Najgore muske osobine

1)to odelo ne cini coveka okaci macku o rep,bilo nekad kada je vecina ljudi bila sirotinja i nije imala da obuce nista drugo osim dzaka.danas odeca ljudi jos kako govori o mnogo vise toga nego sto je debljina njihovog novcanika.
na kraju krajeva ne daju istu poruku jedna koja je obukla traku oko dupeta i traku oko sisa i jedna koja je sa druge strane obuka rolku i dugu suknju,ili sta god vec,rekla sam ekstremne primere da bi bilo jasnije o cemu pricam.
2)ako tebi smeta pivo meni ne smeta,ja sa mojim muskarcem volim da pijem pivo i podrazumeva se da cemo ga zajedno piti i da,smrdeti na pivo.i ne,ne smeta mi cak ni ako pusi.al da se kupa i pere kosu mora.a to sto si ti sav u fazonu iju sramota,pusi,pije i sedi na ladnom betonu (btw nisam ni sumnjala da ces se pronaci :zper: )je tvoj problem.ko sto rekoh jednom,nije nam sudjeno da budemo zajesno :sad2: tak da ne znam sta se koji moj opterecujes time sta ja mislim.
3) i ovo sto sam napisala ne da nije nerealno,nego nemam nameru da dalje duzim na tu temu...samo se podrazumevaju odredjene navike i karakteristike - higijenu i izvesnu jacinu licnosti.jel sam rekla da mora da bude plavook,visok 195 i sta ti ja znam sta sve?jel sam rekla da mora da nesto po obrazovanju?ajde malo se osvrni na ono sta sam rekla pre nego sto krenes ko tetka neka da drvis i primeticu kukumavcis nad teskom muskom sudbinom.
4)bilo je lako pricati o losim zenskim osobinama,a kad dodje do muskaraca nakupite se ko muve na govna i kukate.uzas zivi.

ja sam na temi o zenama napisala sta mrzim kod nas,ovde cu napisati sta mrzim kod vas.a ti ni toliko ne mozes....pa stavi prst na celo i za promenu napisi nesto smisleno ili bar smislenije od onoga ja volim piletinu ili sta god vec u tom stilu sto sam ovih dana procitala na nekoj temi.

:lol:aj po redu..dan danas se vecina oblaci na buvljaku..kod kineza i po ulici..u nekim teranova krsh radnjama
Zanimljivo kako ti preskaces taj smrad iz usta od cigareta i alkohola..zute prste..znoja koji se oseca na pivo o urinu da ne govorimo i dolazis na sapune..kremice i dezodoranse
Ja itekako pljujem razmazene i isfolirane muskarce ali ne kao zene zene sto znaju ljubomorno ocrniti
Nista ne mrzim samo me moze nervirati nemarnost..ali opet ne mogu pljuvati nesto sto vidim na ulici a ne probam..kao onako uopsteno a nisam imao takvu devojku..mislim cemu takvi stavovi bez iskustva..kako jos shvatiti nekog ozbiljno ko povrsno okarakterise da sam se pronaso na osnovu onoga sto ja plasiram o sebi iz dosade:lol:

:lol:aj po redu..dan danas se vecina oblaci na buvljaku..kod kineza i po ulici..u nekim teranova krsh radnjama
Zanimljivo kako ti preskaces taj smrad iz usta od cigareta i alkohola..zute prste..znoja koji se oseca na pivo o urinu da ne govorimo i dolazis na sapune..kremice i dezodoranse
Ja itekako pljujem razmazene i isfolirane muskarce ali ne kao zene zene sto znaju ljubomorno ocrniti
Nista ne mrzim samo me moze nervirati nemarnost..ali opet ne mogu pljuvati nesto sto vidim na ulici a ne probam..kao onako uopsteno a nisam imao takvu devojku..mislim cemu takvi stavovi bez iskustva..kako jos shvatiti nekog ozbiljno ko povrsno okarakterise da sam se pronaso na osnovu onoga sto ja plasiram o sebi iz dosade:lol:
pa ono ima tema air max :zper: pametnome dosta :roll:

i misssim aj cuti i pokri se usima,dovoljno si se blamirao.za ceo zivot.

pravo u metu :lol:

:ok:

nego, dobijam poruku od momka - u bolnici sam
.... iscimam se, zovem ga na mob da pitam sto se desilo, koliko je lose, kako mogu da mu pomognem
kad on...
- uras'o mi nokat u prst

:eek:
...

:dash:

i sto je najsmjesnije, zalio se na tu temu kome god da je stigao

:zcepanje:

Evo i ja verujem da niste nikad sebi dozvolite takav luksuz da budete pored takvih muskaraca..slobodno priznajte da vam je forum izduvni ventil od takve svakodnevnice:lol:

zenene prde to svi znamo

NaraFski !
Zene su bogom dana bica :mrgreen:
A dal bog prdi on je musko ??? :think:

elem, pozivam moderatora da obrise spam na ovoj temi :)

Kakav crni spam , ovde se vodi kontruktivni dijalog ....:lol:

Ma cika Torrente u 18h ide da se nadje sa jednom slatkom devojkom a vi prdite ovde koje su najgore osobine :D

A ja vam rekao lepo...zenksa-alavost .....a muska...to se ne razumem.

Uci torente - uci....zakon ponude i potraznje - zene nisu alave , samo traze sta im pripada za ono sto daju !

Ne verujes meni , evo pitaj zgodnog on to zna !

evo ja prdim,najvise volim u javnosti i kad prdnem ti mi onda kazes da sam divljak
licemeru!
Mislim da nisi baš takva ali to je pojava ''New Age'' filozofije to jest jednog od njenih vulgarnijih ispoljavanja da žene često misle da će isticanjem nekih prirodnih stvari,ali da ''šljašte'' postići neki viši stepen izjednačenosti sa muškarcima:neutral:

A sta to daju???? I sta im pripada???

Sta ti to recimo ima da ponudis nekom muskarcu????

Odkud znam bre pitaj zgodnog .
Ja se ne secam da sam muza birala ko u doba naturalne razmene - ja tebi sisu ti meni zuti sok.

Al kaze covek treba da znamo sta nudimo da bi znale šta za to da trazimo , pa evo dajem moju jezicinu za jednu kucu sa okucnicom u okolini beograda .

Pošteno , a ???

мени су најгрђи они увек доступни, што се чују на свака 2-3 сата са својом супругом или још горе мајком. као, звао сам те али си била на сатанку, јел су ти казали да сам те звао, јеси ли узела лекић, који хлеб да купим, закаснићу можда данас петнаестак минута...
не, нису то папучићи, то је нека друга сорта. гет а лајф, ман!

Back