Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.191
Kriza u punom zamahu, dizel 223 dinara (ako nije i skocio), tng 110, benzin 190...
Sta je ovde najbolji tip goriva? Sta te vuce najvise za najmanje pare? Da li je vreme da se furaju hibridi ili vozila na struju? Ja msm neki japanac mild hibrid ne bi skodio
Sta je ovde najbolji tip goriva? Sta te vuce najvise za najmanje pare? Da li je vreme da se furaju hibridi ili vozila na struju? Ja msm neki japanac mild hibrid ne bi skodio


