CentralStageNS
Početnik
- Poruka
- 30
Da vidimo koje ste najcudnije situacije i razloge imali pri raskidanju....
Za pocetaj jedan od mojih zanimljivih ali ne i najzanimljivi raskid je zbog mojih par komentara na facabook-u drugarici , koji su bili skroz prikladni i ne bezobrazni (u stilu "lepo si ispala na slici" , "super si" .. itd ) ali ona nije mogla da podnese da ja komentarisem slike druge devojke , a inace veza je bila skroz OK do tad.
Cudan razlog zbog koga ste raskinuli ili je neko raskinuo sa vama ?
)))
Za pocetaj jedan od mojih zanimljivih ali ne i najzanimljivi raskid je zbog mojih par komentara na facabook-u drugarici , koji su bili skroz prikladni i ne bezobrazni (u stilu "lepo si ispala na slici" , "super si" .. itd ) ali ona nije mogla da podnese da ja komentarisem slike druge devojke , a inace veza je bila skroz OK do tad.
Cudan razlog zbog koga ste raskinuli ili je neko raskinuo sa vama ?
)))





Poceo sam da se smejem i rekao da nemam pojma ko je to, kao sto nisam ni imao Nije mi verovala i mislila je da sam ja pozvao toj devojci taksi i platio i da je bila kod mene...