Quantcast

Najbolji vladar u modernoj istoriji Srbije (1804 - danas)??

Urper

Početnik
Poruka
47
jesu li od njih i njima komunisti napravili anti-nacije?
jesu li njima komunisti otuđili teritorije?
jesu li im uništavali nacionalnu istoriju, tradiciju i moral?

niko nije uništavan crvenom kugom kao Srbi i Rusi!

ali ipak, tito je mrtav i jugonostalgičari krajnje vam je vreme da se probudite i omirišete lešinu...

Pogledajte prilog 599231
Pa jel smo onda krivi mi kao narod koji smo dozvolili da nam se sve to dešava i koji smo našim slabostima to izazvali ili su krive te neke tzv "komunističke sile"??

Urper

Početnik
Poruka
47
Evo nemamo vise ustase u drzavi , sta sada koci?
Za ovo se potpuno slažem. Stalno tražimo opravdanje za našu zaostalost. Nikad nećemo da priznamo da bar jedan deo grešaka pravimo sami, nezavisno od bilo koga drugog. Krajem 19. i početkom 20. veka veku su nam glavni krivci za neuspeh bile Osmanlije. U Kraljevini SHS/Jugoslaviji a potom i u SFRJ su nam glavni krivci za naše neuspehe i promašaje bili Hrvati i Slovenci a danas su nam najveći krivci komunisti a do juče smo od svih naroda bivše Jugoslavije upravo mi bili ti koji smo bili najveći zaljubljenici u komunističku ideologiju i najvatreniji komunisti a sad nam oni za sve krivi. Pa deca komunista koja danas vladaju Srbijom mnogo gori vladari od njihovih bioloških i ideoloških roditelja. A ljudi koji su se u vreme SFRJ bavili politikom i koji su bili direktori velikih preduzeća i fabrika su u odnosu na ove danas bili mnogo sposobniji, mnogo moralniji i nemerljivo pošteniji.

Poruka
5.180
Pa jel smo onda krivi mi kao narod koji smo dozvolili da nam se sve to dešava i koji smo našim slabostima to izazvali ili su krive te neke tzv "komunističke sile"??
narod je kriv ali zato što je poklekao pred mučiteljem, ali valjda je tu ipak više kriv mučitelj...
a ko je sve izazvao.....verovatno isti oni koji nam baš nisu mislili dobro i pre nego što je izmišljen komunizam

ps. :ok: za avatar

Poslednja izmena:

Soradze

Domaćin
Poruka
3.261
Ne mislim, samo me b
Naravno da ne mislim da sam bolji od drugih zbog toga al' me nervira kad je neko došao u BG juče i umesto makar malo da ispoštuje sredinu u koju je došao, on je još pljuje i vređa. Pa što je onda taj neko došao ako mu je toliko loš Beograd?? Pritom, nisu svi Beograđani ološi. Ima toliko dobrih ljudi koji su rođeni u njemu.
Beogradjani su luconose cele Srbije! I treba da se ponose sto su Beogradjani! Naravno - mislim na prave ... ali - palancanin to ne moze da shvati! :cistinaocare:

Urper

Početnik
Poruka
47
Beogradjani su luconose cele Srbije! I treba da se ponose sto su Beogradjani! Naravno - mislim na prave ... ali - palancanin to ne moze da shvati! :cistinaocare:
Ponosim se time što sam Beograđanin. Al' vrlo dobro znam koje je moje dalje poreklo sa očeve i majčine strane. I kao što me nerviraju ljudi koji dolaze u BG pa o njemu svašta kenjaju, tako me nerviraju i ovi čiji su roditelji došli u BG pa su oni prvi u svojoj porodici koji su se tu rodili i onda kad neko dođe iz provincije, govore mu da je seljak. Ni jedno a ni drugo ne podržavam!!

Soradze

Domaćin
Poruka
3.261
Ponosim se time što sam Beograđanin. Al' vrlo dobro znam koje je moje dalje poreklo sa očeve i majčine strane. I kao što me nerviraju ljudi koji dolaze u BG pa o njemu svašta kenjaju, tako me nerviraju i ovi čiji su roditelji došli u BG pa su oni prvi u svojoj porodici koji su se tu rodili i onda kad neko dođe iz provincije, govore mu da je seljak. Ni jedno a ni drugo ne podržavam!!
Tesko je osloboditi se praziluka...