Najbolji pisac na Forumu

Ha, ha, ha... A iza svega toga se krije jedan bolesni eogizam. Kao, "ja mislim da si to ti", a u stvari potajno ocekuje da neko kaze i za nju da je najbolja. A ovo "mislim da si to ti" je samo maska lazne skromnosti.

Bagro jedna, sta god da napisete i izjavite, iz svake vase recenice, reci i slova, izvire bolesni egoizam, umisljeni intelekutalni elitizam i neka vanvremenska mudrost koja se kao podrazumeva. Ha, ha, ha...

Od tolike pameti samo ste "pametni" na ovoj ubudjaloj govnarici. Ma, to i jest vase najvece dostignuce.


HA HA HA

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
 
Zli Inkvizitor:
.

Bagro jedna, sta god da napisete i izjavite, iz svake vase recenice, reci i slova, izvire bolesni egoizam, umisljeni intelekutalni elitizam i neka vanvremenska mudrost koja se kao podrazumeva. Ha, ha, ha...

Moguce, no vidim da na to bas niko nije otporan :). Drago mi je sto si se vratio da opet "kvaris omladinu". Samo nemoj da bezis sa foruma, zanimljivo je citati te...

No, da se vratim na temu - mislim da je glupa. Ovo je vise za svastaru.
 
dadadadadadadada!najveci sam egoista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11molim vas,molim vas recite mi da dobro pisem moliiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmvasssssssssssssssssss.....imam malo problema sa znakovim interpukkcije ali nema veze i dalje sam najjjjjjjjjjjboljaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(pih)
 
Ma ti ...pa ti si najbolja ahahaha
ali ne samo zbog tvog egoizma nego i zbog toga sto ponekad nesto i napises ahahaha
stvarno neki ljudi imaju gadnih problema
ako im se ne svidja tema nek ne svracaju...
imam i drugog favorita...@rujevit to si ti
 
Da se razumemo tipovima kao sto je Zli inkvizitor nije mesto ovde i tacka.Ne svidja ti se sta pise ovde molim lepo, imas pravo na komentar ali ne i na vredjanje.


Ja ne bih mogao sada da kazem ko mi se najvise dopao(kao tekstopisac)ali uskoro cu vam i to saopstiti

@angely, HVALA
 
Zli Inkvizitor:
Ha, ha, ha... A iza svega toga se krije jedan bolesni eogizam. Kao, "ja mislim da si to ti", a u stvari potajno ocekuje da neko kaze i za nju da je najbolja. A ovo "mislim da si to ti" je samo maska lazne skromnosti.

Bagro jedna, sta god da napisete i izjavite, iz svake vase recenice, reci i slova, izvire bolesni egoizam, umisljeni intelekutalni elitizam i neka vanvremenska mudrost koja se kao podrazumeva. Ha, ha, ha...

Od tolike pameti samo ste "pametni" na ovoj ubudjaloj govnarici. Ma, to i jest vase najvece dostignuce.


HA HA HA

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Ovo je jedan od najpametnijih postova koji napisan u skorije vreme. Nažalost istinu je teško prihvatiti. Inkvizitoru, lepo si im rekao. Ispunjavaju svoj bezvredni kulturni i kulturno-društveni život pseudonimima na forumu iza kojih stoji fiktivna kultura, talenat, umeće, obrazovanje...pa čak i karijera...
 
Nijedan zivot nije kulturno bezvrijedan. Svako ima svoj nivo kulture i treba ga cijeniti.
Ne mogu svi biti dobri, najbolji, veliki, najveci. Svako ko da sitnicu za kulturu on je mali da prica o zivotu. Tek kad shvate da su sitnice dovoljno velike i da ih ne treba mijenjati onda ce postati i veliki ljudi.
90% ljudi po forumima se krije iza svog pseudomima. Zato su ga ljudi i izmislili.
Neko to zloupotrijebi a neko time sebe nagradi.
 
Samo iskulirajte likove kao sto su Zli inkvizitor ili Hesse.Ne tangiraju me uopste.

A sto se tice tekstopisaca na forumu, pa izbor je veoma tezak.
angely,ofelija,Bobili za sada ste mi vas troje vrh.Ostali su samo postavili svoje tekstove, nisam mogao da stvorim neku jasniju sliku o njima.
 
Forum je jedno tako slatko mesto koje trpi sve!
I nepoznavanje pravopisa i naduvan ego.
Inkvizicija i inkvizitori su istorijski sinonimi za nesto zlo i ogranicavajuce pa to ne treba posebno naglasavati kojekakvim pleonazmima tipa zli inkvizitor.
Hesse je hesse i tako treba i da ostane .Da li Ofelija ima skrivenih zelja glede svoje literarne sposobnosti to samo ona zna,ali da je pisati lako,verujte nije,a jos teze je skupiti hrabrost pa objaviti te najintimnije treptaje duse pa makar i pod pseudonimom.
Sve u svemu cemu bes zuc i ponizavanje!?Svi smo ovde lazni i bojazljivi ali je u tome raskos ,zar ne?Pa nek se vidi raskos,a sada svi na svoje radne zadatke!!!!
 
ofelija:
ova tema je prerasla u raspravu....to je tuzno :)
Najgore sto ta rasprava nije u vezi sa naslovom teme vec sa postavlajnjem iste-nekim ljudima nije jasno ako neko zeli da pise i ako je vec objavio nesto na forumu verovatno to neko i cita i samo po tome sto pise na nekoj od tema za objavu licnih razmisljanja u vidu poezije ili proze treba da oceni neciji trud a ne da polemise o tome koliko ko ima godina ili cega vec treba da ima da bi napisao nesto...ili procitajte te radove pa dodjite i kazite svoje misljenje ili...kush :!:
 
Nije mi jasno, zasto neki tipovi dolaze ovde da bi se prepucavali!?No nebitno...

@nactu, svaka cast za post!Na tako malom mestu sve je 'loud & clear' :)

No, da se ja vratim tekstopiscima.Upravo sam procitao tekst od tuzne_pajac i zaista mi se dopao.Broj favorita se siri, uskoro cu morati da napravim uzi krug:)

I za kraj, ne nasedajte na provokacije 'inkvizitora'.Ako ima hrabrosti, sto napisa nactu, neka ostavi neki svoj tekst na forumu(ako je ikada i napisao nesto), ako ne ZDRAVO!!!
 

Back
Top