Najbolji android telefon do 300?

timemachine

Zainteresovan član
Poruka
250
Pozdrav drustvo. Hteo sam sestricu da kupim telefon na poklon, pa se razmisljam sta bi bilo best buy u tom cenovnom rangu... pretpostavljate sta je deci bitno kod telefona (surf, igrice, kamera, drustvene mreze itd). Idealno bi bilo da je displej 120hz, memorija bar 6/128gb, neki iole čestit procesor da to sve potera. Bilo bi dobro u tu cenu upakovati i 5g cisto da se pokrije za ubuduce... sto se tice marke ne mora da bude nista brendirano, moze i neki kinez, samo da moze izgurati bar godinu, dve... sta bi ste vi preporucili? Gledao sam dosta recenzija i samo se jos vise zbunio.

FDDD

Domaćin
Poruka
4.900
ma koj moj samsung to je precenjeno skoro kao i zagrizena jabuka.
moja preporuka jer klincima su igrice vazne je ovaj moj kinez Poco x3 pro 8/256 placen 200 evra. procesor vrh da izgura jos tri godine najzahtevnije igrice, osvezavanje ekrana 120,...
nema 5g a i sta ce ti

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.492
x3 pro 8/256 nema za 200e
za 230 ima 6/128
Ја сам 8/256 платио 220€ тачно пре годину дана.
После годину дана могу рећи, телефон је екстра.
Одличан процесор, меморија UFS 3.1, камере сасвим ок, батерија одлична....
За те паре тешко да би неко тако нешто понудио.

revolucionario

Veoma poznat
Poruka
11.019
Ја сам 8/256 платио 220€ тачно пре годину дана.
После годину дана могу рећи, телефон је екстра.
Одличан процесор, меморија UFS 3.1, камере сасвим ок, батерија одлична....
За те паре тешко да би неко тако нешто понудио.
možda u rusiji, ovde nema :)
https://www.mobilnisvet.com/mobilni/8452/Poco/X3-Pro
inače, slažem se da je dobar telefon

FDDD

Domaćin
Poruka
4.900
Poco F3 ако нађеш.
on je baš top ali je skuplji stotinak evra od ovog mog x3pro, ima super amoled ekran itd... ja sam u fazonu da nikad ne dajem za telefon više od 250 evra i naleteo sam u novembru na ovaj x3pro 8/256 za 200 evra a dvoumio sam se izmedju njega i realme8. ovako je korektan samo sto ima vece dimenzije da ne kazem cigla ali meni ne smeta. brz je kao munja, sve otvara u momentu a za igrice mislim da ne postoji bolji telefon iz nize klase

Poslednja izmena:

FDDD

Domaćin
Poruka
4.900
Bogami, ovo nije losa masina za te pare... mislim da ce ga ovaj telefon oduseviti

Xiaomi POCO X3 Pro 6,67 Zoll (16,94 cm) FHD Smartphone, 8 GB RAM + 256 GB ROM, 48 MP Quad-Kamera, 20 MP Frontkamera, Qualcomm Snapdragon 860 Octa-Core CPU (Schwarz) https://www.amazon.de/dp/B0861QDR53/ref=cm_sw_r_apan_i_CPC5MR1EGFDKBSYJ0KAG
ne znam odakle ova cena od to mozda kad je izasao. ja mislim da su bili poslednji modeli sa ovako dobrim procesorom i memorijom po vrlo povoljnoj ceni, evo sad koliko vidim najnoviji modeli za ovu godinu nemaju nista posebno a kostaju mnogo. to ti je ono kad firma krece, poco se bio odvojio od xiaomi i u startu nudio mnogo za malo para

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.