Quantcast

Najbolji forumaš u 2007 godini na forumu "Politika" krstarice bio je?!

Najbolji forumaš u 2007 godini na forumu "Politika" krstarice bio je?!

• Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Suzy F

Aktivan član
Poruka
1.527
zaista ne razumem zasto samo "novi" clanovi postavljaju ovakve ankete. i obicno imaju dva-tri posta, i nakon kraceg vremena nestanu, kao i njihove teme. zasto se odredjeni [stari] forumas stidi da postavi istu temu, jel u pitanju njegov "renome" ili....
Zato sto na primer je to jedna ista osoba koja stalno menja nickove?!:shock:

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Zato sto na primer je to jedna ista osoba koja stalno menja nickove?!:shock:
ja ne vidim razloga za tako nesto. evo meni bi bas ovo bila lepa tema, da je postavi laci, nesha, kyo, ja, eremita....bilo ko od nasih starih znalaca, i onda se opusteno zezamo, "glasamo" i sl. znaci ne vidim razlog da neko svoj deseti ili dvadeseti nick koristi za ovako nesto.
ps. ja svoj glas dao "suprotnoj" strani,

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Nema mene...ali ne zameram...evo tu je dada za njega sam glasao...manje vise on pise sve sto i ja samo naizmenicno samnom da postignemo da odgovorimo na sva pitanja rusofila... odakle nam dzipovi, sta konzumiramo... itd...
........konzumiramo samo travu, od kada je se u srbiji peva na svadbama :" celo selo smrce belo......".......:D:D:D

eremita

Zaslužan član
Poruka
112.894
stavicu u anketu 10 kandidata

1. eremita

2. svetolik trpkovic

3. *BILJA*

4. Alekasandar3

5. Lacibg

6. Strela

7. jomini

8. Iron Lord

9 IDI_DADA_AMIN

10 Samanta_

ako nekog nisam ubacio ne mozete svi da stanete ;-) bio bi red da izaberemo nekog do 01 januara 2008 :D
Не разумем шта ће уопште оваква тема на политици када је забрањено постављати теме о другим учесницима по Правилнику. Такође не разумем
шта ће мој ник на том списку када ја на овако нешто нисам пристао а постављач
теме ме о томе није ни питао.
Верујем да је постављач теме имао жељу да форум направи веселијим пред божићне и новогодишње празнике, али ипак........8-)

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.386
sumnjam da iko od ponudjenih zheli mir u svetu, tako da ne mozhe niko da prodje na ovom izboru za mis :P
iron lord, zbog humora, toliko retkim u ovoj shaci jada i bede. ali humor koji ne lichi na onaj penzionerski, trafikantski, kakav je uglavnom zastupljen ovde.
po kriterijumu kvaliteta postova, misice i misovi su ovde, po meni - norma kampl, filatelista i nesha taksista.

ovo ostalo uglavnom samo trabunja ko blesavo.

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Nemam ja vremena da bacam postove i svadjam se komentarisem! ja sam se registrovao da bih gledao vase postove kao sto to mnogo rade! malo sam pregledao-pročačkao teme iz cele 2007 godine i najzanimljivije korisnike sam stavio na anketu naravno sad je svima cudno vidi ovaj ima 2,3 posta otvara teme kao da je tu 100 godina...izvinite ako vam smetam!
:D:D:D:D

E, Aco, Aco...;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.