Najgluplji film

НАЈглупља два филма која сам икада одгледао у животу су дефинитивно: "Ми нисмо анђели 2" и "За све је крива свекрва". Овај други је глупљи од првог.
 
Ja sam fascinirana odgovorom devojke koja kaze da je Matrix NAJgluplji film ikada. U stvari prvih deset minuta, jer ostatak nije pogledala. Na sve ostalo sam navikla, ali ovo me malko zbunilo. Je.
 
Od stranih...npr. Eurotrip (kao neki likovi obilaze celu Evropu i tu se svasta nesto desava, inace film je prepun kojekakvih bolestina, npr. brat i sestra se ljube, pa neki dvoje rade "ono" u crkvi u ispovedaonici...mislim, sto je mnogo mnogo je!). A od domacih Andjeli 2 (iz slicnih razloga)
 
ajd da se i ja prikljucim
kao prvo hteo bih da kazem da filmove kao sto su rambo, komandos i slicno nikada ne bih svrstao u glupe, jer su namenjeni da budu zabavni i da uveseljavaju publiku :)
elem
jedan od glupljih je definitivno Matrix, dobra ideja (doduse ne nova), ali traljavo odradjena...pa onda Titanik, kao i prva tri rata zvezda, koji nisu toliko glupi koliko su me razocarali....
 
De gustibus non est desputandum!
Ali opet postoje neke univerzalne vrednosti koje se nemogu dovoditi u sumnju.
Navoditi filmove Almodovara ili Matrix (samo 1 deo) je neozbijno.

Od ovih vec navedenih npr. Dan nezavisnosti i Comandos, Mi nismo andjeli 2(katastrofa)
Moj favorit je naprimer Stiven Sagal i njegove gluposti. U svakom filmu 100% isti. I ko to jos gleda?!
 
Za almodovara se slazem, ali i dalje ostajem pti tome da je matrix jako los. Zasto? Kao sto sam rekao, milion raznih ideja, skupljeno na jednom mestu (sto uopste ne smatram losim), ali je sve to tako zbrkano da je ispao uzasno lose....
 
Ne znem da li se neko seca filma Gori Holivude gori. Koje je to sranje!!!!!!!! To uopste i nije film vec neki glupi intervjui. Idi bre, koja budala je dozvolila da se taj film uopste prikazuje! A takodje mi je glup film "21 gram". Koji je to smooorrrrrrr. zzzzzzzzzzzzzz.....
 
Iskopah ovi temu na search jer se trenutno daje moj apsolutni favorit na Pinku.
Najgluplji,najdosadniji,sa najgorom glumom,najnemastovitiji,sa najgorim scenarijom...naj,naj,naj najgori film svih vremena-Tomb raider 2
 
a, ne, najgluplji film je "Nismo vise klinke" ili kako se vec zove sa Britni Spirs. Juce sam naletela na njega na TV-u... mislim, predpostavila sam da je film glup, ali prevazisao je sva moja ocekivanja po gluposti. Ionako su film snimali samo da bi popularisali Britni, tako da se nisu trudili da filmu daju bilo kakav tracak umetnicke vrednosti.
 
"Covek koji je plakao"

prica mozda i ne bi bila losa da sam film nije toliko zbrkan. Nakon sat i po vremena ( totalno izgubljenih) nisam mogla da se opredelim da li da DVD bacim ili ipak ostavim. Film je monoton, nezanimljiv, nedorecen, i jos vise od toga.
 

Back
Top