Quantcast

Najbolja verzija sebe

SecretKing

Početnik
Poruka
9
Kako biti najbolja verzija sebe, kako biti sto vise opusten? Ne mislim pri tome kako biti nesto sto ne mozemo biti, ma da covjek svaki dan moze da napreduje.Ja imam socijalnu anksioznost, ali i druge vrste anksioznosti, itd...
Poznajem neke tehnike relaksacije koje mi pomognu da budem opusteniji, kao npr: trcanje, sugestija, itd...

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.129
Kako biti najbolja verzija sebe, kako biti sto vise opusten? Ne mislim pri tome kako biti nesto sto ne mozemo biti, ma da covjek svaki dan moze da napreduje.Ja imam socijalnu anksioznost, ali i druge vrste anksioznosti, itd...
Poznajem neke tehnike relaksacije koje mi pomognu da budem opusteniji, kao npr: trcanje, sugestija, itd...
Све што теби треба је самопоуздање. Иди на неке групне активности. Не знам колико ти је година. Бави се спортом, упознаћеш људе. Биће ти много лакше да се ослободиш анксиозности. Иди било где, а где можеш комуницирати са људима, не само да их гледаш као у кафићу. Имаш и плес. То је супер. Мушко женски пар, шта је боље од тога?

Пробаш тако нове ствари, открићеш нешто што ниси знао/знала да поседујеш.

daco9633

Veoma poznat
Poruka
13.967
Све што теби треба је самопоуздање. Иди на неке групне активности. Не знам колико ти је година. Бави се спортом, упознаћеш људе. Биће ти много лакше да се ослободиш анксиозности. Иди било где, а где можеш комуницирати са људима, не само да их гледаш као у кафићу. Имаш и плес. То је супер. Мушко женски пар, шта је боље од тога?

Dobro ovo za ples je malo vec... Aj da ide na folklor pa i nekako, al najbolje da postane baletan neki ili "plesac"..

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.351
Radom na sebi postaješ bolja verzija sebe. Samo je to proces koji traje...ulaže se puno rada, truda,učenja, pa i para.
Za sve drugo ukoliko ti remeti kvalitet života, a svestan si lošeg uticaja ,tražiš stručnu pomoć (ljude koji ti mogu pomoći u sagledavanju i rešavanju problema).Neki ljudi su nažalost, jako zapušteni. U svakom smislu i pogledu.U pravu si da bi svako trebao izvući maximum od sebe, samo što neki ne znaju sa koje tačke krenuti.

SecretKing

Početnik
Poruka
9
Sport, pisanje dnevnika, i najvažnije: sklanjati se od budala.
Sport naravno pomaze, al donekle, ne vidim kako pisanje dnevnika pomaze, znas nekog kome je pomoglo? A sto se tice sklanjanja od budala, to pomaze al donekle, nekad cak i kad se sklanjas od budala one ti dolaze.
Meni su pomogle motivacione poruke, imala sam ih u telefonu i čitala svakog dana.
I meni su pomogle dosta, al to samo nije dovoljno.
Od mene nikad vise nesto dobro, mene stvarno nema vise sta da povadi :(
Vjerovatno da ima :)
biti time sto jesi nek drugi usvajaju od tebe
Al to sto jesam treba tek da postanem, da se vratim u pravo stanje.
Najpre treba prepoznati energetske vampire i trovače svake vrste i sve đuture ih eliminisati iz života kada to uspeš dobar deo posla je već urađen.
Slazem se, al danas nema bas puno izbora, ako krenemo da tako eliminisemo ljude iz naseg zivota, s kime cemo se druziti?

Kako znas da ne idem na grupne aktivnosti?
Radom na sebi postaješ bolja verzija sebe. Samo je to proces koji traje...ulaže se puno rada, truda,učenja, pa i para.
Za sve drugo ukoliko ti remeti kvalitet života, a svestan si lošeg uticaja ,tražiš stručnu pomoć (ljude koji ti mogu pomoći u sagledavanju i rešavanju problema).Neki ljudi su nažalost, jako zapušteni. U svakom smislu i pogledu.U pravu si da bi svako trebao izvući maximum od sebe, samo što neki ne znaju sa koje tačke krenuti.
Malo kome strucna pomoc da je pomogla na zalost, pravi, dobri psiholozi su rijetkost i tesko je doci do njih...
Najbolji i najucinkovitiji vid relaksacije i opustenosti,je naravno seks.Sve ostale delatnosti,ne mogu da se mere,sa dobrim snaznim seksom,bar sat vremena,svakoga dana!
To je mozda rjesenje... :D

Andrej Bolkonski

Domaćin
Banovan
Poruka
4.239
Manastirka -- Znas sada nije bas lako,prepoznati budale.Nosenje maski zbog virusa,toliko je izjednacilo ljude,da nisi u stanju da detektujes budale.
Manje vise,svi lice na tako nesto,narocito ako imas ruznu naviku,da gledas bilo koju TV stanicu.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Banovan
Poruka
4.239
Batali TV. Ja to takoreći i ne gledam.
Tebi treba odgovarajuci partner,koji je na slicnim talasima razmisljanja,i sa kojim bi uspostavila stabilan emocijalni i svaki drugi odnos.Znam da je to
danas veoma tesko sprovesti,ali najgore od najgoreg je,ako se odustane od sebe,ako se dignu ruke od zivota,Svako ima na ovoj zemlji,osobu koju
trazi,osobu koja postoji samo za nju,samo treba biti uporan,treba se za svoju srecu,dobro potruditi.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.351
Tebi treba odgovarajuci partner,koji je na slicnim talasima razmisljanja,i sa kojim bi uspostavila stabilan emocijalni i svaki drugi odnos.Znam da je to
danas veoma tesko sprovesti,ali najgore od najgoreg je,ako se odustane od sebe,ako se dignu ruke od zivota,Svako ima na ovoj zemlji,osobu koju
trazi,osobu koja postoji samo za nju,samo treba biti uporan,treba se za svoju srecu,dobro potruditi.
Mnogo gledaš TV.Smanji doživljaj!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.