Najbolja Multiplayer igra

NAJBOLJA MULTI PLAYER IGRA ???

  • IKARIAM

  • TRAVIAN

  • BITE FIGHT

  • KINGS AGE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ladno mi je prosli post obrisan ..... pa sta sam to napisao da ne treba da se vidi ?? Naveo sam jednu recenicu i sliku iz igre ( Team Fortress 2 )... da nisam pogresio forum , koliko sam video ovo je deo foruma za video igre , tema o multiplayer igrama.TF2 je i igra i multiplayer ....:besan2:

KABOOOOOM !!
tf2_demoman1.jpg
 
Haha,e bre ljudi pa sta je ovo erepublik??? Ja preferiram neke sa mNoGo vise akcije!!!!!!!!!!

Za sada mi je najbolji 2moons!!!!!!! Au,znaci igra je brutalna!!!!!!!!!! Moci izgledaju najace,a na dead front-ovima,to jest neka vrsta raid-a,ceo ekran mi se trese,a oci mi se prze od silnog bombardovanja specijalnih efekata i onih brojki koje sve izbacuju damage po 5000...:worth: Obavezno potrazite na youtube!:super:

A igrao sam i Wow trial 10 dana,i malo sam razocaran...Grafika je proslovekovna,i gameplay mi nije dovoljno hardcore....

Ali samo zato cekajte kad izadje TERA!!!!!!!!!!!!!! Bice najbolji MMORPG svih vremena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top