Quantcast

Najbolje su polovnjace!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nešto

Domaćin
Banovan
Poruka
4.953
Mogu da vam kazem, obrni - okreni, tako ispadne.

Ove mladje ili su neizzivljene, pa stalno nesto zanovetaju, nikad im nista ne odgovara, vole da komanduju (a ebes muskarca kome zena komanduje :rolleyes: ) i da ne nabrajam; a opet ako su devojke malo zasle u "godine" onda su toliko proracunate da samo gledaju na korist (neku budalu koja ce da ih ozeni) te ako hoce da ti daa, onda se treba zapitati sta nije u redu sa tobom?? :confused:

Ali zato ove starije, polovne su zakon! Ako je udata ili je bila udata i svakako da ima decu onda je to super! :) Nece da smaraju za kojekakve gluposti, znas ta hoce i ako si to ti, onda ces uzivati samo tako!!! :cool:

Sta devojke misle o tome? Sto su polovnajce tako pametnije i bolje od njih?
Ja mislim baso da si preopterećen šemama.

Probaj nekad da se zaljubiš (jao pfuuuuj :bljuv: )

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
polovnjace su osobe zenskog pola sa polovicnim ekstremitetima. na primer, nema jednu nogu, ili fali joj uvo ili neki prst. kao takve, mogu da imaju izrazitih prednosti u seksu zbog vise mogucih poza. na primer, ako nema obe noge onda je to prava polovnjaca jer ima samo pola tela, a u prednosti je jer ne dobije upalu noznih misica posle samo 10 minuta seksanja kao celovnjace.
Hehe ako ti kazes.. ;)

Jest polovnjace su najbolje mozes nogu da joj gurnes...:lol:
Ne bas... :-|

elohim

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
463
ma da..svesne su svojih nedostataka,kao i svojih dobrih osobina..nemaju iluzija i zive onako kako osecaju..moglo bi se reci zene bez zadrshke..Bog im dao sve najbolje..nije mi jasno zashto ih zovu polovnjache,kad su potpunije od ovih shto im niko nije dovoljno dobar..jel?8)

Treća

Iskusan
Poruka
6.350
E čudne li teme. :) Najpre sami okarakterišete žene kao polovnjače, što je nevaspitano, ali ovo je forum, pa neću da penim. Onda istaknete zašto su "polovnjače" bolje, pa se izjadate i napadnete one koje ne zovete "polovnjačama" i još mi ispadnemo krive i ako smo "polovnjače" i ako nismo. Koji ste vi moroni. :)
A da lepo popijete mlekce, pa u krevet.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
Ajde verujem ti :D
A ovo je pesma o meni... :lol:

ma da..svesne su svojih nedostataka,kao i svojih dobrih osobina..nemaju iluzija i zive onako kako osecaju..moglo bi se reci zene bez zadrshke..Bog im dao sve najbolje..nije mi jasno zashto ih zovu polovnjache,kad su potpunije od ovih shto im niko nije dovoljno dobar..jel?8)
Pa da... Ja kada kazem da bih bio sa zenom koja ima decu opusteno ljudi me pogledaju kao "hranio bi tudju decu???" :shock:

Mislim bzvz... Moje, tvoje, tudje.... Sa ovog su sveta....

elohim

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
463
Pa da... Ja kada kazem da bih bio sa zenom koja ima decu opusteno ljudi me pogledaju kao "hranio bi tudju decu???" :shock:

Mislim bzvz... Moje, tvoje, tudje.... Sa ovog su sveta....[/QUOTE]
deca su ukras sveta..a,one nisu sa tobom da bi im hranio decu..uostalom pusti mediokritete,njima se nishta zabavno ne deshava...8-)

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
deca su ukras sveta..a,one nisu sa tobom da bi im hranio decu..uostalom pusti mediokritete,njima se nishta zabavno ne deshava...8-)

MA znam ja to. Nego me je jednom neki momak pitao da bih se zabavljao sa zenom koja vec ima decu, razveden... Hehe, ja reko naravno. Jer se njemu svidjala jedna, nebitno...

Cak sam tada postavio i temu o tome...

Novo je novo a polovno polovno... Muska SpoMzorusa to valjda zna...:-) :-)
Hm, "novo je novo"???

Zasto tu recenicu UVEK govore ljudi koji kupuju Daciju Logan? :confused:

http://laroumanie.free.fr/page/Dacia/logan_hayon/Dacia_Logan_5_portes_f.jpg

Ili bi pre za te pare uzeo nesto ovako?

http://www.bmwinfo.com/pictures/00864.jpg

A da nije novo ;)

DOC HOLLIDAY

Legenda
Poruka
73.875
MA znam ja to. Nego me je jednom neki momak pitao da bih se zabavljao sa zenom koja vec ima decu, razveden... Hehe, ja reko naravno. Jer se njemu svidjala jedna, nebitno...

Cak sam tada postavio i temu o tome...

Hm, "novo je novo"???

Zasto tu recenicu UVEK govore ljudi koji kupuju Daciju Logan? :confused:

http://laroumanie.free.fr/page/Dacia/logan_hayon/Dacia_Logan_5_portes_f.jpg

Ili bi pre za te pare uzeo nesto ovako?

http://www.bmwinfo.com/pictures/00864.jpg

A da nije novo ;)

nisi ni ti tako lud ko sto se u prvi mah cinilo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.