Najgori kruzni tok

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
117.173
Koji je po vasem misljenju najgori kruzni tok?

Mene najvise nervira Autokomanda.

Presecen je tramvajskim sinama

Na Slaviji recimo tramvaj ide kao i saobracaj i uvek znas iz kog smera ce doci.

Na Autokomandi moze i sa leve i desne strane da ti izleti jer sina ide po sredini toka.

sta znam

ja slaviju uvek lagano proletim
ali autokomanda me bas bas nervira.
Релативно често идем с ауто-пута у Војводе Степе и на укључењу пред кружни ток хаос, у десну траку и да се удјенем, али док се испремјештам у лијеву да бих њоме стигао до кружног тока, морам се гурати јер мој лијеви жмигавац већини не значи ништа, да неко прикочи да ускочим, тешко, само могу вребати кад неко има спорије рефлексе па да му се утурим испред на брзака.

Poslednjih par puta kada sam se zaboravio i uleteo na slaviju, ljudi su tamo kampovali sa automobilima, bilo je nadrealno ljudi su iz trake za uključivanje išli u suprotnom pravcu, zaobilazili celu kolonu koja se isključuje pa onda tik uz trotoar do fontane zaobilazili i išli dalje :hahaha:

Иначе, највише ме нервирају они малецки кружни токићи који су почели ницати свуда, без икакве мени видљиве потребе. Коме је оно пало на памет и чему, не знам.
Jer im je jeftinije od semafora :mrgreen: da vidiš u hr to uvode svuda, da im vidiš face zbun :lol: stanu pa razmišljaju a ja samo proletim :lol:

Иначе, највише ме нервирају они малецки кружни токићи који су почели ницати свуда, без икакве мени видљиве потребе. Коме је оно пало на памет и чему, не знам.
da..ja takodje ne vidim poentu onih turbo kruznih tokova
ima traku koja zaobilazi kruzni tok da ne ulazis u njega ako bi izasao na prvom izlazi desno ali po propisu moras u njoj da sacekas one koji izlaze iz kruznog toka sto znaci da je bolje uci u tok i izaci nego ga zaobici i cekati one koji izlaze iz njega.

Jer im je jeftinije od semafora :mrgreen: da vidiš u hr to uvode svuda, da im vidiš face zbun :lol: stanu pa razmišljaju a ja samo proletim :lol:
Не знам за Хр, али то су ме Талијани сјебали кад су почели сијати своје „ротонде” којекуде. Срећом, с њима се још увијек може људски тј. напичкараш неког и прогураш се. :lol:

da..ja takodje ne vidim poentu onih turbo kruznih tokova
ima traku koja zaobilazi kruzni tok da ne ulazis u njega ako bi izasao na prvom izlazi desno ali po propisu moras u njoj da sacekas one koji izlaze iz kruznog toka sto znaci da je bolje uci u tok i izaci nego ga zaobici i cekati one koji izlaze iz njega.
И то још ничу на мјестима на којима иначе није гужва нити је икад било проблема, ал с кружним токићем – ето белаја! :mrgreen:

Meni je svaki kružni tok u Beogradu skroz ok jer da bi uspešno prolazio kroz iste imaš samo dva pravila, autobus i tramvaj će da te odvale jer ih zabole uvo, rade u GSP i njih prosto puštaš osim ako se nisi već dovoljno uvalio, ovo ostalo prolaziš na silu jer zaboravi da će iko da te pusti, već se uvaljuješ malo po malo dok prosto više nema gde i samo furaj.

premda ja sam za to da se na sred svakog sela stavi jedan kruzni tok da ljudi uce kako se vozi u njemu a ne kad dodju u beograd da se slogiraju i naprave haos.
Свако крштено село ионако има свој „запис” тј. прастари храст који је обично „опремљен” и малим кружним руралним токићем. Лако ћемо за сељаке, (мало)грађани су проблем.

Успут, пошто смо већ добрано одлутали од паркирања под ручном, ево клипа од ког су ми сузе кренуле кад сам га видио: :hahaha:

Koji je po vasem misljenju najgori kruzni tok?

Mene najvise nervira Autokomanda.

Presecen je tramvajskim sinama

Na Slaviji recimo tramvaj ide kao i saobracaj i uvek znas iz kog smera ce doci.

Na Autokomandi moze i sa leve i desne strane da ti izleti jer sina ide po sredini toka.
CRKLA sam od smeha... ne sećam se lika, ali... priča o kružnom toku mi je basnoslavna!

Ubedljivo najgori je onaj kod opštine NBGD. Ni na jednom drugom nikad nisam imao problema, a na ovom dvaputa umalo udes nisam imao. Zato što je projektovan loše, omogućava da uđeš velikom brzinom, ljudi bukvalno lete.

Nemam problem sa KT.
Jedino na autokomandi zavisi iz kog pravca ideš , može dugo da se čeka.
Bio sam do Ikeje pre neki dan tamo su napravili šest KT jedan za drugim .....
kod ikee imas sjajnu foru
na prvom toku idi na poslednji izlaz skroz levo i onda desno putem autobusa i zaobilazis sve kruzne tokove i odmah si na parkingu :D

1718354744390.png

Back