Quantcast

Najbolje serije 21. veka

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.348
Dobro je pa bar Fargo nisu stavili.. S obzirom da su ovo sastavljali Britanci moguce da su hteli malo da izreklamiraju sopstvenu produkciju a ove najjace adute tipa Sherlock ili Rome, rangiraju na losu poziciju ili uopste i ne ubace, ko vele to su i onako svi gledali.. :D

Mita Komita

Iskusan
Poruka
5.270
нисам гледо кад је било време па сам на крају мислио да бинџујем гејмотронс и нисам могао да гледам дуже од 10 минута. Убацују политичку коректност и све модерне западне глупости... Глупо ко к. Ко разуме енглески, још глупље. Кардашијанс су бољи иако нисам никад гледо. Ценим, јер од овога не мож глупље. Џаба сви ефекти.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.348
нисам гледо кад је било време па сам на крају мислио да бинџујем гејмотронс и нисам могао да гледам дуже од 10 минута. Убацују политичку коректност и све модерне западне глупости... Глупо ко к. Ко разуме енглески, још глупље. Кардашијанс су бољи иако нисам никад гледо. Ценим, јер од овога не мож глупље. Џаба сви ефекти.
Ja sam seo tamo negde 2016. i odgledao ceo Breaking Bad i Game of Thrones (6 sezona, toliko je izaslo do tada) i osecao sam se toliko srecno i zadovoljno, rekoh sebi ovo je pobeda, upravo si odgledao 2 najbolje serije svih vremena, bolje od ovoga ne moze. Sada gledam Sopranose, i barabar su sa ove dve. The Wire jeste dosta dobra ali na mojoj listi ne bi nikako mogla ispred BBa i GoTa..

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.540
Poslednja izmena:

Mita Komita

Iskusan
Poruka
5.270
Ja sam seo tamo negde 2016. i odgledao ceo Breaking Bad i Game of Thrones (6 sezona, toliko je izaslo do tada) i osecao sam se toliko srecno i zadovoljno, rekoh sebi ovo je pobeda, upravo si odgledao 2 najbolje serije svih vremena, bolje od ovoga ne moze. Sada gledam Sopranose, i barabar su sa ove dve. The Wire jeste dosta dobra ali na mojoj listi ne bi nikako mogla ispred BBa i GoTa..
Сопрано је без премца. Гејмотронс ме је изнервирао одма на почетку, дијалог је као у Немањићима - неприкладан за време и простор. После читам да је то и био узор Немањићима. Замисли да они Италијани у Сопрану причају британским акцентом?!? То ти је то.
Брејкинг Бед сам такође бинџово ко човек. Тако је много боље него оно на кашичицу. Много добро урађено.

Mita Komita

Iskusan
Poruka
5.270
Сад сам прегледао целу листу. За више од пола или нисам чуо или сам игнорисао. Неке сам гледао и нису лоше али ништа боље од десетину сличних које и нису на листи (на пример Good Wife).
признајем само 5 серија са списка
Americans
Fleabag
Breaking Bad
South Park
Sopranos

а гледао сам масу добрих серија које нису на списку. Не знам који је био критеријум за ту листу али енглези САК.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.