Najgora i najbolja klopa u Zrenjaninu!!!

Jes' da je mator malo thread ali.... GDE JE TA HAMBURGERIJA VANJA?!? Je l' pricate o Nikole Pasica u Vinchi ili u sred Beograda? :D raspao sam se pre neki dan da je nadjem, da nije zatvorena?

Pazi i ja sam se lozio na pljesku kod Vanje a sad mi je ono...
To ti je brate picis za glavnu autobusku pa na raskrsnici pre groblja... tu je neka HRAST prodavnica tipa nudim vam kuhinju, kauc, tabure... itd.

@tema
Najlosija rana... Kod Glise veliki sendvic... brate nekad je extra a nekad je shittttt tako da vise tamo ne idem...

A dobrih... ima vise...
 
Sendvici u Zr su odlicni. Stanovao sam u nekoliko gradova, uglavnom mi je nedostajao sendvic iz Smajlija ili Chilija. Sto se pljeski tice moj favorit je "016" na magistrali. U restoranu "Kamel" je odlicna klopa - velicina porcije, kvalitet, ambijent vs cena je odlicna i obavezno trazite racun. Konobari hoce da vas zeznu. Restoran "Tri Soma" izbegavajte hranu sa rostilja jer je katastrofa dok riblji specijaliteti su extra a za higijenu - to sam i ja cuo da im nije jaca strana. Pizza , hm Cone je sve losiji i losiji... Akvarijus mozda ili Verona pre je bio i Njam NJam cool ali davno nisam bio... uglavnom se vise isplati otici na veceru u restoran nego jesti pizze, skupe su , lose , itd
 
Evo moje preporuke. Pljeskavice i ostale rostiljske vragolije u Leskovackom vozu na 4.julu u ulici Laze Kostica (pored Matijevica). Pljeska je 150 dindzi ali vredi svaku paru. Lepinje sveze, pljeska se pece na licu mesta a ne kao u Vanji da stoje "od Jutros". Moze se i poruciti telefonom i dok dodjete ceka vas spremno, ali nema potrebe pljeska bude za 10 min. Jedina mana je slab izbor preliva tako da su uglavnom bazirani na salatama a i to nije lose. PRIJATNO!
 
Ja bih preporuci Carli hamburgeriju, skoro je otvoreno, to je od Pivnice prema onoj strani suprotno od magistrale :) prema Zmaj Jovinoj, skoro na cosku sa Zmaj Jovinom. Jako dobre pljeske, a uz to, normalna pljeska je 100 din, velika 150, punjena 200... Takodje bih preporucio Merak, tamo je super, ima i pomfrita, pecurki i jos raznih stvari za pojesti...

Najgora hrana, pa ne znam, nisam jos naleteo na takvo mesto gde ne moze da se jede :D
 
Sendvici u Ciliju pljeskavice u 016.. su najbolji .i to je to... Q7 je imao odvratne sendvice!! Ne znam da li jos uvek imaju...uglavnom bio je oko 70 dinara, kifla suva i tvrda kao kamen, salama debelo rucno secena, umesto pavlake sitan sir i pored svega uopste ne ugreju sendvice...znaci kod kuce mozes da napravis bolji... :P
 
Sendviči u Smajliju su odlični, kao i u Čiliju... Banjalučki ćevap na magistrali je ekstra, Leskovački isto... od picerija uzimam u Veroni i tu mi je najbolji (mada i druge picerije su dobre - Saracena, Akvarijus, Venecija, Monako itd.).
Je l' jeo neko u ovom kineskom restoranu Li Mun u Žarka Zrenjanina? Ja sam dva puta naručio tamo, i mogu reći da sam zadovoljan (očekivanja su mi premašena)... Odlična im je hrskava piletina, to mi se baš super svidelo. Pirinač je isto u redu.
Kakav vam je ambijent u Monaku? Ja sam bio jednom uveče i super mi je bilo... baš je onako opuštajuća atmosfera, super je da odeta sa devojkom ili užim društvom...
 

Back
Top