Najbolja pizza u Beogradu

inace "ukrao" sam buckov fazon :D

bio sam na nekom radnom dorucku i na stolu je uz klasicne kiflice, pitice, ruske salate i svasta jos bilo i pica.
i ja sam lepo uzeo trougao pice i na njega nabacio rusku, ovi me gledaju a ja..ako moze kod bucka, moze i ovde :D
posle su svi uradili isto :rotf:

dobar mu je fazon čim rastura poso
onaj Pončo kod Arene radi kao lud.. nisam bio a da nema gužve..lik ubija milione
Biznis plan je odličan, lokacija i vreme pojavljivanja savršeno bilo kada konkurencije nije bilo na vidiku, naročito u sitnim noćnim satima.
Ko je išao iz grada iz klubova i kafića tamo negde krajem prošlog i početkom ovog veka morao je tuda poći i to mu je bilo to do Trga gde su svi noćni busevi kretali. Naročito je dobro ležalo kad se popije jer je salata odrađivala ulugu neutralisanja viška kiseline :lol:
I tako je Bucko postao legenda grada. I svi smo klopali tu.

Ali to je pekarski nivo testa i sastojaka na samoj pici. Salata i lokacija ga je ubacila u "legendu".
Ko voli klasično jelo koje se zove "pizza" to ne smatra pizzom. I to je tako. Jer to je kod bucka potpunbo sporedna stvar. I ovo što admin reče gde si video da tamo neko uzima picu bez salata preko? ;)

Back