Najbolja fotografija NLO-a!

ecio94

Domaćin
Poruka
3.190
0_ILR_CVL_160715alien_01.jpg



Pre nekoliko dana, britanski Daily Mail (dailymail.co.uk) je objavio dugo skrivanu fotografiju na kojoj se vidi neidentifikovani leteći objekat (NLO) i britanski mlazni avion koji je jedno vreme kružio oko nepoznate letelice.

Fotografiju su snimila dvojica mladića 4. avgusta 1990. dok su prolazili kroz Nacionalni park Cairngorms u blizini Pertha (Škotska).

U jednom momentu na nebu su uočili neobičan objekt u obliku dijamanta. Sakrili su se iza nekog grma kako bi posmatrali tajanstvenu letelicu. Nedugo zatim začuli su zvuk vojnog aviona koji se približavao NLO. Avion je kružio neko vreme oko NLO pre nego se vratio na svoj prvobitni kurs.

Mladići su najbolju od nekoliko fotografija prosledili lokalnim novinama, ali je ona odmah predana Ministarstvu odbrane i nikada nije objavljena.

Slika je ostala skrivena sve do nedavno kada je medijima prosledio penzionisani oficir britanske ratne aviacije (RAF) Craig Lindsay (83)
ezgif.com-gif-maker.jpg

koji je prekršio protokol i kopiju fotografije sakrio i sačuvao. (Izvor:dailymail.co.uk)
 
Ne znam za to. Kako god,ne vidm razlog zašto ne bi objavili ovo. Slika izgleda autentično,a i zašto bi ovaj deda lagao...
Svako trazi svojih 5 minuta slave.
Mada niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da ne postoji neka civilizacija iznad nase i da nas ne posecuju, nego je meni uvek bilo fascinantno- dovoljno razvijeni da predju put od nekoliko hiljada svetlosnih godina a slika ih neki Rajko sa Smena-8 aparatom.
 
Svako trazi svojih 5 minuta slave.
Mada niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da ne postoji neka civilizacija iznad nase i da nas ne posecuju, nego je meni uvek bilo fascinantno- dovoljno razvijeni da predju put od nekoliko hiljada svetlosnih godina a slika ih neki Rajko sa Smena-8 aparatom.
Niko ne kaže da su vanzemaljci. Čak Britanci sumnjaju da je ova letelica delo Amerike,piše na njihovom sajtu.
 
Pogledajte prilog 1206331


Pre nekoliko dana, britanski Daily Mail (dailymail.co.uk) je objavio dugo skrivanu fotografiju na kojoj se vidi neidentifikovani leteći objekat (NLO) i britanski mlazni avion koji je jedno vreme kružio oko nepoznate letelice.

Fotografiju su snimila dvojica mladića 4. avgusta 1990. dok su prolazili kroz Nacionalni park Cairngorms u blizini Pertha (Škotska).

U jednom momentu na nebu su uočili neobičan objekt u obliku dijamanta. Sakrili su se iza nekog grma kako bi posmatrali tajanstvenu letelicu. Nedugo zatim začuli su zvuk vojnog aviona koji se približavao NLO. Avion je kružio neko vreme oko NLO pre nego se vratio na svoj prvobitni kurs.

Mladići su najbolju od nekoliko fotografija prosledili lokalnim novinama, ali je ona odmah predana Ministarstvu odbrane i nikada nije objavljena.

Slika je ostala skrivena sve do nedavno kada je medijima prosledio penzionisani oficir britanske ratne aviacije (RAF) Craig Lindsay (83)
Pogledajte prilog 1206332
koji je prekršio protokol i kopiju fotografije sakrio i sačuvao. (Izvor:dailymail.co.uk)
Prekršio protokol i ostao živ. Sad mu ne mogu ništa, pošto je u penziji. Može slobodno da otkriva državne tajne, bez posledica😃 Od koga kriju te leteće tanjire, od vanzemaljaca!? Nemoj da dođe do međuplanetarnog sukoba pa smo ga nadrljali.
 
Poslednja izmena od moderatora:
I ti...haha...

Najavljuju već dugo i zvaničnu posetu. Bolje posetioci da upravljaju nama nego mi sami, pokazujemo se poprilično nesposobnim i pored svog komfora koji sadašnja civilizacija obezbeđuje...
Ako bude po scenariju iz novog Star Treka imaćemo nuklearni rat...
jel će vrate starosnu granicu za pemziju kao kod Tite?

koji je to vanzemljanac bijo
ej ujedinio neujedinjivo - Čedu, Uju i Muju
ok krezube na Goli Otok a načitane u ambasade po Gvinejama i Barbadosima
 
Svako trazi svojih 5 minuta slave.
Mada niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da ne postoji neka civilizacija iznad nase i da nas ne posecuju, nego je meni uvek bilo fascinantno- dovoljno razvijeni da predju put od nekoliko hiljada svetlosnih godina a slika ih neki Rajko sa Smena-8 aparatom.
naivno je razmisljati da su civilizacije zivih bica iz dubina svemira na slicnom stepenu tehnickog razvoja kao i mi pa da PUT OD TACKE A DO TACKE B PRELAZE NA ISTI NACIN KAO I MI..................TEHNICKO-MEHANICKIM SREDSTVIMA.
Nam je poznato 254 elementa Mendeljejevog sistema u nasoj ekosferi i postoje trilioni medjusobnih kombinacija tih elemenata. A sad zamislimo planetu "na drugoj strani svemira" na kojo postoji mozda samo 72 elementa a mozda i 2865 elementa.........od kojih su uz to samo neki nama poznati. Kako li tek izgledaju kombinacije tih elemenata............koji za produkt mogu imati, nama potpuno nepoznate, oblike mrtve i zive prirode...........iz kojih bi trebalo da nastanu ovakve "propagandne izmisljotine" nas zemaljaca, zasnovane na NAMA POZNATIM SVOJSTVIMA TIH 254 ELEMENTA a ne na svojstvima , nama ocigledno, nepoznatih elemenata iz dubina svemira.
Buduci da nama nije poznato da se u radijusu Hublovog super-teleskopa nalazi bilo koji trag nekakve inteligentne civilizacije, eventualni "posetioci" bi mogli doci samo van dometa tog nama relativno poznatog dela svemira, sto znaci da bi ta civilizacija morala biti ekstremno razvijenija od nase civilizacije da bi tako naivno koristili kojekakve "zepeline" i "letece tanjire" , koji "slucajno" lice na nama poznate , i tokom razvoja tehnicke strane covecanstva, dostignute geometrijske forme..................naivno do dna.
Jedina forma tako dalekog putovanja, sa naseg stanovista , moglo bi biti putovanje pomocu misaone energije..........energije koju cemo mi otkriti i koristiti nakon miliona godina u buducnosti ali cemo do tada verovatno mutirati i nase telo , prilagoditi novom nacinu egzistiranja, ukljucujuci i "fenomen" astralnog" kretanja pri cemu ne postoji ni vreme ni distanca..............i kao takvi , nece biti ni traga o nasem danasnjem telesnom obliku postojanja.
 
Nam je poznato 254 elementa Mendeljejevog sistema
Ja sam bogami ucio neku drugaciju hemiju od tebe.. :think:
naivno je razmisljati da su civilizacije zivih bica iz dubina svemira na slicnom stepenu tehnickog razvoja kao i mi pa da PUT OD TACKE A DO TACKE B PRELAZE NA ISTI NACIN KAO I MI..................TEHNICKO-MEHANICKIM SREDSTVIMA.
Nista ja nisam naveo kao pretpostavku KAKO bi oni dosli do nas, ako ih ima, drugo je bila poenta.
Ali da ne duzimo, u pravu si.
 

Back
Top