Najbolji glumci i glumice... IKAD

1. Jack Nicholson
cuckonest58.jpeg



2. Anthony Quinn
zorba257.jpeg



3. Dustin Hoffman
0323.jpg



4. Robert De Niro
img_ragingbull1.jpg



5. James Dean
ocpferavfdg.jpg



6. Toshiro Mifune
throne_of_blood.jpg



7. Christopher Walken
movrf47.gif
 
Zasto ne mislite da je Gary Oldman jedan od najboljih?
Gledala sam svaki njegov film i u apsolutno svakom ima drugaciji glas.
Kao kameleon je.
Ponekad cak nisam ni sigurna da li je to on dok ne vidim listu glumaca.
U Hari Poteru 3 je neprepoznatljiv!
 
Svarceneger :lol:
Aj sad ozboljno:

Glumci:-
Marlon Brando-Kum-sta reci.
Dzek Niklson-ljigav i simpaticno odvratan u isto vreme,i jos kad glumi zavodnike :lol:
Kristofer Voken-Totalno lud i nepredvidljiv,drugaciji.
Al Pacino-on uvek odglumi isto i stalno je nesto gnevan al je to vrhunski
Zerar Depardje-zato sto lici na moju babu :lol: ,i zna da glumi i tragedije i komedije
Robert DeNiro-ko da ga mrzi da zivi a kamoli da glumi,valjda mu zato skoro svaka druga rec u filmovima psovka :lol:
Pavle Vujisic-nas naj glumac svih vremena.Neprevazidjen.S tom facom i Bred Pit bi mu pozavideo. :lol:
Zoran Radmilovic-CLAN BIBILIOTEEEKE! :lol:
Orson Vels-Genije i veliki glumac,ako ni zbog ceg drugog onda zbog "Gradjanina Kejna"
Bata Stojkovic-Pustite mene,ja sam brzi i spretniji..... :lol:
Tasko Nacic-Davitelj :lol:
Son Koneri-prvi,poslednji i jedini pravi 007
Entoni Hopkins-jedini deda pored ovog gore koji glumi zavodnike,Engleski dzentlmen
Piter Selers-Pink panter :lol:


Glumice:
Zana Moro-Naj Francuska glumica svih vremena.Sad je baba,a ni ko mladja nije bila neka riba,al je bila nekako vanvremenska...i u danasnje filmove bi se uklopila da je mlada.
Ketrin Herbern-jedina dobila 4 Oskara...i ako uopste ne cenim tu nagradu,ovde je to s pravom.
Misel Fajfer-i ona je u godinama ali jedna od retkih koja je "izgledala" i zna da glumi.
Olivera Markovic-"More mars u pizdu materinu!"(Balkan expres) :lol:
Bet Dejvis-ona je bila prva stvarno emancipovana riba na filmu,ne neka glupaca u suknjici.Opasna.Vecna joj slava.I ko matora kad se potpuno proruznila,znala je da glumi maestralno,nije joj bio potreban izgled ko mnogim drugim glumicama,po meni mnogo bolja glumica ko matora("What ever happened to baby Jane?")
Sigurno ima jos mnogo dobrih glumica.....ja sam samo ovih trenutno uspeo da se setim....trebalo bi i Meril Strip da dodam medju ovih 5 al ona mi nekako uvek ista i ruznjikava. :? To je ono sto yebe glumice jer ih izgled u mladosti uvek vuce na gore a u starosti na dole......malo je onih sto su bas"izgledale"i bas znale da glume....sad su sve neke nabedjene pacenice aktuelne koje misle da su "zvezde" :roll: ,i naj ribe....missim.... :roll: Sve je vec receno.Joj,meni je najbolje kad neko kaze da mu je naj glumica neka samo zato sto ima velike sise! :lol: (citaj:Monika Beluci :roll: )Ima mnogo dobrih glumaca i glumica,ima mnogo precenjenih,ima mnogo glumica koje samo "izgledaju".......Ne bi mogo da se odlucim za jednog/jednu.Trenutno "aktueni"(sem nekih iz stare garde koji se jos drze)su svi nekako bezlicni,neautenticni.Dosadni.
 
Zasto ne i Dzulijen Mur?
Riba nikad nije bila lepa, ali uloge koje je ona odglumila tesko da bi mogla da odglumi jos neko.
A sto se tice glumaca da dodam I Alana Rikmana.
Glumio je negativca u Umri muski, ali uloga u filmu Razum i osecajnost je legendarna.
Mogu odgovorno da tvrdim da (pored Sona Konerija) ima najbolji glas na svetu!
 
Pa dobro svi imamo svoje kriterijume,
ali Alan Rickman je zavrsio Kraljevsku Akademiju u Londonu i vise je pozorisni glumac. Da ne ispadne da se hvalim ali gledala sam ga u Hamletu i njegov glas zaista vredi cuti uzivo.
Uostalom svi koji su gledali uzivo Zorana Radmilovica kao Radovana kazu da je snimak bio samo bleda kopija dozivljaja gledanja te predstave.
A kao glumica mi je dobra i Ema Tompson, pored onih koje su gore vec navedene.
 
Ketrin Hepbern
Marlon Brando
Sofija Loren
Irena Papas
Nikita Mihalkov
Džek Nikolson
Al Paćino
Robert De Niro
Keri Grant
Klerk Gebl
Grejs Keli
Piter Selers
Klint Istvud
Pol Njumen
Ljubinka Bobić
Rahela Ferari
Natali Vud
Širli Mek Lejn
Piter O Tul
Robert Redford
Nikol Kidman
Viktorija Abril
Žan Pol Belmondo
Pavle Vujisić
Slobodan Aligrudić
Slavko Štimac (kao dete)
Žarko Laušević
Šon Koneri
Šeron Stoun...
 

Back
Top