Quantcast

Najbolji polovni auto do 11000€

mario80

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.768
I ja sam gledao jedan onaj mercedes džip što je kao kamion kombi mrtvački, imao ono pneumatsko vešanje. I sad prvi dan gledam sa terase od prijatelja on tek kupio i dovezao, skupilo se društvo rodbina svi gledaju pevaju, pipkaju. Sutradan ujutro auto se nago na parkingu u stranu, crko jastuk ili šta već kukaj plači jauči bogoradi ode iljadu evra :hahaha:
Te polovne mercedese i bmw kupuju samoubice i teške budaletine kompleksaši.

Ovaj:

igi192

Elita
Poruka
20.218
I ja sam gledao jedan onaj mercedes džip što je kao kamion kombi mrtvački, imao ono pneumatsko vešanje. I sad prvi dan gledam sa terase od prijatelja on tek kupio i dovezao, skupilo se društvo rodbina svi gledaju pevaju, pipkaju. Sutradan ujutro auto se nago na parkingu u stranu, crko jastuk ili šta već kukaj plači jauči bogoradi ode iljadu evra :hahaha:
Te polovne mercedese i bmw kupuju samoubice i teške budaletine kompleksaši.

Ovaj:

Taj R model i nije bas popularan a I mator je.. troši puno bilo da je rec o 280 320 ili 350 nisu se nesto proslavili sa njim a I košta mnogo manje od 11k €

igi192

Elita
Poruka
20.218
Auto kao stvoren za finansijekse samoubice. Moj je komsio pokupio neki 15 godina star S za neke sitne pare, mislim da je platio manje od 10K. Prve godine je potrosio preko 3000 na popravke.:hahaha:
Jbg kada auto koji nov kosta preko 100K kupis za sitne pare, sta drugo mozes da ocekujes. Slavio je dan kada ga je uvalio sledecem vlasniku.
Da neki dan došao covek sa jednim presao 700k km .. dobro izlizan ali opet je to auto star 14g sa opremom na zavidnom nivou . Sto bi rekli na Top Gear ako zelis da znas kako ce auta izgledati za 10g pogledaj sta ti nudi S klasa. :)

GIDEON

Domaćin
Poruka
4.581
Da neki dan došao covek sa jednim presao 700k km .. dobro izlizan ali opet je to auto star 14g sa opremom na zavidnom nivou . Sto bi rekli na Top Gear ako zelis da znas kako ce auta izgledati za 10g pogledaj sta ti nudi S klasa. :)
Ovo je isto bio bombona od auta. Ocuvan , spolja i iznutra, ali kada je krenuo da se kvari zavio coveka u crno. Takav auto je mozda dobar za nekog mehanicara, za obicne smrtnike katastrofa koja ceka da se dogodi.

arturddent

Zainteresovan član
Poruka
275
bbf2bea755cf53f4d60a07c993fe59a8.png

a57d54fd7a28-1920x1080.jpg
Ovde je sama registracija dovoljan problem...

doppler

Domaćin
Poruka
3.255
Auto kao stvoren za finansijekse samoubice. Moj je komsio pokupio neki 15 godina star S za neke sitne pare, mislim da je platio manje od 10K. Prve godine je potrosio preko 3000 na popravke.:hahaha:
Jbg kada auto koji nov kosta preko 100K kupis za sitne pare, sta drugo mozes da ocekujes. Slavio je dan kada ga je uvalio sledecem vlasniku.
Nadam se da nije ocekivao da kupi 10 godina star auto da sipa benzin i da vozi bez ulaganja.
Jer to nije realno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.