Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno neki sa periferije
d060.gif
 
Jerotije,
Kolege i ja pratimo ovu tvoju temu dugo vremena i zakljućak jedino može biti
Beogradu treba ozbiljna taksi služba sa dobrim i kvalitetnim voznim parkom, vozačima profesionalcima, a ne izbeglicama iz raznih službi poput profesora, konobara i sl.
Beogradu treba taksi služba koja će krajnje profesionalno obavljati svoje poslove.
Služba koja neće večito kukati kako niko ništa ne preduzima za njih...ko preduzima nešto za ostale zanatlije?
Rešite se kukolja u svojim redovima, popravite izgled i ponašanje, pa onda možemo ozbiljnije da pričamo.

P.S. Nemoj mi samo reći da to treba opet "neko" da uradi umesto vas.
 
Mi bi sami nesto uradili ali smo nemocni. Hteli smo da osnujemo novi sindikat pod nazivom LTB [legalni taksisti Beograda] ali od 2005 godine to nije moguce tako da smo ipak ostali na milost i nemilost Armusu, Bijelicu i ostalim vajnim predstavnicima nas taksista koje mi NISMO birali. Sad ti je mozda jasnije u kakvoj smo poziciji !
 
Jerotije,
Kolege i ja pratimo ovu tvoju temu dugo vremena i zakljućak jedino može biti
Beogradu treba ozbiljna taksi služba sa dobrim i kvalitetnim voznim parkom, vozačima profesionalcima, a ne izbeglicama iz raznih službi poput profesora, konobara i sl.
Beogradu treba taksi služba koja će krajnje profesionalno obavljati svoje poslove.
Služba koja neće večito kukati kako niko ništa ne preduzima za njih...ko preduzima nešto za ostale zanatlije?
Rešite se kukolja u svojim redovima, popravite izgled i ponašanje, pa onda možemo ozbiljnije da pričamo.

P.S. Nemoj mi samo reći da to treba opet "neko" da uradi umesto vas.

Podržavam...
 
Sami sebe izabrali i sami sebi produzuju mandat vec 10-tak i vise godina
to debelo ne štima.....
bre, u školi se bira predsednik odeljenja i to ima više kandidata...a ne među odraslim ljudima, koji imaju udrženja.
nije mi jasno kako onda uopšte funkcionišete, a ne slažete se sa njima? mora da ima neko ko ih drži na tim mestima?
 
Nas niko nista ne pita, nazalost, a i da napravimo sastanak ko ca da nas saslusa jer po zakonu koji je napravljen 2005 god NEMAMO PRAVO da se organizujemo ni kao sindikat ni tome slicno. Moze samo taj nas bajni sindikat za koji i neznamo ni gde se nalazi ni sl. Nepouzdano sam cuo da je negde na Cukarickoj padini ali NEMA ni adresu, ni telefon.......apsolutno nista. Politika je tu poodavno umesala prste a tu mi obicni smrtnici nemamo sta da trazimo. Nadam se da ti je sad malo jasnije ?
 
Nas niko nista ne pita, nazalost, a i da napravimo sastanak ko ca da nas saslusa jer po zakonu koji je napravljen 2005 god NEMAMO PRAVO da se organizujemo ni kao sindikat ni tome slicno. Moze samo taj nas bajni sindikat za koji i neznamo ni gde se nalazi ni sl. Nepouzdano sam cuo da je negde na Cukarickoj padini ali NEMA ni adresu, ni telefon.......apsolutno nista. Politika je tu poodavno umesala prste a tu mi obicni smrtnici nemamo sta da trazimo. Nadam se da ti je sad malo jasnije ?

Nučićeva 4
Tamo potražite.

Jerotije, bez ljutnje nemate vi petlju da se rešite bagre.Frka vam je.
Alo brate pa gde to ima da ti daješ svoj rad, svoj auto a oni ti uzimaju neke pare jer kao nešto rade za tebe?
 
A moze li neki predlog kako bi vi osmislili rad taksi sluzbe i pravila koja bi vladala prilikom prevoza stranaka.Koji bi i kakav kriterijum imali prilikom regrutacije vozaca i koja bi se kola vozila i po kojim cenama bi trebalo da se radi.Zanimljivo bi bilo cuti vase misljenje?Mozda se to i poklopi,negde, sa realnom situacijom koja vlada na ulicama grada.
 
A moze li neki predlog kako bi vi osmislili rad taksi sluzbe i pravila koja bi vladala prilikom prevoza stranaka.Koji bi i kakav kriterijum imali prilikom regrutacije vozaca i koja bi se kola vozila i po kojim cenama bi trebalo da se radi.Zanimljivo bi bilo cuti vase misljenje?Mozda se to i poklopi,negde, sa realnom situacijom koja vlada na ulicama grada
Ako pitas za moje misljenje reci cu ti da ja ama bas ista nebih menjao osim sto je propisano po pravilniku o radu taxi sluzbe. Samo bih trazio da se to postuje. Samo to bi i bilo dovoljno da se iskristalisu neke stvari, da se odvoji zito od kukolja. Nazalost, u Srbiji se mnogo vece stvari NE postuju. Koga briga za taxi ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top