Najbolji ulov

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.905
Evo ljudi, ovde možete da pišete o svom najboljem (najvećem ulovu)

Onaj na koji se ponosni najviše ;)

Šta ste uhvatili, kako itd itd

Možete i da kačite slike , mesto dešavanja , datum itd itd :)
 
italijan koji je rekao da se kladi u 500 € da ce upucati jastreba... Sala...
Divlji vepar, mali, van medalje, beda, ali moj prvi lov na tu divljac, bio sam bukvalno pozvan samo da bi ucestvovao u druzenju... Bili smo u prigonu ali smo smeli da pucamo (tako su nam odma na pocetku rekli) i posto sam bio napaljen na svaki lavez kera sam se cimao, skoro toliko da je ubacim u rame i odkocim, **** navikao na fazana i zeca u vocnjaku i strnjistu, a ovi kao: Necemo mi nista ubiti- mi smo teramo na one bogate... I dok su oni stajali iznad nekog tela srne jer ubijena il sta, ja skontam kako, meni u tom trenutku, "nesto" bezi ispred kerova i skontam svinjce. Znam samo da je stalo kao da je udarilo u staklo, i stoji i ja dignem cev i brze- bolje pleca... Brenek... Napravilo je par koraka... Nastao haos, ovi moji srecniji od mene! :D Krenulo zezanje, sreca pa je malo- moze se nositi, da je i covek bio naje*o bi, i tako te recenice- znate svi kakvi smo zaje*anti... :D meni su se rukle tresle od uzbudjenja... Nije bilo trofeja, uzeo mesa jedan deo, drugi ostavio drustvu, i uzeo sam cekinje sa grebena... :D
i tako... Sreca pa sam lovacke batine dobio dva meseca ranije... :D ovi su bili zeljni krvi.
p.s. i tad je lik dosao sa ML500 da se siri , a kad je trebao da prebaci lovce- nece svabo da upali... :D nakraju je bio vucen traktorom, jer je trebao da ode po nekog i to ga jedva nabedili, i stao u blatu... :lol: je*es dzipa...
p.p.s. cuo sam da je neki lik tad sa papovkom pucao u krdo koje je protrcavalo, da su posle do iza ponoci vijali i odustali, ali kazu ljudi koji su vijali da su bila bar 4 razlicita traga... da su se kerovi gubili i da nisu mogli da se "snadju"
sta treba uraditi sa tom budalom? Ja bi mu naplatio 4 vepra u srebru... pa ako oce da reseta- eto mu...
toliko od mene...
 
Svaka Cast ja sam se Zadovoljio sa 36 kg, ali ima mnogo isp[od ove tezine .. po 30, 28, 26, 27, 23, 20, itd .. ko zna ne broji ih vise .. jer nema svrhe ... popamtiti sve ko je gde uhvacen, na sta itd ..
 
To je jako dobar kanap, samo mu malo lažu što se tiče debljine, piše 0.17mm a ima sigurno 0.22mm. ali je jak, ja snjim pecam, veruj mi kada sam mrežu izvukao iz vode. Kovane udice na dzig glavi ispravljam kada zakačim u panj, ako kopča napopusti.
košta 17din. 1metar. A kada pecaš soma trebati najmanje 150 met.
 
To je jako dobar kanap, samo mu malo lažu što se tiče debljine, piše 0.17mm a ima sigurno 0.22mm. ali je jak, ja snjim pecam, veruj mi kada sam mrežu izvukao iz vode. Kovane udice na dzig glavi ispravljam kada zakačim u panj, ako kopča napopusti.
košta 17din. 1metar. A kada pecaš soma trebati najmanje 150 met.

brate pa daj da se cujemo na MNS-u da procaskamo malo, mislim da imamo mnogo zajednicckih tema !!;)
 
Pomoravski amur - 11.7kg. 'Teo da pojede kukuruz. :)
Izas'o na varalicarski stap 2.70m 30-60g, masinu Quantum, najlon 0.26mm. Pola sata borbe ispred meredova!
 

Prilozi

  • slika0230.jpg
    slika0230.jpg
    104,6 KB · Pregleda: 13
Predor je napustena voda! Napunjena ribom, pa kad je pao vodostaj Morave, samo sto nije sva riba pocrkala. Taj catch & release je radio 2006.Od nje su digli ruke prosle godine i gomila ljudi je pohrlila da "vadi" ribu iz nepunog metra dubine. Ova riba je spasena od davljenja bez kiseonika letos.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top