Najbolje bas gitare

11080

Zainteresovan član
Poruka
138
Ima li neko duzi staz i konkretno iskustvo ?

Alembic, Warwick, Status, Spector, Lakland, Filip Kubicki i sve one egzoticne varijante skupih instrumenata koje nisam pobrojao.
Konkretno, koje su prednosti, mane, propusti pri izradi, koji tacno modeli su u pitanju.
Interesuje me sve.
Na primer, da li je neko probao Spector Buzzard ili Modulus Flea ? Da li znate cenu Bazarda na primer u BG-u i ko bi to mogao prodavati ?

Znam, znam Jazz je najbolji ali ja bih vise masnoce, sustejna, rezanja. Znam, opet; sve to je StingRay ali kako stojimo sa iskustvima sa Spektorovim Bazardom ili necim slicnim. Opet, izbegao bih price o Zanu i slicnim rucnim varijantama.

Sedi jedan.
 
Po meni:
327507.jpg


Inace, svaki bass je dobar u rukama dobrog muzicara :D
 
za bas je bitno samo da se slaze sa ostalim instrumentima, tako da izbor basa uvjek mora da zavisi (dje ima pameti) od izbora gitare, ... ni to nisi pomenuo...

Chek chek, ako sam te dobro razumeo, on treba da bira bass u odnosu na gitaru u bendu? Ako si na to mislio, lupio si zescu glupost i ostao ziv.

Realno, niti imam iskustva niti se preterano razumem u bas gitare, jer tek od skoro sviram, ali da imam para uzeo bih nekog Warwicka bez razmisljanja.

A da stvarno imam para, hideous claw 8-)

 
Mislim da se konkurs lagano zavrsava..
Odabrao sam pravu stvar i preostaje da pronadjem prodavca.
Da li imate kontakt nekoga ko bi prodao Warwick Thumb Bolt-On ?
Thumb-ova ima dosta ali Thumb Bolt-on se se retko pojavljuje iako je duplo jeftiniji.

Dakle, znamo li ko prodaje Thumb Bolt-On ?
 
Citiram: "za bas bitno samo da se slaze sa ostalim instrumentima, tako da izbor basa uvjek mora da zavisi (dje ima pameti) od izbora gitare, ... ni to nisi pomenuo..."

Ovo cak nije ni smesno. Glupo je.
 

Back
Top