Najgore muške osobine iz muškog ugla

Rivalitet i pozeraj.
Ali pali kod zena...

Ne moze da bude laf muskarac ako ima te komplekse koje zene nikad ne primete.Ali nikad.
Muskarac ih primeti u sekundi narocito ako je on sam dobar igrac.
On moze da odigra igru da ofira muskarca devojkama . To se najjednostavnije radi tako sto seviras nesto sto moze da se svhati kao nelagodnost ili ne vrednost za tog muskarca i on krene da se brani.
Time pokazuje mnogo i obicno ga tako i izduva.
Uigran igrac podize loptu , jer ako ti vec kompanjon nesto tako sevira, postoji velika mogucnost da je to zbog zapleta a ne zbog toga da se ti vadis iz optuzbe.

To mi iz sela zovemo sitna dusa.

Obicno sitna dusa danas sedi na krupnom polozaju, vabeci oko sebe cavke, jos jedan izraz iz naseg sela.
 
Ne volim kada su jako uzdržani prema drugim muškarcima koje nedovoljno/nimalo poznaju, da l se plaše da ću da ih kresnem, da l se štekaju jer nisam žensko pa da ne troše vreme bzvz... a onda kada popiju ti isti ti prodaju neku svoju priču o smislu života, i ako se prevarim i saslušam, da se ne uvrede ili šta već, tog momenta sam im postao drugar, sa sve onim mekim udaranjem pesnicom u rame i pogledom ispod oka dok mi pokazuju na neke cice (koje se verovatno zgražavaju koliko je isti pijan, a ne da šmekaju tu nekog od nas).

Smetaju mi i što misle da su jaki, i kada nisu u pravu koriste buku i grubost da isteraju svoje. Još ako su neki slabići koji nastapaju u gomili, iako ni zajedno nisu jači, ko gobline da gledam. Smetam i sebi što sam muško i nisam dovoljno pametan da se pritom povučem ili regulišem na način koji ne vodi u dublji konflikt.
 
Zasto da mrzite, ne podnosite ili ne zelite da imate muskarca u vasoj blizini koji je od vas superiorniji. Pa nije za podcenjivanje osobina brzine, znanja, lepote..Pa valjda su to pozeljne karakteristike. Ja licno ne "podnosim" prijatelje, drugove kojima je za jednostavne poslove potrebno tri puta vise vremena, neuredne, neradnike, pijance pa i kockare (bas profesionalce)...
 
Pustanje nokta na malom prstu i jos mu to bude jedan od argumenata muskosti....
Znam jednog koji kaze da to rade samo "pravi" muskarci....
Imas pravo
Riga mi se na to
g020.gif

Moze biti ne znan kakav tip, ali dug nokat na malom prstu ili kako ja zovem cistac bi bio presudan, fuj...bas si me zgadio, davno nisam to vidila
 
Pustanje nokta na malom prstu i jos mu to bude jedan od argumenata muskosti....
Znam jednog koji kaze da to rade samo "pravi" muskarci....


i ja znam jednog takvog ....skoro pa muskarca ....

nedostatak EI , losh smisao za humor, edip. kompleks, sklonost tudjem mishljenju ....licemerje, lenjost, nedostatak opste kulture naspram "silnog" obrazovanja ( najgora varijanta a itekako cesta ) ...........
 

Back
Top