Najbolja politička emisija i tv kuća u regionu u 2007.-oj

Najbolja politička emisija i tv kuća u regionu u 2007.-oj

  • Upitnik....(Olivera Jovičević)......RTS

  • Oko........(Olivera Kovačević)....RTS

  • Mira i vi...(Mira Adanja Polak)...RTS

  • Utisak nedelje..(Olja Bećković)...B92

  • Piramida....(Slavko Beleslin)......PINK

  • Suočavanje...(Bojana Lekić)......BK

  • 60 minuta...(Bakir Hadžiomerović)...FTV (BiH)

  • Latinica.........(Denis Latin)..........HRT

  • Otvoreno........(Hloverka / Mislav Bago)...HRT

  • Nedeljom u 2...(Aleksandar Stanković)....HRT


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
eto možda da sam umjesto Mire Adanje i Denisa Latina stavio...emisiju Poligraf i Provjereno...
nema veze

moj izbor je Bojana Lekić i emisija Sučavanje
Otvoreno i emisija Mislav Bago
te Denis Latin i emisija Latinica...

od novinara najdraži mi je Goran Milić...

a od tv kuća su mi OK: Nova tv, RTS, B92 i HRT
(gledano s prizme političkih emisija)
 
utiask_nedelje.gif
 
@moderatori
evo ostavite ovu temu par dana na ovom pdf...pa posle prebacite na pdf Televizija ili zatvorite...
hvala

e da
i Vama svako dobro u Novoj 2008. mnogo zdravlja, živaca, dobrog vida, što više sankcioniranja, al opet čim manje trajnih banova...:D
ipak svako od nas ima koji put žutu minutu ili loš dan pa mu "izleti" koja "reč"8-)
pozz

Ovde je širi spektar TV kuća i težište je na političkim emisijama.
Nije reč o odredjenoj TV kući koju neko voli ili ne voli i ne polemiše se o show programu koji od gledaoca pravi voajere.
 
Mislio sam na Piramida na HRT koju vodi Željka Ogresta, ja tipujem za nju

pa to ti je isto...Piramida na Pinku, HRTu i SLO1...je identična jer su sve tri Merlićeve
dakle slobodno zaokruži ovu pinkovu Piramidu...svodi se na isto...

da nisam ograničen na samo 10 opcija stavio bi sve tri Piramide...mada dovoljno je napisati jednu, al recimo stavio bi emisiju poligraf, te emisiju Provjereno (također su obje političke) al eto odlučio sam se na ovih 10 koje pogledam tu i tamo a koje su u posljednjih godinu dana najviše bile zastupljene u medijima
 
Evidentno je nazalost da po pitanju politickih TV emisija Srbija najslabije stoji ,jedni dobri novinari i voditelji su Dragan Bujosevic ,sada na Enteru i onaj debeli sa bradicimom i naocarima sto je bio ranije na tv Poltici pa na Avali ,mislim da se Alimpijevc zove .Takodje dobri su i Cosic i ona druga sto vode poligraf ,nekad dave al opet im treba odati priznjaje jer je to specificna forma koja se snima maltene svaki dan pa ne moze uvek da ispadne dobro.Dok sa druge strane one sramote Kazicke,Piramide ili onu najvecu nesrecu na TVu Tijanicevu blowjoberku Jovicevicku ne vredi ni pominjati.Sto se tice ankete i ja bi glasao za Latina jer je njegova emisija ubedljivo najozbiljnija i nakvalitetnije odradjena u celoj bivsoj SFRJ i ima i najduzu tradiciju ,nije ni Stankoviclos i pored brljotina koje mu se dogadjaju povremeno mada je meni ipak najbolji onaj debeli Mate sa OBNa stvarno vrhunski novinar.
 
Najbolja politička emisija i tv kuća u regionu u 2007.-oj

pa izaberite...:D

nažalost ima samo max 10 opcija tako da nisam mogao sve da stavim, pa sam stavio ovih deset koje su u protekloj godini digle najviše političke prašine kako u zemljama gdje se emitiraju ali i u celom regionu...

za Srbiju i Beograd, još uvek, "vodi" UTISAK NEDELJE
već godinama, ova emisija političko-obrazovnog karaktera "ruši" sve rekorde gledanosti!
naravno, Olja ume da bude veoma neprijatna, i mene po nekad baš nervira, ali zanemarljivo je to kada su ovakve emisije :!:
srećna ti nova godina, dobri i pametni KYO
nadam se da se lepo provodiš u Pešti:-D:-D:-D:-D
 
za Srbiju i Beograd, još uvek, "vodi" UTISAK NEDELJE
već godinama, ova emisija političko-obrazovnog karaktera "ruši" sve rekorde gledanosti!
naravno, Olja ume da bude veoma neprijatna, i mene po nekad baš nervira, ali zanemarljivo je to kada su ovakve emisije :!:
srećna ti nova godina, dobri i pametni KYO
nadam se da se lepo provodiš u Pešti:-D:-D:-D:-D

Ma jeste malo drska i to mi se svidja kod voditelja ali treba da bude takva prema svima ,
ja se ne secam kada je poslednji put napala Tadica ili g17 ili nedaj boze da njih neko napada u emisiji oci bi mu izvadila.
 

Back
Top