NAJGORI DEO GRADA

Тај локал је био Cool imperium, некадашња јуловска својина. Розе излози, један је био и на Теразијама па је слупан фамозног 'петог октобра'.
 
Па шта ако је ту. Све је како не треба, почевши од дртаве зграде на углу па до ћошка пре тунела где онај напуштени локал већ деценију и по стоји.

treba vratiti predhono ime toj ulici a i trg sa koga se proteze treba vratiti u prethodno ime
dve kulturne institucije su jos tu doduse dom omladine je malo izgubio na nivou a dom sindikata je izgubio i svoju pojmovnost
 
Evo primera raspada,izmedju dve zgrade sa dusom stakleni hotel za uzimanje para,a vidi rupcage u sred grada,raspala vlast
DSC_0313.jpg
 
Evo primera raspada,izmedju dve zgrade sa dusom stakleni hotel za uzimanje para,a vidi rupcage u sred grada,raspala vlast
DSC_0313.jpg
N branim vlast nikako ali nije to samo do njih...Pa ovde su kaznama morali da teraju ljude da vezuju pojas u autu..Ejjj...Nešto što mora da ti bude automatska reakcija pri ulasku u vozilo, da bi zaštitio pre svega sebe pa i ostale...:lol::confused:
 
Evo primera raspada,izmedju dve zgrade sa dusom stakleni hotel za uzimanje para,a vidi rupcage u sred grada,raspala vlast
DSC_0313.jpg

Nije to nista cudno a ni strasno. I u svim vecim i razvijenim evropskim gradovima imas tu kombinaciju starih, znamenitih zgrada i novih i modernih. Samo je strasno koliko su kod nas te stare zgrade zapustene, memljive i prljave pa i ne odaju utisak neke znamenitosti. Sreca sto su tada verovatno pravili kvalitetno inace bi se odavno srusile.

Pre neki dan bio sam u Blokovima i prosto je neverovatno kako je zapušteno i prljavo a ljudi ne odaju dobar vajb, uopšte:neutral:

Novi Beograd je dobar zbog saobracaja i prostora. Cudo jedno da tako jedan naseljen deo dozvoli toliko prljavstine i sivila na sve strane. Svi odaju utisak kao da piske kolonjsku vodu a zavrzuju se za budjave kese i creva od salame kako kroce iz zgrade.


Inace najgori deo Beograda po meni je onaj prvi deo kad se ulazi u BG iz pravca Orlovace. Petlovo brdo, Banovo brdo i taj kraj. Vrzina pored puta ima jedno 4 metra u visinu i to celom duzinom puta a okicena smecem kao novogodisnja jelka. Ima nekih divljih deponija i otpada i kad dune vetar to siba na sve strane. Cigani samo gmizu po putu a i onako je bas sivo i aljkavo. Beograd je inace jedan veoma musav i neuredan grad. Da 'prostite vi Beogradjani.
 
Novi Beograd je dobar zbog saobracaja i prostora. Cudo jedno da tako jedan naseljen deo dozvoli toliko prljavstine i sivila na sve strane. Svi odaju utisak kao da piske kolonjsku vodu a zavrzuju se za budjave kese i creva od salame kako kroce iz zgrade.

Beograd je inace jedan veoma musav i neuredan grad. Da 'prostite vi Beogradjani.
Da, ima tog lažnog elitizma tamo...Oni su uvek bili nešto između zemunaca i beograđana ali ''ni tam ni vam'' lebde negde u međuprostoru, bez stvarnog identiteta...
Što se tiče ovog drugog, ja se i ne smatram beograđaninom ali je teško da se ukaže na postojanje ičega blizu Beograda bez identifikovanja sa tim gradom, to je jednostavno tako...Kontam da sijužnije odavde a to je područje koje je što se tiče propadanja otišlo mnogo dalje od glavnog grada, tačnije drži se na nitima da se potpuno ne raspadne...Ovo je potpuno objetkivno viđenje...Ako nam ovako izgleda glavni grad kako je tek u unutrašnjosti?
 
Da se ne lažemo najbolji delovi grada su oni gde živi tajkunsko bogataška elita, poput Kalvarije u Zemunu...Bar su najbolje sređeni i najčistiji mada i tamo ima bahatosti jer to proizilazi iz samog karatkera te kvazi elite..
 
Ispod Brankovog.

Ne samo što su tu našli par puta mrtvo telo, već je i mesto gde se svakojake pijandure sakupljaju, nužde, povraćaju i ujedno je i prometno, a i nije prometno mesto, blizu veoma oronulih zgrada.
 
Ja ne znam koji deo grada nije strokav i prljav. Generalno narod ovde nema kulturu zivljenja. Treba mu jedno zestoko prevaspitavanje a ono moze samo tako sto ce da se udari po dzepu. Bacanje pikavca 50 000 din...papira 100 000...pljuvanje 100 000...vrsenje nuzde 200 000.....vrsenje nuzde kucnog ljubimca...200 000 ...pa bi grad bio za mesec dana ko bombonica
 
Zemun je od devedesetih postao prava ljudska deponija...Juče sam se podsetio na to kada samo video neke debile koji su pustili dogu da juri po pupinovom mostu i zamalo naletela na mene, morao sam da trubim, oni me gledaju tupo, idu 10 metara iza...Neki krajevi se još drže ali ovi raspadnuti zombiji prodiru svuda...
 

Back
Top