Quantcast

Najgora i najbolja klopa u Zrenjaninu!!!

ZrRun

Početnik
Poruka
8
Evo ja...

Moja iskustva u ZR sa brzom hranom su dosta loša. Banjalučki, 016, Vanja... sve je to bilo OK dok nisam počeo da jedem u Bubiju u Novom Sadu. Često upalim kola i odem za NS samo da pojedem pljesku ili belo meso, pored toga što je u Bubiju jeftinije, ovo u ZR je BUKVALNO splačina u odnosu na Bubi!

Što se picerija tiče, takođe očaj, jedno vreme sam kupovao u Kappi M, dok nisu počeli da prodaju prazno testo i da ga nazivaju pizzom. Smajli u Žarka Zrenjanina je OK koliko da pojedeš nešto za male pare, ali daleko je to od neke ukusne hrane, sasvim obično mesto. :)

Sve u svemu mislim da je ugostiteljstvo u našem gradu potpuno propalo. Pre neki dan sam tražio poslastičarnicu u centru, osim one dve kod centralne apoteke, nisam našao nijednu koja služi kolače! Korzo i ostale su sada kafići i/ili picerije.

okomotano

Zainteresovan član
Poruka
192
Evo ja...

Moja iskustva u ZR sa brzom hranom su dosta loša. Banjalučki, 016, Vanja... sve je to bilo OK dok nisam počeo da jedem u Bubiju u Novom Sadu. Često upalim kola i odem za NS samo da pojedem pljesku ili belo meso, pored toga što je u Bubiju jeftinije, ovo u ZR je BUKVALNO splačina u odnosu na Bubi!

Što se picerija tiče, takođe očaj, jedno vreme sam kupovao u Kappi M, dok nisu počeli da prodaju prazno testo i da ga nazivaju pizzom. Smajli u Žarka Zrenjanina je OK koliko da pojedeš nešto za male pare, ali daleko je to od neke ukusne hrane, sasvim obično mesto. :)

Sve u svemu mislim da je ugostiteljstvo u našem gradu potpuno propalo. Pre neki dan sam tražio poslastičarnicu u centru, osim one dve kod centralne apoteke, nisam našao nijednu koja služi kolače! Korzo i ostale su sada kafići i/ili picerije.
Trebao si da probaš kolače u jednoj od te dve poslastičarnice, odlični su im kolači :)

Dragissa

Primećen član
Poruka
884
Evo ja...

Bubi u NS. Gde je to?
Uzgred, planiram da otvorim fast-food u Zr i zanimaju me vase ideje (predlozi) u vezi jelovnika. Znam da je svima vec preko glave klasike i praznih kifli - nazovi sendvica.

Korisnocko ime:

Početnik
Poruka
11
Druže... to je poređenje kao ono... što tučeš pivo u podrumu u Svetosavskoj za 70-80-100 din, kad možeš da popiješ na bankini ispred samoposluge 3 za te pare?

Ali... nazad na klopu.... Najveće zlo u gradu... veće od sveg ZLA u gradu zajedno pa na kub vam je KAPPA M. Osoblje je aljkavo, hrana je natovarena kečapom i začinima pa se ništa drugo i ne oseti... dostava je šmrljava i prljava,... a gazda je prevarant i MAJMUN.

Ha...Ha..Ha... Znaci nista se nije promenilo poslednjih 10 godina.

Nije mi jasno kako su opstali sve ove godine.

ZrRun

Početnik
Poruka
8
Bubi u NS. Gde je to?
Uzgred, planiram da otvorim fast-food u Zr i zanimaju me vase ideje (predlozi) u vezi jelovnika. Znam da je svima vec preko glave klasike i praznih kifli - nazovi sendvica.
Na tri lokacije, kod Sajma, Spensa i na još jednom mestu na kojem nisam do sada bio. :) Nije to nikakvo lux mesto, samo kvalitetan grill, sočno meso, sveže lepinje, ukusni nadevi, sveže salate. Ovo u ZR što se prodaje može da kupi samo neko ko je ili mnogo gladan ili u životu nije izašao van ZR pa misli da to tako treba da bude. :D
https://www.facebook.com/group.php?gid=240561187046&v=photos

Više ne znam ni gde bih poručio pizzu. Bio sam u pizzeriji Venecija pre par nedelja, jedva sam pojeo pizzu... iako sam bio baš gladan, ne znam da li je pizza bila baš toliko loša ili me je dekoncentrisala grand muzika, kako god, tamo me više neće videti. :D

Poslednja izmena: