Najehba Avdo i to kao Srbin !!!

Poruka
23.131
Nevjerovatno: Austrijske „Kobre“ upale u stan Avde Saračevića misleći da su otkrile Ratka Mladića!


Policija dobila dojavu da se Mladić krije pod imenom muslimana. Kazali su da bih, kada bi mi stavili kokardu, i ja bio isti Mladić, kaže Saračević. Tužba protiv policije....................

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...austrija_kobre_specijalci_avdo_saracevic.html

Mislim.............mundzosima i u inostranstvu daju do znanja da su Srbi (dodushe , bez kokarde:mrgreen:)
P.S
Obratite paznju na komentare od mundzos teligencije :per:
 
Zar tako sa austrijskim gradžanima...A WW ovo za svaku osudu:think::lol:

Каквим бве аустријским граџанима,Ратко је у еуропској србији.
Каже најљепши да га тражи свакодневно 10 тисућа специјалаца.
Зато смо и кажњени од стране пријатеља.
Даклем,штовани колега,Вијена и онај Лимбург су Србија.
Оли је најљепши лажов?
 
Ne.Ni u kom slučaju:rtfm::mrgreen:
:worth: za napore naših vojno-policijskih snaga na svim srpskim teritorijima.Uključujući i Vijenu:lol:
Ako ovako nastave uhapsiće al baš Limburga:mrgreen:

Па ел тако?
И сад кад каже неки крезуби другосрбијаш Беч је Србија,ома га пућанство проглашава националистом и шовинистом.
А лијепо кажу друг владо, лијепи бруно и вођа особно да је у Србији.
Ангажирали су цијели демокрацијски свијет и обезбедили народни новац.
Елем ако га апсе у Остерајху и Белгији,ђе је то ондак,а?
 

Back
Top