Najgora i najbolja klopa u Zrenjaninu!!!

Ovu temu sam bio primoran da pokrenem jer sam upravo pojeo bajat sendwich za poslednje pare ... i sad mi je muka .... i ne mogu da spavam...

To sam kupio u bivsoj pekari frustuk, na magistrali .... cekao sam prokleti sendwich pola sata i na kraju dobio u lepinji staroj bar 4 dana parcence suvog vrata i kechap koji nisam ni trazio ....

Ali mislim da je bolje da dam neke preporuke:
Pekara Klas na novoj pijaci: ja ne znam kako ti ljudi prave te silne vrste hleba, ali tako su dobri da ja sebe uhvatim na trenutke da jedem samo hleb ....bez snicli itd. Posebno ona velika lepinja!!!
Hamburgerija 016 na magistrali: extra batak spremaju, ostalo nisam probao ... i nije skup ...
Giros na magistrali: giros je super, jedino sto preteruju sa mesom pa sve ispada iz lepinje, a i preskupi su ....
Smajli u z.zr: extra su kad nije guzva, kad je guzva moze da prodje klopa....najvise jedem sendwich sa suvim vratom, ranije sam jeo smajli i studentski al' smorise sa pecurkama... stavljaju kao za opkladu....

... ima jos dosta mesta ...ali ajde da vidim vase misljenje ...

...uh ogladneh od ove price ...
 
Smajli ima najbolje sendviče i naravno onu pancerotu! Ranije je bio Čili dobar, ali sad mi se čini da nisu nešto. Najbolje pljeske su mi u 016 i banjalučkom na Bagljašu i na Lesnini imaju roštiljnicu, ne znamjel još negde imaju? Strava dimljene vešalice imaju u onoj hamburgeriji kada se ide ka glavnoj autobuskoj, tu sa desne strane odmah pored Hrasta u toj ulici. I od svih Bureka koje sam probao najbolji mi je u pekari Evropa.
Ima verovatno još mesta, ali sad ne mogu da se setim.
 
U pravu si, Chili je bio extra, postoje jos uvek, samo negde su se preselili ... ?
Kad se prodje balon za fudbal, i odmah levo predje pruga, ima neki restoran u kojem prodaju pecenu jagnjetinu ... pre mesec dana je bila 1000 din/kg ... i mnogo je dobra ...
Mrzi me da cekam pancerotu u smajliju ... ali je stvarno odlicna ...
Moracu da probam tu vesalicu sto kazes ...

Gde su najbolje palacinke (ako uopste i ima neka specijalizovana palacinkarnica, u bg su na svakih 50m)?
 
Druže... to je poređenje kao ono... što tučeš pivo u podrumu u Svetosavskoj za 70-80-100 din, kad možeš da popiješ na bankini ispred samoposluge 3 za te pare?

Ali... nazad na klopu.... Najveće zlo u gradu... veće od sveg ZLA u gradu zajedno pa na kub vam je KAPPA M. Osoblje je aljkavo, hrana je natovarena kečapom i začinima pa se ništa drugo i ne oseti... dostava je šmrljava i prljava,... a gazda je prevarant i MAJMUN.
 
Meni je najbolja hrana u Smile-u u ž.zrenjanina...tamo sam jeo svako veče, za vreme dana piva, iako je bila velika gužva...a i radnice su extra i jako ljubazne, pogotovo Jelena...a od hrane najviše mi se sviđa pizza! :) A i sendviči sa suvim vratom i stišnjenom...za ostala mesta ne znam, pošto tu uvek jedem kad se vraćam iz grada!!!
 

Back
Top