Najbolje godine

Sto ne volim ovo pitanje o najboljim godinama.Onda ljudi pocnu da lupaju da je neko sa 30 ili cak 25 star ili baba sa 35.Mozda,ali iz perspektive trogodisnjaka.
Sjecam se da kad sam imala npr.29 mnogi su me ubjedjivali da sam stara,da je zivot maltene prosao i slicno...i tako sam se nesto pocela i osjecati.Sad kad imam mnogo vise,vidim koje su to bile gluposti i kako sam u stvari bila mlada,ali ljudi nekako imaju zelju da te ubiju u pojam,da ostaris prije vremena.Kao da ne vaze ista pravila za sve ljude...svi stare,nema nikoga ko ce ostati mlad.Najljepse godine su one od 17,pa studentsko doba.Kad pocnes da radid,bez obzira na godine,to vise nije to.😃
Razumem kad klinci imaju te predstave o starijima, ali što matori znaju da na te dvadesete i rane tridesete da gledaju kao da je i tvoje prošlo. :))))
 
Kažu u 40 tim biti lepa je privilegija u 20tim je nekako normalno. Mladost je sama po sebi lepa.
Meni su sve moje godine lepe, i jedino sto je sigurno jeste da mi je od 25 pa do danas proletelo! Dlanom o dlan.
Da, u 40 počinju da budu primetne razlike između žena koje vode više i manje računa o izgledu. Do tad manje više sve mogu uz minimalnu improvizaciju da se provuku.
 
To je taj Gile
 

Prilozi

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    4,8 KB · Pregleda: 9

Back
Top