Najbolji Telefon U Svetu

Nije_Bitno

Početnik
Poruka
2
Koji je po vama najbolji telefon u svetu :

1.IPhone 5
2 Samsung Galaxy SIII
3 Nokia Lumia 920
4 HTC One X
5 Nexus 4

Ovo su po meni trenutno 5 najboljih telefona na svetu . Ako neko zeli da dodamo jos neki telefon na listu dodacemo . Molio svakoga da ne samo izabere najbolji nego i obrazlozi svoj odgovor ( OS , Baterija , Kamera . Brzina , Cena ... ) Ako neko ima neke od pomenutih telefona lepo bi bilo i da nam kaze pozitivna i negativna iskustva . Hvala za ucestvovanje u ovoj temi !
 
Za poslovne ljude najbolji telefoni su Nokia N95,Nokia 6310,Nokia N73 i nek prica ko sta hoce.
Ja mnogo razgovaram i pokusao sam sa novim telefonima sa tac skrinom i to je glupost.Sve moje kolege koje bas koriste telefone uopste nemaju nove telefone jer su neprakticni a plus sto im baterija u nasem slucaju traje jedva ceo dan a nekima i manje pa moraju da imaju dve baterije da bi izgurali dan.
 
Za poslovne ljude najbolji telefoni su Nokia N95,Nokia 6310,Nokia N73 i nek prica ko sta hoce.
Ja mnogo razgovaram i pokusao sam sa novim telefonima sa tac skrinom i to je glupost.Sve moje kolege koje bas koriste telefone uopste nemaju nove telefone jer su neprakticni a plus sto im baterija u nasem slucaju traje jedva ceo dan a nekima i manje pa moraju da imaju dve baterije da bi izgurali dan.

znam neke poslovne ljude koji bas koriste tac skrin tel.,stvar je individualne prirode
 
To su uglavnom ljudi iz kancelarija dok mi smo na otvorenom i cesto imamo i prljave ruke tako da jeste individualna stvar ali nama telefon sluzi da primimo poziv,da nazovemo i eventualno posaljemo poruku a fotografija na ovim telefonima je sasvim dobra pa cak i bolja nego na nekim tac telefonima.
Danas kolega hteo da slika sa Galaxy S2 nesto i pati se i kaze da nije ispala slika dobro pa ponovo sve dok ja nisam izvadio moju Nokiu N73 i napravio slike iz prve a onda sam mu kasnije slao na mejl da moze da okaci na forum.:)
 
Jako smo se lose razumeli ... Nisam ja gore napravio listu i rekao da je iphone najbolji telefon na svetu pa onda ovi ostali . Izabrao sam po meni trenutno najboljih 5 telefona na trzistu i nasumicno ih poredjao . A od vas sam trazio da izabarete jedan od tih 5 ili neki 6 ako mislite da je bolji od svih ovde pomenutis i da obrazozite svoj odgovor a ne samo napisate npr Najbolji je Samsung Galaxy . Nego Samsung je najbolji zato sto ima ( lupam sada ) bolju kameru od ostalih modela , duze traje baterija , itd itd . Znaci da od onih 5 telefona izaberete najbolji i svoj odgovor obrazlozite , u cemu je bolji od ostalih . Nadam se da smo se sada razumeli ...
 
telefon koji zadovoljava najvise potreba korisnika je onaj telefon koji ima najvecu upotrebnu vrednost!Kada telefon obavlja funkcije koje se srecu svakodnevno u zivotu,onda on prestavlja mnogo vise od pukog telefoniranja i poruka,zato stvaraju nacin da ga povezu sa sto vise uredjaja, da bi sutra u buducnosti mogli u djepu imati jedan kompletni komandni centar,na koji se mozemo osloniti!
 

Back
Top