Najbolji polovni el. trotinet do 1000e

Treba da uvedu saobraćajne dozvole.
A- recimo.

Ja imam A dozvolu i mnogo mi neobično da je tržišna cena trotineta-vozila slična ceni motociklu ili čak i putničkom automobilu.

Razumem da je trend. Promena kapiranja, ne bicikl već e-pogon. Položaj tela. Uspravno letenje horizontom.

Što nećeš vrh bicikl za te novce? Mada profesionalni imaju i više cene.

Nisam vozio e-trotinet ali pogledaj na "sajtu" polovni e-trotineti.
Recimo ovde:
https://www.polovniautomobili.com/bicikli/elektricni-trotinet

Mada tu je još uvek mala ponuda.

isto isprobaj prvo, kao i svako drugo vozilo. Koje modele si to sada vozio?

Ja sam na svom motociklu barem dva puta (mogao) poginuti. Iako sam oba puta išao tek malo više od e-trotineta max brzine...
E-trotinet je smešan za ozbiljan saobraćaj, drži se biciklističkih staza...
 
Poslednja izmena:
Trazim polovni el. trotinet do 1000e da moze da ide bar 40km/h pa ako neko moze da mi kaze koji je najbolji, znam da ovoliko novca nije nesto puno za el.trotinete al' stvarno ne mogu da dam vise
to je najgora brzina za elektricni trotinet koja ti ne znaci nista a bacas pare
prebrzo je za voznju po gradu ili biciklistickoj stazi a premalo da izadjes na kolovoz.

bolje uzmi klasican sa 25km/h, sad kostaju novi oko 350€
ili uzmi neki sa minimum 50km/h
 
to je najgora brzina za elektricni trotinet koja ti ne znaci nista a bacas pare
prebrzo je za voznju po gradu ili biciklistickoj stazi a premalo da izadjes na kolovoz.

bolje uzmi klasican sa 25km/h, sad kostaju novi oko 350€
ili uzmi neki sa minimum 50km/h
:lol:

Da li ste uopste voozili trotinet 50kmh ... pa nije to motor ljudi , nije bezbedno da jeste ne bi imali limit na 30 kmh
Ako hoce brzinu neka kupi motor.
 
Pazi ovo se vodi kao bicikli naravno elektricni.

Motor ima samo 250W

Screenshot 2022-12-29 173600.jpg


Jos pise APN 6 :cepanje:
 
Treba da uvedu saobraćajne dozvole.
A- recimo.

Ja imam A dozvolu i mnogo mi neobično da je tržišna cena trotineta-vozila slična ceni motociklu ili čak i putničkom automobilu.

Razumem da je trend. Promena kapiranja, ne bicikl već e-pogon. Položaj tela. Uspravno letenje horizontom.

Što nećeš vrh bicikl za te novce? Mada profesionalni imaju i više cene.

Nisam vozio e-trotinet ali pogledaj na "sajtu" polovni e-trotineti.
Recimo ovde:
https://www.polovniautomobili.com/bicikli/elektricni-trotinet

Mada tu je još uvek mala ponuda.

isto isprobaj prvo, kao i svako drugo vozilo. Koje modele si to sada vozio?

Ja sam na svom motociklu barem dva puta (mogao) poginuti. Iako sam oba puta išao tek malo više od e-trotineta max brzine...
E-trotinet je smešan za ozbiljan saobraćaj, drži se biciklističkih staza...
Slažem se, do sada sam imao jedan skuter, sprint exactly(2012). Navozao sam se ali evo došla je zima i ostavio sam ga par nedelja da stoji, bilo je hladno vreme. Kako je otoplilo, ispraznio se akumulator, uzeo sam novi - ovaj je ionako bio stariji ali je onda i kurbla pocela nesto da zeza, plastike su morale da se menjaju i nisam imao vremena za to i zato sam ga prodao. Slažem se da je el. bicikl smešan za saobraćaj i stvarno je neverovatno što neki polovni trotineti koštaju i više nego na primer polovan aerox - jedan od najboljih skutera, ali ja trazim trotinet da ga malo vozim.
 
to je najgora brzina za elektricni trotinet koja ti ne znaci nista a bacas pare
prebrzo je za voznju po gradu ili biciklistickoj stazi a premalo da izadjes na kolovoz.

bolje uzmi klasican sa 25km/h, sad kostaju novi oko 350€
ili uzmi neki sa minimum 50km/h
Da sad gledam, najbolje da uzmem xiaomi 365 ili ninebot e22, ne mogu da se zezam sa polovnim ipak je to neko vozio i drndao moze da se pokvari
 
Uopšte ne bih razmišljao o polovnom elektrotrotinetu jer tu može biti loša baterija i onda nećeš imati ni pare ni vozilo.
Takođe ti moram reći da je u pripremi zakon koji će izbaciti iz saobraćaja sve koji mogu da idu brže od 25 km/h. Takve za 1000 evra imaš i nove.
To pričaš već godinama iza.
Znam za donošenje nekih novih propisa, al koliku ćeš brzinu razviti odavno se premostilo i kod el skutera i trotineta.




Dualtron i Xiaomi su dobri el trotineti na našem tržištu.
 

Back
Top