Najgora i najbolja klopa u Zrenjaninu!!!

ch1zra:
hmm.. da li bi ja ovo sad trebalo da obrisem kao reklamu, ili da nemo ispruzim ruku ocekujuci neki kesh, ili makar pizzu :P

Немој Ћиро, остави. Очигледно је да није реклама, него препорука за добру клопу међу пријатељима. Ето да си обрисао, сад не бих могао да запишем, а стварно никад нисам јео њихове пице. Иначе, Пинове су најбоље што сам их досад јео, не само у Зрењанину, него и шире. Само мислим да су мало изгубиле на квалитету. Пре пар месеци сам их јео после дужег времена, и нису баш биле онакве као некад.
 
ch1zra:
ma zezam se bre :)
tema je ocigledno cisto informativnog tipa...
elem, Pino je stvarno pre imao predobre pizze.... al nisam jeo kod njih ne pamtim...

"Цоне" је некад давно био пица-мајстор код њега, па је отворио свој локал. Пино је (мислим) први донео те италијанске "фуруне" за пице у град.

Интересантно, никад нисам јео Цонетове пице. А откако је и "Бирцуз код Здравка и Рокија" отворен, стално се тамо мотам, али опет никад нисам тамо ушао.
 
ja i opet ja:
...NAJBOLJA KLOPA JE U RESTORANU ''CAMEL''...DEFINITIVNO!

hranim se tamo vec 18 godina...al jbg.nije to za vas pacenike sa 100 din. u dzepu..tako da...zadovoljite se Smajlijem(najgori definitivno),Banjaluckim,Piletom ali sve pohvale za Vanju i hot dog iz Cilija.................

new2za2.jpg


Pa ni nemaš još 18 godina...ili su te u Camelu i dojili?
 
ja i opet ja:
...NAJBOLJA KLOPA JE U RESTORANU ''CAMEL''...DEFINITIVNO!

hranim se tamo vec 18 godina...al jbg.nije to za vas pacenike sa 100 din. u dzepu..tako da...zadovoljite se Smajlijem(najgori definitivno),Banjaluckim,Piletom ali sve pohvale za Vanju i hot dog iz Cilija.................

Ne mogu da verujem, tek sada sam procitao ovaj post...

Reci nam molim te, kako se >>hranish<< vec 18 god, kada imash 13??? Mala >>plesacica<<, s talentom... Kad zavrshi s barbikama, prosipa mudrost na forumu...
 

Back
Top