Najgore našminkani na planeti!

Poli46

Stara legenda
Poruka
84.130
bad-makeup-artists-shaming-14-5fc8a7150bee1__700.jpg


„Uobičajeno, gledamo šminku koja nije vešto naneta — nedostatak mešanja tamo gde je
to prikladno, užasno poklapanje boja podloge, neuredne linije“, objasnio je Pinsandpearls
za Bored Panda. "Mislim da to ne uključuje stvari koje su možda 'drugačije' nego što biste
inače videli, sve dok je stvarna aplikacija dobra (urednička šminka, na primer). Još uvek dozvoljavamo neke od tih postova jer obično ima dobra diskusija i ukusi su subjektivni,
ali mislim da postoji razlika između 'drugačijeg' i 'lošeg'.
Loše je prilično očigledno kada ga vidite."

5fc753b89715d_elhqcnt4xhm41__700.jpg

„Još jedna stvar koju sam spomenuo je izbor boje. Ako pogledate, verovatno ćete videti da
mnogi šminkeri i normalni ljudi ne poklapaju svoje podloge sa podtonom svoje kože“, istakao
je badMUAscout. „Ako ste malo ispali, verovatno je u redu. Naša koža nije ravne boje i može
da varira u nijansama tokom dana. Ne pomaže da se puderi oksidiraju i mogu da pređu od
savršenih do nijansi bundeve. nije problem, kada plaćate obučenom umetniku stotine funti
ili dolara za šminkanje, ne bi trebalo da završite sa drugačijim podtonom ili nijansom koja je
pet puta tamnija od vaše kože."

5fc75ef39b37b_bar6c964mwj41__700.jpg
 
5fc7548abe5ba_ieewwiyp70u41__700.jpg

Drugi moderator koji pomaže u vođenju Bad MakeUp Artists, RedHeadedSnatch, veruje da neki ljudi šalju fotografije na subreddit iz šale ili zato što im se možda ne sviđa određena poznata ličnost ili izgled. Međutim, RedHeadedSnatch je podsetio da je šminka subjektivna i da ne postoji formula koja određuje da li je aplikacija loša ili ne. „Jedini problem koji imam je kada pojedinci koji sebe promovišu kao profesionalce, ali ne razumeju teoriju boja, oblik lica, oblik očiju ili ne koriste odgovarajuću higijenu.

5fc753265b22b_j9pk0ak4nhi41__700.jpg

bad-makeup-artists-shaming-26-5fc8abc2dc756__700.jpg
 
Takođe, subreddit tera industriju da bude transparentnija. „Osećam se kao da je tržište prezasićeno ljudima koji traže MUA status bez odgovarajuće obuke, a to dovodi do toga da ljudi izgube veru u industriju šminkera u celini“, rekao je RedHeadedSnatch.
Nadajmo se da će ih Bad MakeUp Artists učiniti odgovornim. Bar malo.
bad-makeup-artists-shaming-15-5fc8a7a4d680d__700.jpg

5fc754d0057e5_dm9i4ckmobc51__700.jpg

bad-makeup-artists-shaming-23-5fc8aa998ce67__700.jpg

I tako dalje..u beskraj.

https://www.boredpanda.com/bad-makeup
 

Back
Top