Najgori filmovi ikada snimljeni, po mišljenju kritičara

Sensei

Master
Moderator
Poruka
41.338
Rotten Tomatoes je veb stranica kojs okuplja kritičare i gledaoce kako bi dala opsežne kritike filmova. Rangiraju se od 0 % (da, ima i takvih) do 100% rejtinga.

Evo koji je najgori po njima.

1. Ballistic: Ecks vs. Sever
Godina izdanja: 2002

Rotten Tomatoes Ocena: 0 procenata

Broj recenzija: 118

Zarada na blagajni u SAD: 14,3 miliona dolara

Citat kritičara: „To je kao da gledate filmsku verziju špijuna protiv špijuna iz časopisa Mad, ali bez humora.“ Lea Rozen, časopis People

Lusi Liu i Antonio Banderas odaju svoje glumačke sposobnosti u ovoj priči o rivalskim tajnim agentima koji udružuju snage da bi pobedili lopova nanorobota koji izaziva srčani udar, ali nemaju baš poverenja jedni u druge. Film je snimio tajlandski reditelj Vich Kaosaiananda, koji na ovom filmu nosi prikladno odabrani pseudonim Kaos.

AAPyPmZ.jpg

Pada li vama na pamet neki "krš" film?

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.606
Rotten Tomatoes je veb stranica kojs okuplja kritičare i gledaoce kako bi dala opsežne kritike filmova. Rangiraju se od 0 % (da, ima i takvih) do 100% rejtinga.

Evo koji je najgori po njima.

1. Ballistic: Ecks vs. Sever
Godina izdanja: 2002

Rotten Tomatoes Ocena: 0 procenata

Broj recenzija: 118

Zarada na blagajni u SAD: 14,3 miliona dolara

Citat kritičara: „To je kao da gledate filmsku verziju špijuna protiv špijuna iz časopisa Mad, ali bez humora.“ Lea Rozen, časopis People

Lusi Liu i Antonio Banderas odaju svoje glumačke sposobnosti u ovoj priči o rivalskim tajnim agentima koji udružuju snage da bi pobedili lopova nanorobota koji izaziva srčani udar, ali nemaju baš poverenja jedni u druge. Film je snimio tajlandski reditelj Vich Kaosaiananda, koji na ovom filmu nosi prikladno odabrani pseudonim Kaos.

Pogledajte prilog 1161883

Pada li vama na pamet neki "krš" film?
meni balistik nije krs

ima dobre efekte i scene borbe a i glumci su dobri

Marko_smt

Primećen član
Poruka
981
od stranih je spisak poduži ne znam ni kako se zovu ali znam da su Van Dam i Stiven Sigal igrali u njima lol
Jesu glupi ali bude mi nostalgiju.
Ćale voleo da gleda pa i ja kao klinac uz njega.
Mada, dobar triler iz devedesetih i sad gledam sa zadovoljstvom.
Pre se na film čekalo da ubodeš na TV-u, valjda je zato bilo zanimljivije.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.