ali da li vam se nekad desilo da se viđate sa nekim i svaki put ste oboje jako napaljeni i sve je super do momenta kada treba da pređete na glavnu akciju a njemu odjednom padne i nema šanse da se digne???
Jeste, to je jedan od najgorih, ali ima i drugih, trecih. Sa takvima nema sledeceg susreta, kakvo crno vidjanje, shto reche diskutant iznad - odmah treba preseci, a ne da ti prodje mesec, dva, tri, godinu dana - u smaranju.

zelenooka07

Početnik
Poruka
24
Vesela_zena_beogradska:
Jeste, to je jedan od najgorih, ali ima i drugih, trecih. Sa takvima nema sledeceg susreta, kakvo crno vidjanje, shto reche diskutant iznad - odmah treba preseci, a ne da ti prodje mesec, dva, tri, godinu dana - u smaranju.
Šta ću kad sam bila ludo zaljubljena i napaljena. A preko telefona mi pričao sve i svašta i ja se svaki put nadala da će sledeći put biti bolje ali je na delu bio manji od makovog zrna.