eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
ponedeljak, 09. maj 2011, 22:38 -> 22:49
Šutanovac "Najevropljanin"
Nagrada "Najevropljanin Srbije" u 2010. godini za politiku dodeljena je ministru odbrane Draganu Šutanovcu. Voleo bih da sledeće godine ovu nagradu ponese onaj koji najviše bude doprineo sticanju kandidature za ulazak u EU, rekao Šutanovac.
Ministar odbrane Dragan Šutanovac, kojem je večeras dodeljena nagrada "Najevropljanin Srbije" u 2010. godini u oblasti politike, izjavio je da veruje da će put Srbije ka Evropskoj uniji ići mnogo brže u narednom periodu.
"Voleo bih da sledeće godine ovu nagradu ponese onaj koji najviše bude doprineo sticanju kandidature za ulazak u EU", poručio Šutanovac.
Ministar životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja Oliver Dulić, koji je dobitnik nagrade za oblast kulture življena i unapređenja životne sredine, pozvao je sve građane Srbije da se uključe u zaštitu životne sredine i tako daju direktan doprinos učlanjenju u EU.
"Duboko verujem da je zaštita životne sredine najbolji način da se pokaže patriotizam prema zemlji. Nema boljeg načina za iskazivanje ljubavi prema svojoj zemlji i građanima", rekao je Dulić.
Zaštitnik građana Saša Janković, nagrađen za projekat afirmacije i unapređenja institucije zašitnika građana, primajući nagradu rekao je da građani Srbije imaju šta da daju Evropskoj uniji, a ne samo da uzmu od nje.
Ambasador Portugalije u Srbiji Luis De Almeida Sampario, nagrađen za doprinos evropskim integracijama Srbije, učesnicima svečanosti je poručio da je Srbija deo EU i da je iz Portugalije došao sa ciljem da Srbija postane članica EU.
Nagradu za preduzetništvo dobio je Marko Carić, koji je rekao da će se truditi da je opravda i da će i dalje nastaviti rad na uključivanju Srbije u evropske i svetske tokove.
Generalni sekretar Udruženja banaka Srbije Veroljub Dugalić poručio da je priznanje koje je dobio nagrada za način razmišljanja, ponašanja i opredeljenja da se radi više i bolje, barem ravnopravno kao naši uzori u EU, dodajući da je i udruženje banaka dalo svoj doprinos na putu ka EU.
Ceremonija dodele nagrade održana je u Skupštini grada Beograda, u organizaiji nevladine organizacje Prva evropska kuća i Evropskog pokreta u Srbiji.
*******************************************************************************
Сваки дан ме поново изненаде својим идиотлуцима. Зар их није блам да се овако брукају. Да ли је ово у ствари ХОНОРАР ОД ГАЗДЕ (ЦИА) или стварно постоји било ко нормалан који би подржао овај дебилитет. Шта то уопште значи НАЈевропљанин??? Шта су наведени ликови КОНКРЕТНО УРАДИЛИ е да би били НАЈ???
Можда се одговор налази у тзв.организаторима ових "награда" А ТО СУ ДВЕ НВО КОЈЕ СУ ПЛАЋЕНЕ ОД СТРАНИХ СЛУЖБИ А И ИЗ НАШЕГ БУЏЕТА ОДЛУКАМА НАШЕ ПРОПАЛЕ ВЛАДЕ...
Погледајте само галерију ових глодара који се зову "особље" "Европског покрета у Србији":
http://webcache.googleusercontent.c...ang_sr&client=firefox-a&source=www.google.com
Kralja Milana 31, Beograd
tel. 011/322-1174,
2622-126, 322-4202,
mob. 063/364-893
Vojislav Milošević
office@emins.org
vojislav.milosevic@support-civil.org
www.e
А затим погледајте и ове:
Prva evropska kuća Požeška broj: 115-7308-62
11 000 Beograd
011/ 3551 574
mitojasa@eunet.yu
Prva evropska kuća iz Beograda (u daljem tekstu: Kuća) je nevladino, neprofitno i nestranačko udruženje građana, osnovano početkom 2000. godine u prostorijama Evropskog pokreta u Srbiji. Kuću je osnovalo 50 uglednih i poznatih građana Beograda i Srbije iz oblasti kulture, politike, nauke, privrede, umetnosti, zdravstva i obrazovanja. Pored niza dobronamernih ljudi, prijatelja i pokrovitelja, osnivanje Kuće su posebno podržali Evropski pokret u Srbiji, SO Čukarica (Beograd) koja je Kući pružila gostoprimstvo, kao i Federacija evropskih kuća (FIME).
Osnovni programski ciljevi i zadaci Kuće usmereni su na unapređivanje razumevanja, međusobnog poznavanja i saradnje građana, posebno na planu kulturnog, naučnog, obrazovnog, ekonomskog, zdravstvenog i drugih oblika povezivanja. Zahvaljujuci nesebičnom (u najvećem delu volonterskom) radu preko 150 današnjih članova Kuće, ona je sve više postajala most izmedu građana, regiona, država i naroda, kao i mesto međusobnog upoznavanja i prožimanja naše i kultura prisutnih u bližem i daljem okruženju.
*******************************************************************************************
Да ли је ова тзв."награда" само у облику папирића ИЛИ СУ ДОБИЛИ И НЕКУ ЛОВУ ???
Šutanovac "Najevropljanin"
Nagrada "Najevropljanin Srbije" u 2010. godini za politiku dodeljena je ministru odbrane Draganu Šutanovcu. Voleo bih da sledeće godine ovu nagradu ponese onaj koji najviše bude doprineo sticanju kandidature za ulazak u EU, rekao Šutanovac.
Ministar odbrane Dragan Šutanovac, kojem je večeras dodeljena nagrada "Najevropljanin Srbije" u 2010. godini u oblasti politike, izjavio je da veruje da će put Srbije ka Evropskoj uniji ići mnogo brže u narednom periodu.
"Voleo bih da sledeće godine ovu nagradu ponese onaj koji najviše bude doprineo sticanju kandidature za ulazak u EU", poručio Šutanovac.
Ministar životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja Oliver Dulić, koji je dobitnik nagrade za oblast kulture življena i unapređenja životne sredine, pozvao je sve građane Srbije da se uključe u zaštitu životne sredine i tako daju direktan doprinos učlanjenju u EU.
"Duboko verujem da je zaštita životne sredine najbolji način da se pokaže patriotizam prema zemlji. Nema boljeg načina za iskazivanje ljubavi prema svojoj zemlji i građanima", rekao je Dulić.
Zaštitnik građana Saša Janković, nagrađen za projekat afirmacije i unapređenja institucije zašitnika građana, primajući nagradu rekao je da građani Srbije imaju šta da daju Evropskoj uniji, a ne samo da uzmu od nje.
Ambasador Portugalije u Srbiji Luis De Almeida Sampario, nagrađen za doprinos evropskim integracijama Srbije, učesnicima svečanosti je poručio da je Srbija deo EU i da je iz Portugalije došao sa ciljem da Srbija postane članica EU.
Nagradu za preduzetništvo dobio je Marko Carić, koji je rekao da će se truditi da je opravda i da će i dalje nastaviti rad na uključivanju Srbije u evropske i svetske tokove.
Generalni sekretar Udruženja banaka Srbije Veroljub Dugalić poručio da je priznanje koje je dobio nagrada za način razmišljanja, ponašanja i opredeljenja da se radi više i bolje, barem ravnopravno kao naši uzori u EU, dodajući da je i udruženje banaka dalo svoj doprinos na putu ka EU.
Ceremonija dodele nagrade održana je u Skupštini grada Beograda, u organizaiji nevladine organizacje Prva evropska kuća i Evropskog pokreta u Srbiji.
*******************************************************************************
Сваки дан ме поново изненаде својим идиотлуцима. Зар их није блам да се овако брукају. Да ли је ово у ствари ХОНОРАР ОД ГАЗДЕ (ЦИА) или стварно постоји било ко нормалан који би подржао овај дебилитет. Шта то уопште значи НАЈевропљанин??? Шта су наведени ликови КОНКРЕТНО УРАДИЛИ е да би били НАЈ???
Можда се одговор налази у тзв.организаторима ових "награда" А ТО СУ ДВЕ НВО КОЈЕ СУ ПЛАЋЕНЕ ОД СТРАНИХ СЛУЖБИ А И ИЗ НАШЕГ БУЏЕТА ОДЛУКАМА НАШЕ ПРОПАЛЕ ВЛАДЕ...
Погледајте само галерију ових глодара који се зову "особље" "Европског покрета у Србији":
http://webcache.googleusercontent.c...ang_sr&client=firefox-a&source=www.google.com
Kralja Milana 31, Beograd
tel. 011/322-1174,
2622-126, 322-4202,
mob. 063/364-893
Vojislav Milošević
office@emins.org
vojislav.milosevic@support-civil.org
www.e
А затим погледајте и ове:
Prva evropska kuća Požeška broj: 115-7308-62
11 000 Beograd
011/ 3551 574
mitojasa@eunet.yu
Prva evropska kuća iz Beograda (u daljem tekstu: Kuća) je nevladino, neprofitno i nestranačko udruženje građana, osnovano početkom 2000. godine u prostorijama Evropskog pokreta u Srbiji. Kuću je osnovalo 50 uglednih i poznatih građana Beograda i Srbije iz oblasti kulture, politike, nauke, privrede, umetnosti, zdravstva i obrazovanja. Pored niza dobronamernih ljudi, prijatelja i pokrovitelja, osnivanje Kuće su posebno podržali Evropski pokret u Srbiji, SO Čukarica (Beograd) koja je Kući pružila gostoprimstvo, kao i Federacija evropskih kuća (FIME).
Osnovni programski ciljevi i zadaci Kuće usmereni su na unapređivanje razumevanja, međusobnog poznavanja i saradnje građana, posebno na planu kulturnog, naučnog, obrazovnog, ekonomskog, zdravstvenog i drugih oblika povezivanja. Zahvaljujuci nesebičnom (u najvećem delu volonterskom) radu preko 150 današnjih članova Kuće, ona je sve više postajala most izmedu građana, regiona, država i naroda, kao i mesto međusobnog upoznavanja i prožimanja naše i kultura prisutnih u bližem i daljem okruženju.
*******************************************************************************************
Да ли је ова тзв."награда" само у облику папирића ИЛИ СУ ДОБИЛИ И НЕКУ ЛОВУ ???

... 



