Najbolji albumi uživo

VanderGraaf

Zainteresovan član
Poruka
358
Ne volim albume uzivo. Ne volim da slusam publiku, aplauze, zvizdanje i buku u pozadini pesama. Ne posedujem ni jedan album uzivo ni od jedne grupe....osim jednog, jedinog albuma. Jedini albuma uzivo koji obozavam i koji redovno slusam. Fenomenalna svirka, ali ga vise volim jer me podseca na neka lepsa vremena i iz sentimentalnih razloga. Jedina ploca koju sam sa sobom poneo iz Srbije pre nekih 37 godina....."Ako Ste Slobodni Veceras" od Buldozera.

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.611
Ne volim albume uzivo. Ne volim da slusam publiku, aplauze, zvizdanje i buku u pozadini pesama. Ne posedujem ni jedan album uzivo ni od jedne grupe....osim jednog, jedinog albuma. Jedini albuma uzivo koji obozavam i koji redovno slusam. Fenomenalna svirka, ali ga vise volim jer me podseca na neka lepsa vremena i iz sentimentalnih razloga. Jedina ploca koju sam sa sobom poneo iz Srbije pre nekih 37 godina....."Ako Ste Slobodni Veceras" od Buldozera.
Ако волиш Булдожер, по мени је њихов први албум био топ.
Ево ти у FLAC формату па преслушај: https://cloud.mail.ru/public/36kq/32mH9dgDT

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.