Quantcast

Najgori izumi prve decenije veka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.286
Mreže za društveno umrežavanje i rijaliti programi su ubedljivo najgori izumi prve decenije 21. veka, pokazuju rezultati nedavno sprovedenog britanskog istraživanja koje objavljuje londonski "Dejli telegraf".

Za stanovnike ostrva, nema ništa goreg od Tvitera, Fejsbuka i raznih TV-rijalitija.

Mreže za društveno umrežavanje su, po mišljenju ispitanika, dovele do još većeg otuđenja, dok su rijaliti programi ocenjeni kao "iritirajući" i "čisto gubljenje vremena".

Iako su ova dva izuma s njim tesno povezana, Internet je, prema istom istraživanju, proglašen jednim od najboljih izuma veka, zajedno sa širokopojasnom internet tehnologijom, onlajn kupovinom i Guglom.

Treba potsetiti da do 2000. godine, pristup mreži nije bio tako jednostavan i brz kao danas, a sama mreža nije pružala mnogo mogućnosti.

Među pet najgorih izuma ovog veka, po mišljenju Britanaca, spadaju još i centri sa telefonskim operaterima za nuđenje brojnih usluga.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=21&nav_id=494278

:klap:

duhvs

Iskusan
Banovan
Poruka
6.466
Najgori izumi u prvoj deceniji trećeg milenijum ..... hmmmm ... to bar nije teško što se tiče Srbije.

Nema ništa gore od izuma nacionaldemokratskih partija u Srbiji.

Sa tim izumom u Srbiji jednostavno se ne može ništa uporediti jer toliko loše ništa ne postoji..... a nije ni postojalo a uveren sam da ni u buidućnosti nikada neće postojati.

Ja sam da se to čudo što pre ukine.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.