Quantcast

Naj petorka u NBA

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Naravno da nije,ali Yao Ming....Ako bi njega izbacio iz kombinacije,koga onda staviti?

Inace,ne znam da li si video Minga uzivo..Ja sam imao tu srecu da sedim i stanem na 30 cm od njega...Kuku...Divac mi je bio ogroman,strvina....Ali Ming Yao-to nije normalno.Ruka ko moja noga,stopalo ko oba moja cini mi se...I visi od mene skoro pola metra.Impresivno,moram da priznam :D

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Razmisljao sam i ja da stavim Bena ali mislim da to vise nije onaj igrac..uzeo crnja pare i dosta mu je basketa,kao i vecini igraca.Miler mi nikad nije bio simpatican,ali OK je...

Za Bredlija-ne znam kolik je bese Vranes,ova nasa konjna,ali njega sam proletos video u Budvi,,,Koja scena! Kupujem sladoled,a on iza mene,zakloni mi i Sunce i Mesec i Veneru....Covek gromada,steta sto ne zna da igra kosarku :D

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Cek da pogadjam :D

Balvan je zna se,Darence Balvance June,Bek je verovatno Crnogorac u pokusaju Sale,,Snowboard je lazov i neandertalac Vladica,plej...Ih,onaj sto je kresnuo sve manekenke i pevacice sirom sveta,Nives i Andrijanu,Jarence nase,e samo ne mogu da se setim ko je propali suter?
'

Suzy F

Aktivan član
Poruka
1.527
Razmisljao sam i ja da stavim Bena ali mislim da to vise nije onaj igrac..uzeo crnja pare i dosta mu je basketa,kao i vecini igraca.Miler mi nikad nije bio simpatican,ali OK je...

Za Bredlija-ne znam kolik je bese Vranes,ova nasa konjna,ali njega sam proletos video u Budvi,,,Koja scena! Kupujem sladoled,a on iza mene,zakloni mi i Sunce i Mesec i Veneru....Covek gromada,steta sto ne zna da igra kosarku :D
Vranes je 2.29...i ja cuh od nekih ljudi da izgleda bas divovski...:roll:
Div mekog srca(hahahaha)Boze,spasi ga...:roll:

crni lepotan

Elita
Poruka
21.390
Cek da pogadjam :D

Balvan je zna se,Darence Balvance June,Bek je verovatno Crnogorac u pokusaju Sale,,Snowboard je lazov i neandertalac Vladica,plej...Ih,onaj sto je kresnuo sve manekenke i pevacice sirom sveta,Nives i Andrijanu,Jarence nase,e samo ne mogu da se setim ko je propali suter?
'
mozda sam prema nekom bio prestog, sta mislis?
steta sto Kole nije u NBA, on bi povecao konkurenciju za petorku

prava petorka (kad sam imao NBA07 igrao sam sa njom) bi bila
Nes
Alen
Megrejdi
Merion
Stodomajer

normalno igrao sam sa Finiksom, a ovu dvojicu sam dovukao
probao sam i sa Novickim na krilu i dobro se pokazao
na poziciju Meriona bi mogao i Garnet

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.