Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Najbolje sedenje

Araon

Poznat
Poruka
8.340
Prijatelji, braćo, kumovi,

U kom automobilu ste najbolje "sedeli"? Koji automobil, sa kakvim sedištima vas je najbolje prihvatio i gde ste se najmanje osećali kao kondom nakon opštenja?

Uzdravlje.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.240
Citroen C5 2010 god. Najudobniji auto ikad.
Znas sta je Ford Mondeo za taj C5?
AUTO!
C5 ima suvise zakosena sedista ka nazad i ta sedista nemaju podesavanje ugla a plus su i kratka. Kad sam jednom priliko izasao iz Mondea i seo u C5 2010 ustanovio sam da prica o toj udobnosti je samo prica jer Mondeo ga je pojeo za dorucak. Takodje i da hidraulika je prenaduvan jer sam imao i sa hidraulikom i obicnim vesanjem i razlika je smesna s tim sto u krivinama se bolje ponasa onaj bez hidraulike.
Neka od kola u kojima sam se izuzetno dobro osecao u sedistu je Saab 9-3 ili Lexus IS220 a ima ih verovatno jos.E da i BMW E60 je ladja od auta i ima sedista koja mi bas odgovaraju.
Na kraj krajeva naslov teme je najbolje sedenje sto znaci da pricamo o sedistima.

Poruka
15.877
Znas sta je Ford Mondeo za taj C5?
AUTO!
C5 ima suvise zakosena sedista ka nazad i ta sedista nemaju podesavanje ugla a plus su i kratka. Kad sam jednom priliko izasao iz Mondea i seo u C5 2010 ustanovio sam da prica o toj udobnosti je samo prica jer Mondeo ga je pojeo za dorucak. Takodje i da hidraulika je prenaduvan jer sam imao i sa hidraulikom i obicnim vesanjem i razlika je smesna s tim sto u krivinama se bolje ponasa onaj bez hidraulike.
Neka od kola u kojima sam se izuzetno dobro osecao u sedistu je Saab 9-3 ili Lexus IS220 a ima ih verovatno jos.E da i BMW E60 je ladja od auta i ima sedista koja mi bas odgovaraju.
Na kraj krajeva naslov teme je najbolje sedenje sto znaci da pricamo o sedistima.

Ne mogu da tvrdim za Mondea jer se ne sećam da sam ga vozio. C5 sam vozio nekih 5 godina, službeno. Prelazio sam sa njim i po 1000 km za dan, retko ispod 200 km dnevno. Ceo dan ne izađem iz njega, dođem kući i bukvalno nemam ni trun fizičkog umora. Ima baš dosta podešavanja sedišta a takođe su imali isti model samo bez hidraulike i ne znam odakle ti to da je razlika smešna. Dobro, možda se tvoj i moj utisak i shvatanje tog dela komfora vozila ne slažu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.