Najbolja prica

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
Kad smo vec krenuli sa naj... temama namece se i ova. Koja prica iz video igre je za vas najnaj?
Onaj ko je odigrao MGS 1 mislim da ce se sloziti sa mnom da je to vrhunac virtuelne price savrseno ukomponovan u veoma zanimljivu cjelinu. Inace glavni razlog zbog kojeg ja igram video igre je isti i zbog kojeg citam knjigu, iskljucivo zbog price. Grafika, fizika, dobro programiranje, sve to mi je na drugom mjestu, i sve to manje utice na ukupno misljenje o video igri. Mislim da i pored ogromnog broja igara, za izbor one sa naj... pricom nece biti mnogo kandidata.
Tu ste, pa recite svoje misljenje...
 
Potpuno si u pravu dobra prica donosi bar 70% ocene igre.
Po meni najbolja prica je u Star Wars KOTOR.Pogotovo kraj koji je fenomenalan.....
Kada otkrivas da je tvoj lik u stvari Dart Revan i konacno pitanje na koju ces stranu Tamnu ili svetlu
A i dramatican preokret oko Bastilje (najlepse devojke u igri) koju ne mozes da spasis.....
Ma to mi je najbolja igra bas zbog price
 
F.E.A.R. ima zanimljivu pricu.
Silent Hill (svi nastavci doduse 1 nisam igrao ali sam cuo da je i on super)
Syberia
Mani je zanimljiv bio i Drakula (premda je prica klise ali zanimljiva)
Heroes Of Migt and Magic (lepo razradjena prica)
ako se setim jos neke zanimljive price pisacu.
Nije los ni Undaying.
Realno horor igrice imaju najrazradjenije price.
 
Star Wars: KOTOR ima sjajnu i veoma zanimljivu priču jer je obrt i kraj stvarno fenomenalan. Kada slušate priče o jednom čoveku koji je bio heroj a pobio silne ljude, pa se sada rešava nastalog problema; a ispostavi se da ste to vi.

Fahrenheit iako ima dosta rupa i priča je kratka, zanimljiv je zaplet.

Max Payne ne treba napominjati.
 
tomb raider 1
mislim ne prica kao prica ali mnogo su mi bila gotivna istrazivanja onih podzemnih svetova i starih civilizacija (a i to mu dodje neka neispricana prica)
 

Back
Top