Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.532
Dosao Ciganin kod frizera:
- "Dobar dan, jel moze jedno sisanje"?
- "Moze", kaze frizer: "kako zelite?"
- "Pa ovako kume, sa jedne strane mi ostavi rupu velicine pesnice, a sa druge tri-cetiri manje rupice. Pozadi repovi da mi budu neravni, a siske da mi idu ukoso i da budu rijetke..."
- "Pa ne znam da li cu znati tako da vas osisam."
- "A prosli put si znao, ***** ti materina!"

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.532
Jednoga dana Mujo dozivi nesrecu i postade razrok. Haso i Suljo, kad su vidjeli Muju tako razrokog, odmah nazvase doktora.
Doktor im kaze: -
"Nista vi ne brinite. Samo mu stavljajte jaja na oci svaki dan i bice sve u redu."
Par dana kasnije sreo doktor Hasu i Sulju, pa ih upitao kako Mujine oci.
Haso i Suljo odgovorise:
- "Mujo umro." -
"Kako umro???" -
"Pa, vi ste nam rekli da mu stavljamo jaja na oci. Mi teglili, i teglili, ali od pupka dalje nije htjelo!"

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Sedi čovek na ulici i prodaje jabukove semenke. Prolazi policajac i pita ga:
P: "Jeli bre šta radiš to?"
Č: "Prodajem jabukove semenke."
P: "A što prodaješ, čemu služe?"
Č: "Pa ovako uzmeš i progutaš jednu i postaneš pametniji. Jedna košta 15 din."
P: "Zanimljivo... Daj mi dve!"
Policajac ih proguta i posle par sekundi reče:
P: "Vidiš, dao sam 30 din za te dve semenke, a na pijaci sam za iste pare mogao kupiti 2 kg jabuka i imao bih mnogo više semenki..."
Č: "Eto, vidiš da semenke deluju!"
P: "Gle stvarno! Daj mi još četiri..."

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Na prvenstvu drkanja takmiče se za prvo mesto Italijan, Francuz i Bosanac. Prvi počne Italijan i drka, drka, drka i posle jednog sata vikne:
• BOKAL!
Kad su mu doneli bokal, on ga napuni do vrha. Dođe Francuz i drka ga drka, drka, drka...... i posle dva dana vikne:
• LAVOR!
Donesu mu lavor i on ga napuni do vrha. Gleda Bosanac njih dvojicu i na kraju počne i on drkati...... drka, drka, drka i posle mesec dana vikne:
• MIKROFON!
Gledaju svi, koji će mu ***** mikrofon.... Al' ipak, daju mu mikrofon, a on ga uzme i izdere se:
• KO NE ZNA PLIVATI , NEK' BEŽI!

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Došao Mujo kod doktora da mu se požali:
• Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopšte ne uživa kad je guzim!
• Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere... evo npr. pokušaj dovesti jednog crnca i nek' ti maše lepezom dok ti guziš!
Mujo tako i uradi... maše crnac, Mujo guzi a Fata mrtva hladna. U neka doba ustane Mujo i kaže crncu:
• Hajde ti guzi a ja ću mahati!
I tako i bi... razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludila od uzbuđenja, kad će ti Mujo na to:
• Vidiš kako se maše, ***** ti materina!

cvele2

Ističe se
Poruka
2.125
Polažu Mujo i Haso fiziku na Fakultetu.
Prvi na usmeni ulazi Mujo i profesor mu zadaje zadatak.
• Recimo, Mujo, da putuješ vozom i toplo ti je u kupeu. Šta ćeš da uradiš?
• Pa, otvorim prozor.
• E, odlično. Prozor ima površinu 1.5 m2, kupe ima zapreminu 12 m3, voz juri 80 km/h ka zapadu, duva južni vetar 5 m/s. Za koliko će se izvetriti kupe?
Mujo, naravno, nema pojma i padne na ispitu. Izlazi iz kabineta i ispriča Hasi šta je bilo. Sledeći ulazi Haso i profesor opet započinje priču.
• Recimo, Haso, da putuješ vozom i toplo je u kupeu. Šta ćeš uraditi?
• Skinem sako.
• Jako je toplo!
• Skinem džemper i košulju!
• Strašna vrućina i još ti je toplo!
• Skidam pantalone i čarape!
Iznerviran profesor počne da besni.
• I šta misliš preko od tebe sedi crnac kojem počinje da se diže dok se ti skidaš. Šta onda?
• MA MOŽE ME JEBATI CIJELI KUPE ALI JA PROZORA NE OTVARAM!

BIG S

Ističe se
Poruka
2.696
Istinit dogadjaj iz gradskog busa:
sedi jedna devojka i prica drugarici koja sedi pored nje"pre neki
dan neki do jaja lik mi stao dok sam stopirala,vozi neki mercedes,znas kako je sladak..ko secer,pri tom je i kulturan..."

ceo autobus cuti i slusa sta ona prica...

ona nastavlja....."dovezao me do beograda i pozvao me na pice...ja se malo neckala,onda sam otisla sa njim na pice.....nemas pojma kako je duhovit.....posle tog **** me ponudio da odem kod njega u stan"

u autobusu muk.....svi cekaju nastavak

"zatim sam dosla kod njega u stan....a stan.....ne mozes da verujes.....prelep stan sa novim namestajem......."

u tom trenutku ustaje tip koji je sedeo iza njih "pa dobro bre reci vise jel te ****,propustio sam vec 2 stanice"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.