Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
најбољи / најгори настављачи тема на oвом подфоруму
оно, кад отворите неку генијалну тему, кога највише прижељкујете да буде пу, први, а за кога мислите да му је пу, првим постом лупио ко пизда по самару?
ma to pljuvanje startno to je sranje, ali najviše volim da čitam pura moku i resto iz te kompanije, naždag je zanimljiva, luna je baš kul , a najmanje georgejune on je bezveze ,eternl dream njih sam i mešala jedno vreme, i ne znam tako ti prazni