Најгори политичар Србије у 2010. години ?

Ко је по вама најгори политичар у години која је већ на измаку ?

По мени убедљиво актуелни председник владе Републике Србије Мирко Цветковић.

:deda:

Izvini ali ovo je isto tako bezveze kao da si pitao ko je najbolji politicar u ovoj godini.

Nema najgoreg - svi su podjednako losi.
 
Izvini ali ovo je isto tako bezveze kao da si pitao ko je najbolji politicar u ovoj godini.

Nema najgoreg - svi su podjednako losi.

Па и међу тим лошима има ко је најгори, актуелни политичари немају осећај одговорности за судбину својих грађана, зато грађани требају да скрену пажњу да су актуелни политичари сервис грађана Србије и ништа више.
Ако су политичари толико лоши и ако су сви лоши како ти кажеш зашто их грађани Србије уопште и трпе?
 
Па и међу тим лошима има ко је најгори, актуелни политичари немају осећај одговорности за судбину својих грађана, зато грађани требају да скрену пажњу да су актуелни политичари сервис грађана Србије и ништа више.
Ако су политичари толико лоши и ако су сви лоши како ти кажеш зашто их грађани Србије уопште и трпе?

Pa i ja se cudim kako ih trpe. Verovatno bas zbog toga. Sto nemaju alternativu.


Па и међу тим лошима има ко је најгори, актуелни политичари немају осећај одговорности за судбину својих грађана, зато грађани требају да скрену пажњу да су актуелни политичари сервис грађана Србије и ништа више.
Ако су политичари толико лоши и ако су сви лоши како ти кажеш зашто их грађани Србије уопште и трпе?

E pa ne može, od goreg uvek imaš još goreg, svi su najgori - kako ovo glupavo zvuči z:mrgreen:. Šalim se,najgori od sve dece je Tadić i to bez konkurencije.

Dobro, ako me bas silom terate da se izjasnim z:lol:, pa ne znam neka dele to mesto Slobodan Milosavljevic i Tomica Milosavljevic.
 
Најгори :
1. Борис Тадић
2. Драган Тодоровић
3. Срђан Миливојевић
4. Гордана Поп-Лазић
5. Јелена Триван
6. Милорад Мирчић

Најбољи :

1. Војислав Коштуница
2. Јоргованка Табаковић
3. Андрија Младеновић
4. Александар Вучић
 

Back
Top