najeftiniji dial up provajder

Zelela bih da koristim internet preko kablovske SBB, da li mi neko moze objasniti nesto o prenetim podacima, koliko moze da se koristi internet za 150MB to je paket po ceni od 300din?
Ne razumem kako to funkcionise mislila sam da to ima veze sa skinutim podacima ali vidim kada idem preko dial-up da se podaci stalno salju i primaju bez obzira na to sto ja nista nisam skinula. Znam da su to neke osnovne stvari i mozda ce neko misliti da je glupo to ne znati ali meni to nije jasno. Nadam se da ce mi neko uskoro pojasniti.
 
Ja idem preko www.kalik.co.yu i mogu vam reci da jeftinije 100% nema a mesecni paket izlazi sa sve glupim pedeveom 472 din a na sat kada se dopunjuje onda je malo skuplje ali opet jeftinije od konkurencije Npr. 6 sati je 59 din. 12 sati je 118 din. 24 sata je 236 din. i to su isto cene sa pedeveom. I dobroje sto moze da se dopunjuje vreme SMS-om. i dobijate mail preko njih, i imate 5h besplatnih sati kada otvorite nalog, a nalog otvarate preko njihovog sajta.
 
Leleee kada vas čitam ovde sa dial up provajderima , e lepo mi nije dobro :( , ni kada sam prvi put hteo na net nisam uopšte razmišljao o dial up-u , otišao i dao malo više novaca u startu (oko 60evra) , i uveo wireless , i danas koristim istu opremu kao kada sam je kupio , paket koji uzimam je 256 k + proxy što znači da imam down/up = 256/768 iliti kako bi neki rekli 33/99 KB brzinu za svega 1100 dinara mesečno paket od 1.6 GB i verujte mi da se uopšte ne žalim :)
 
Ovo je po tebi dobar net? Sada si samo pokazao koliko kaskaš za svetom kako praktično tako i u mislima , inače u 90% gradova u srbiji postoji mogućnost wireless neta a on je u suštini spor. dok mi u našoj državi čekamo ADSL kao ladan lebac dotle se u svetu postavljaju mnogo brže internet konekcije kao T1 ili cable net od 8 mbps itd. da ih ne nabrajam dalje . A što se tiče dvosmernoga satelitskoga interneta on je već godinama dostupan i u našoj državi samo što mu je cena kao svetog petra kajgana da je.
 

Back
Top