NAJFOTKA 2007.

bruno............ чиста десетка за оно луче,... за фотку никс, већ си супер прош`о,... уживај....

djole.............. 5 поЈена
divlja.............. 4 исто то
anaboj........... 3 к`о врата
mili................ 2 олдичан
oktobar1864... 1 да то не радиш више,... Селма умало није на`ебала, а лепо пише да се не нагиње кроз прозор
 
stvarno težak zadatak, treći put menjam raspored, a čini mi se da ću i četvrti...trabalo je dati raspon od 0-10 poena

avdivlja.jpg
----
divlja.jpg
divlja.jpg
divlja.jpg
divlja.jpg
divlja.jpg


avxia.gif
---
xia.jpg
xia.jpg
xia.jpg
xia.jpg


avbranaa.jpg
---
branaa.jpg
branaa.jpg
branaa.jpg


avlepiaf.jpg
---
lepiaf.jpg
lepiaf.jpg


avdanez.jpg
---
danez.jpg
 
CESTITKE pobedniku, ostalima sa postolja i svim ucesnicima
glasanje je bilo jako tesko i da se davalo od 1-10 bilo bi jos teze
nadam se da ce iduce god biti bolje organizovano tj da ce biti vise vremena
i za pripremu i za kacenje, meni je ovo bilo brzo, mozda zato sto sam ja bio u guzvi
a mozda sam spor, ko zna....
SVE NAJJJJJJJBOLJE U BUDUCNOSTI
smilieCar923-1.gif
jeepsmilierobwehrs-2.gif
 
Cestitam svima!
Htela sam da glasam, medjutim to je bilo jako tesko jer ima dosta dobrih fotki.. a nisam videla do kad je glasanje, pa sam zakasnila..

Jos jednom, svaka cast svima! U 2008. samo nastavite sa takvim fotkama... :)
 
...hvala vam drugari na ovom izboru, mnogo mi je drago da vam se dopala moja fotka, i da znate da je nastala i zaslugom ovog podforuma, kao sto rece Master `oaze`, koju cemo, nadam se ocuvati i negovati jos dugo. Krivo mi jesto Bruno odlazi, sto su Divlju banovali, ali ocekujem da je to privremeno i da ce biti jos mnogo fotki od ovih vrsnih fotografa od kojih sam mnogo naucio. Nabrajanje svih ljudi koje mnogo cenim i postujem bi potrajalo, pa zato zahvaljujem svima...i castim pitjence, kad god ste raspolozeni i u prilici...

Sretjna Nova godina i puno lepih fotografija ...
 
cestitaaam! stvarno jako tesko glasanje, mada mislim da su pojedini imali mnogo bolje fotke koje su mogli da postave. kao sto rece djole nekoliko puta sam menjala redosled... ali stvarno su odlicne fotke pobedile, u mojih su top 5 sve tri! super:)
 
Chestitam i ja! Samo da kazem da sam glasala za fotografije koje su mi pre svega imale ideju i dobru prichu,autentichnost ,a ne tehnichku savrshenost.U svakom sluchaju - chestitke pobednicima! :)
 
Bravo i čestitam brani, divljoj, Le Piaf i ostalim učesnicima, stvarno je bilo dobrih fotki, a bome biće ih još u novoj 2008...svi smo svedoci kako je dosta nas, uključujući i mene napredovalo ove godine...
Puno pozdrava i lep provod večeras...ne zaboravite fotoaparate...
 

Back
Top