Naj negativci u igrama...

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Od svih igara kojih ste igrali koji negativci su vam ostali najupecatljiviji?
My list:
1:
JonIrenicus.jpg

Jonaleth Irenicus-Baldurs Gate 2-Shadows of Amn
2:
220px-Mephistopheles_-_Eric_Deschamps.jpg

Mefistofoles-NWN 1
3:
Def009079.JPG

Hylden Lord-LOK serijal
4:
lokdefiance_121803_000.jpg

Mobius-LOK serijal
5:
Mat116.jpg

Kejn i Raziel
 
Hm..Kain i Raziel su zapravo anti-heroji, i sivi momci radije, nego zli pokvarenjaci. Ja cu navesti zanimljive protivnike sa kojima sam imao prilike da se sukobim, zle, cudne, ili samo izgubljenog puta.

Deus Ex - Walton Simons, Gunther Hermann
Waltona sam previse lako ubio, zahvaljujuci previdu igre. Naime, Simons vas na jednoj tabli prati i smeta, i sve vreme je nevidljiv pa ga ne mozete upucati. I onda kada dodjete do jedne tacke, dobijete cut-scene i morate se boriti.
Igrica je zaboravila da ja imam culo sluha, te sam opalio bazukom na mesto gde sam cuo shum, i rasparcao ga, sebi uskratio cut-scene. A Hermann, eh, sta reci o njemu. Nesrecni ljubomorni bizon, koga morate uspavati.
54027-1.jpg
250px-Gunther-1.jpg


Deus Ex: Invisible War
Onaj Francuz sto ga J.C. spasio u prvom delu, Chad Dumier. Joj kako sam uzivao da ga kidam.
Takodje su tu i Omar smradovi.
200px-Dumier_at_liberty_island.jpg
200px-EndOmar.jpg


Resident Evil - Zadnja Kraljica Tyrant T-002 i naravno Albert Wesker. E bio je tu i jedan zombie sto me isprepadao kada sam nasao ink ribbon, hteo da me ugrize za nogu i zamalo sam pao sa stolice i nisam spavao lepo nedelju dana.
200px-RE1-Tyrant-1.jpg
wesker.jpg

Da li vam je ikada nestalo municije u RE1? Meni jeste. Isao sam samo nozem. Jos uvek imam more.

Silent Hill 1 - Prva borba u igri, sa nekom decom ili patuljcima. Ne mozes da pobegnes, ne mozes da pobedis, nemas ni oruzje, a oni te jure. Zatvoren prostor, 5-6 monstrum-deteta, a ti ne mozes da pobegnes. Bezao sam jedno 10-15 minuta, i vristao u uzasu, bio sam iskreno uplasen.
Fora je naravno da ih pustis da te pojedu, jer je to ionako samo san glavnog lika.
Prokleti da ste za ovaj strah Konami.
silent_hill_shattered_memor-1.jpg


Dino Crisis - Ima jedna soba, kada udjes u nju izgleda normalno. Kratak si sa municijom, ima neki kovceg u uglu, da nadjes neki medpak ili koji metak, upravo si se tukao sa dinoima po celom kompleksu, i ovde si bezbedan. Mozes da odahnes.
Dok ti kroz zid sobe ne uleti glava i torzo TIranosaurus Rex-a!!
Igrao sam sa drugarom, znaci vristali smo jedno 30 sekundi i dinosaur nas je pojeo.
Jeftin Trik.
dino_crisis.jpg


Earthwom Jim - Najbolja igrica u galaksiji, ujedno moja omiljena. Ima pregrst zanimljivih protivnika, poput Psy-Crow-a lovca na ucene, zlatne ribice Bob-a, koji je najlaksa kraljica u svemiru i starica, na jednoj tabli, koje padaju na tebe i tuku te stapom.
283191068_s.gif
166468-22-1.jpg

Ne zaboravite kravu.
newjunkcity-1.png


Mechcommander - Hm, ovo nije protivnik vec vrsta 'Mech-a, naime radi se o klasi Loki, koja mi je zadavala puno problema na bojnom polju. 'Mech je sredina izmedju mobilnosti, razornosti i oklopa, vrlo nezgodan 'Mech. Inace, moja omiljena klasa je Bushwacker.
Loki%20(Hellbringer)%203050.jpg


Diablo 1 i 2 - Tu su Koljac, Hephasto the Armorer i ludi Zhar sa njegovom catchfrazom 'This interruption is enough to make one insane'.
butcher-1.jpg

shot5.gif
D1-mon-zhar-the-mad.gif


Warcraft 2 - One oci sto bacaju Ogre Magi da otkrivaju tablu, mnogo su me nervirale, stalno se setaju i mogu da ti stanu iznad brodova, pa da tvoji brodovi pucaju sami medju sobom. Eno ga u gornjem delu fotke.
ogre01-1.jpg


Final Fantasy VII - Sephiroth, ko moze napraviti ovakvu listu bez njega. Andjeo sa jednim krilom i sa majcinom glavom u kutiji Kadaj-a.
sephiroth_the_fallen_angel.JPG


Dreamfall The longest Journey - U prostoru izmedju dva sveta Arcadije i Starka postoji zona nazvana 'Undreaming'. Tu mozete susresti pipke, kao iz japanske mange, sacinjene od realnosti dvaju svetova, kako gladno grabe prema vama. Prepali su me.
290px-Zoe_Vagabond_Storytime-1.jpg


Max Payne - Vladimir Lem, koji je nista do jednorukog bandita. Obozavam da ga povredjujem.
180px-Vladimir_Lem_1.jpg


Homeworld - 1 i ekspanzija Cataclysm - Junkyard Dawg, automatizovani sakupljac olupina, naporan mali. Iz ekspanzije imamo Zver, glavni hostilni entitet.
junkyard_dawg-1.jpg
Beast_mothership-1.jpg


Blood Omen Legacy of Kain Serijal - Malek psycho Paladin, Nupraptor sto je usio oci, Elzevir Lutkar koji err... bas voli svoje lutke.
malek_small.jpg

nupraptor-bio2.JPG
getimage.php


Hitman Blood Money - Eve, pevacica u baru na jednoj tabli, koja je zapravo preruseni ubica. Ukoliko se odazovete njenom pozivu na pice u njenoj sobi, dozivecete nesto ostro.

Fallout serijal - Frank Horrigan ubistveni kiborg, General Barnaki sto bese ozenjen nekom Marijom, ovaj.. njegov mozak zatocen u robotskom telu, i Bishop-ovi iz Novog Renoa, porodica krimosa. Mozes odraditi kevu ili cerku, a onda isprazniti utoku u caleta, ili se isunjati. Keva daje vise info i zabave, cera daje vise droge.
mwfpy1-1.jpg
Barnaky_Bot_FoT.jpg

i Teta Bishop
FoModel_NiceLady-1.png


Mortal Kombat 3 - Kabal, igrao sam protiv jednog klinca pre 15 godina na segi, ja sa bilo kim on sa Kabala, i svaki put bi me isprasio neprekidnim combo-ima. Od tada mrzim Kabala.
kabal%202.bmp


Parasite Eve - Eva, naravno. Odlicna igra i simpa Aya Brea.
parasite_eve_front.jpg


Need For Speed Underground 1 - Eddie - onaj tip sto je uvek ispred tebe na tabeli, vrlo iritantan momak.
1162381137.jpg


Rock 'n' Roll racing 2 Red Asphalt - Wicked Doc Voodoo koji vozi pimpmobil i Zadnji Boss Dranis valjda, onaj sto mu sijaju oci crveno.

Twisted Metal serijal - Sweetooth homicidalni klaun koji je i maskota turnira, Minion demon koji vozi tenk i Darktooth, klovnov cale sa masivnim kamionom za sladoled. Omiljena tabla mi je u TM2 'Holland - Field of Screams'. Naravno, tu je i Calypso, UltraBoban Twisted metal turnira.
Twisted_Metal_2_SweetTooth.jpg

twistedmetal2-06-1.jpg

3683516491_67ed8d3baa_m-1.jpg
Calypso_in_Twisted_Metal_2_Intro.jpg


Neverwinter Nights serijal - Desther Indelayne nazovi klerik Morazin, Arden Swift spretni devilkin iz krcme NWNHOU, Ammon Jerro nesrecna ostrica od maga, i odred vitezova u Myrkulovom plane-u, koji ga cuva i nakon tsmri.
npc_desther.jpg
250px-Young_ammon_jerro_-_nwn2_cinematic-1.jpg
939027_20071016_embed056.jpg


Toliko od mene za veceras drugari. Ima jos mnogo puno dobrih negativaca, ali ko ce nakucati sve u jednom dahu.
 
Poslednja izmena:
Hm..Kain i Raziel su zapravo anti-heroji, i sivi momci radije, nego zli pokvarenjaci. Ja cu navesti zanimljive protivnike sa kojima sam imao prilike da se sukobim, zle, cudne, ili samo izgubljenog puta.

Deus Ex - Walton Simons, Gunther Hermann
Waltona sam previse lako ubio, zahvaljujuci previdu igre. Naime, Simons vas na jednoj tabli prati i smeta, i sve vreme je nevidljiv pa ga ne mozete upucati. I onda kada dodjete do jedne tacke, dobijete cut-scene i morate se boriti.
Igrica je zaboravila da ja imam culo sluha, te sam opalio bazukom na mesto gde sam cuo shum, i rasparcao ga, sebi uskratio cut-scene. A Hermann, eh, sta reci o njemu. Nesrecni ljubomorni bizon, koga morate uspavati.
54027-1.jpg
250px-Gunther-1.jpg


Deus Ex: Invisible War
Onaj Francuz sto ga J.C. spasio u prvom delu, Chad Dumier. Joj kako sam uzivao da ga kidam.
Takodje su tu i Omar smradovi.
200px-Dumier_at_liberty_island.jpg
200px-EndOmar.jpg


Resident Evil - Zadnja Kraljica Tyrant T-002 i naravno Albert Wesker. E bio je tu i jedan zombie sto me isprepadao kada sam nasao ink ribbon, hteo da me ugrize za nogu i zamalo sam pao sa stolice i nisam spavao lepo nedelju dana.
200px-RE1-Tyrant-1.jpg
wesker.jpg

Da li vam je ikada nestalo municije u RE1? Meni jeste. Isao sam samo nozem. Jos uvek imam more.

Silent Hill 1 - Prva borba u igri, sa nekom decom ili patuljcima. Ne mozes da pobegnes, ne mozes da pobedis, nemas ni oruzje, a oni te jure. Zatvoren prostor, 5-6 monstrum-deteta, a ti ne mozes da pobegnes. Bezao sam jedno 10-15 minuta, i vristao u uzasu, bio sam iskreno uplasen.
Fora je naravno da ih pustis da te pojedu, jer je to ionako samo san glavnog lika.
Prokleti da ste za ovaj strah Konami.
silent_hill_shattered_memor-1.jpg


Dino Crisis - Ima jedna soba, kada udjes u nju izgleda normalno. Kratak si sa municijom, ima neki kovceg u uglu, da nadjes neki medpak ili koji metak, upravo si se tukao sa dinoima po celom kompleksu, i ovde si bezbedan. Mozes da odahnes.
Dok ti kroz zid sobe ne uleti glava i torzo TIranosaurus Rex-a!!
Igrao sam sa drugarom, znaci vristali smo jedno 30 sekundi i dinosaur nas je pojeo.
Jeftin Trik.
dino_crisis.jpg


Earthwom Jim - Najbolja igrica u galaksiji, ujedno moja omiljena. Ima pregrst zanimljivih protivnika, poput Psy-Crow-a lovca na ucene, zlatne ribice Bob-a, koji je najlaksa kraljica u svemiru i starica, na jednoj tabli, koje padaju na tebe i tuku te stapom.
psycrow2-1.gif
Manualbob.jpg

Ne zaboravite kravu.
newjunkcity-1.png


Mechcommander - Hm, ovo nije protivnik vec vrsta 'Mech-a, naime radi se o klasi Loki, koja mi je zadavala puno problema na bojnom polju. 'Mech je sredina izmedju mobilnosti, razornosti i oklopa, vrlo nezgodan 'Mech. Inace, moja omiljena klasa je Bushwacker.
Loki%20(Hellbringer)%203050.jpg


Diablo 1 i 2 - Tu su Koljac, Hephasto the Armorer i ludi Zhar sa njegovom catchfrazom 'This interruption is enough to make one insane'.
butcher-1.jpg

shot5.gif
D1-mon-zhar-the-mad.gif


Warcraft 2 - One oci sto bacaju Ogre Magi da otkrivaju tablu, mnogo su me nervirale, stalno se setaju i mogu da ti stanu iznad brodova, pa da tvoji brodovi pucaju sami medju sobom. Eno ga u gornjem delu fotke.
ogre01-1.jpg


Final Fantasy VII - Sephiroth, ko moze napraviti ovakvu listu bez njega. Andjeo sa jednim krilom i sa majcinom glavom u kutiji Kadaj-a.
sephiroth_the_fallen_angel.JPG


Dreamfall The longest Journey - U prostoru izmedju dva sveta Arcadije i Starka postoji zona nazvana 'Undreaming'. Tu mozete susresti pipke, kao iz japanske mange, sacinjene od realnosti dvaju svetova, kako gladno grabe prema vama. Prepali su me.
290px-Zoe_Vagabond_Storytime-1.jpg


Max Payne - Vladimir Lem, koji je nista do jednorukog bandita. Obozavam da ga povredjujem.
180px-Vladimir_Lem_1.jpg


Homeworld - 1 i ekspanzija Cataclysm - Junkyard Dawg, automatizovani sakupljac olupina, naporan mali. Iz ekspanzije imamo Zver, glavni hostilni entitet.
junkyard_dawg-1.jpg
Beast_mothership-1.jpg


Blood Omen Legacy of Kain Serijal - Malek psycho Paladin, Nupraptor sto je usio oci, Elzevir Lutkar koji err... bas voli svoje lutke.
malek_small.jpg

nupraptor-bio2.JPG
getimage.php


Hitman Blood Money - Eve, pevacica u baru na jednoj tabli, koja je zapravo preruseni ubica. Ukoliko se odazovete njenom pozivu na pice u njenoj sobi, dozivecete nesto ostro.

Fallout serijal - Frank Horrigan ubistveni kiborg, General Barnaki sto bese ozenjen nekom Marijom, ovaj.. njegov mozak zatocen u robotskom telu, i Bishop-ovi iz Novog Renoa, porodica krimosa. Mozes odraditi kevu ili cerku, a onda isprazniti utoku u caleta, ili se isunjati. Keva daje vise info i zabave, cera daje vise droge.
mwfpy1-1.jpg
Barnaky_Bot_FoT.jpg

i Teta Bishop
FoModel_NiceLady-1.png


Mortal Kombat 3 - Kabal, igrao sam protiv jednog klinca pre 15 godina na segi, ja sa bilo kim on sa Kabala, i svaki put bi me isprasio neprekidnim combo-ima. Od tada mrzim Kabala.
kabal%202.bmp


Parasite Eve - Eva, naravno. Odlicna igra i simpa Aya Brea.
parasite_eve_front.jpg


Need For Speed Underground 1 - Eddie - onaj tip sto je uvek ispred tebe na tabeli, vrlo iritantan momak.
1162381137.jpg


Rock 'n' Roll racing 2 Red Asphalt - Wicked Doc Voodoo koji vozi pimpmobil i Zadnji Boss Dranis valjda, onaj sto mu sijaju oci crveno.

Twisted Metal serijal - Sweetooth homicidalni klaun koji je i maskota turnira, Minion demon koji vozi tenk i Darktooth, klovnov cale sa masivnim kamionom za sladoled. Omiljena tabla mi je u TM2 'Holland - Field of Screams'. Naravno, tu je i Calypso, UltraBoban Twisted metal turnira.
Twisted_Metal_2_SweetTooth.jpg

twistedmetal2-06-1.jpg

3683516491_67ed8d3baa_m-1.jpg
Calypso_in_Twisted_Metal_2_Intro.jpg


Neverwinter Nights serijal - Desther Indelayne nazovi klerik Morazin, Arden Swift spretni devilkin iz krcme NWNHOU, Ammon Jerro nesrecna ostrica od maga, i odred vitezova u Myrkulovom plane-u, koji ga cuva i nakon tsmri.
npc_desther.jpg
250px-Young_ammon_jerro_-_nwn2_cinematic-1.jpg
939027_20071016_embed056.jpg


Toliko od mene za veceras drugari. Ima jos mnogo puno dobrih negativaca, ali ko ce nakucati sve u jednom dahu.

:think::think:Dobra lista...i sasvim lepo si objasnio su imali toliki impakt na tebe.Evo npr za Kejna i Raziela.Sa njihovog gledista bi i ja rekao da je opravdano.Ali cinjenica ostaje da su im ljudi(u igri naravno) "stoka"(to jest omiljeno jelo).Deshter je bio pion,sto bi se reklo poamericki means to an end.Arden:lol::lol: i horn of blasting....dobra fora:hahaha:!
E vidis Amona sam zaboravio potpuno(postao je zlo koje je lovio.....sta ti je ironija).A i Murkul je lukava hrpa kostiju(dok ne ode na prinudni odmor:mrgreen:)!A ta likusa je prvog puta popila suringe!
 
Poslednja izmena:
Od svih igara kojih ste igrali koji negativci su vam ostali najupecatljiviji?
My list:
1:
JonIrenicus.jpg

Jonaleth Irenicus-Baldurs Gate 2-Shadows of Amn


Da, ali je na kraju dobio šta je i zaslužio.

In the January 2008 issue of PC Gamer UK, the editor claims that he knows that Baldur's Gate III is indeed being worked on - this has further been reiterated in the January 2009 edition, though, again, any more information is unlikely to surface until later this year, possibly even 2010.
 
Da, ali je na kraju dobio šta je i zaslužio.

In the January 2008 issue of PC Gamer UK, the editor claims that he knows that Baldur's Gate III is indeed being worked on - this has further been reiterated in the January 2009 edition, though, again, any more information is unlikely to surface until later this year, possibly even 2010.

Najbolji negativac u istoriji igara.Ostali ne mogu ni da mu prismrde(po mom skromnom misljenju!:mrgreen::mrgreen:)
A sto se tice BGIII ako ga budu pravili nadam se da nece sakatiti pricu o bhaalspawnima:roll:(Posto je EA preuzela Bioware)
1:02-1:05:D
Moj omiljen:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Neces mi verovati Brendone, ali ja nisam uopste odigrao Baldur's Gate nijedan. Jednostavno nisam stigao. Odigrao sam Icewind Dale 2, a Baldur cu naceti uskoro.
Elem, kada sam vec tu, evo ti jos par

KOTOR - Darth: Malak, Bastila, Sion, Nihil, Traya. Malak jer ga je lako mrzeti, grubijan netakticni, Bastila jer je uvek bila simpaticno slaba, Sion jer je slomljen na hiljadu mesta a zbog toga jaci (iako u stalnom stanju bola), Nihilus jer moze da pojede celu planetu za dorucak ali ne moze jednog palog Jedi generala (doduse, jedi Exile jeste rupa u sili), Traya jer matora zna vise o izdaji od Drage Masin.
starwars_article_sw20031009malak_pic1_en.jpg
Bastila.jpg
214476-5713-darth-sion_large.jpg
darth-nihilus-3.jpg
Traya.jpg
 
Neces mi verovati Brendone, ali ja nisam uopste odigrao Baldur's Gate nijedan. Jednostavno nisam stigao. Odigrao sam Icewind Dale 2, a Baldur cu naceti uskoro.
Elem, kada sam vec tu, evo ti jos par

KOTOR - Darth: Malak, Bastila, Sion, Nihil, Traya. Malak jer ga je lako mrzeti, grubijan netakticni, Bastila jer je uvek bila simpaticno slaba, Sion jer je slomljen na hiljadu mesta a zbog toga jaci (iako u stalnom stanju bola), Nihilus jer moze da pojede celu planetu za dorucak ali ne moze jednog palog Jedi generala (doduse, jedi Exile jeste rupa u sili), Traya jer matora zna vise o izdaji od Drage Masin.
starwars_article_sw20031009malak_pic1_en.jpg
Bastila.jpg
214476-5713-darth-sion_large.jpg
darth-nihilus-3.jpg
Traya.jpg

Sion i Malak su netakticni....Nilus(meh nije nesto).ali je Traya(ilti Kreia) naj negativac u SW univerzumu(em sto ju je komplikovano pobediti...em sto je dobro skrivala ko je i sta je zaista)!
ps-A Baldurs Gate obavezno odigraj......prica je fantasticna,soundtrackovi fantasticni....:D
ps-Zaboravio sam Noobera(BG serijal).vece zlo od njega nema!:(:mrgreen:)
 
Poslednja izmena:
'Ajde, onako - off the top of my head (kako kažu u Vlasotincima)...


2_vampire_testdrive_009.jpg


Sebastian LaCroix i The Sheriff iz Vampire: The Masquerade - Bloodlines.

Uopšte, VTMB ima verovatno najbolje likove koje sam ja video u nekoj igri.


79747_indigo-prophecy-20050727104818953.jpg


The Oracle iz Fahrenheit.


Andariel.gif


Pominjaste Diablo, a zaboraviste Andariel.


290px-Peats.png


Alvin Peats iz Dreamfall: The Longest Journey.
 
Kad pominjaste Warcraft, meni je Illidan tu uvek bio glavni baja među negativcima.

300px-Illidan23-1.jpg



TRUE_OGRE-1.gif


True Ogre iz Tekken.

goromk.png


Goro iz Mortal Kombat.

http://1.***************/_Gpcr8BPRyds/SXlBNIW1SAI/AAAAAAAAAVg/Uj7HTsnpPyI/s400/shao-kahn-in-mortal-kombat-vs-dc-universe.jpg

Shao Kahn, takođe iz Mortal Kombat.
 
Poslednja izmena:
Hm, Kerigan je dobar izbor. Ne mozes se ljutiti na nju, ima dobrog razloga. Ne mozes se ljutiti ni na Delitu iz Final Fantasy Tactics. To je upravo to, ne mozes mu prebaciti nista.
Dobro, Ramza je kroz celu igru bio pekmez sa macem, ali i da je bio snaznije licnosti sta bi pa mogao reci Deliti? "Sori, vojska moga brata ti je roknula sestru. Drugari? Neces palis zemlju?'
180px-FFT_Delita2.jpg


Iz VTMB... strasan je Sherrif. Delacroix-a sam zeleo da udesim jos od pozorista, kada je hteo da mi liku fikne glavu, i uzivao sam kada sam na kraju igre dobio priliku da mu zarijem one makaze/noz na njegovom stolu u vrat, i ostavim mu onaj kovceg, neka crkne kad je zapeo. Ne kaci se sa Toreadorom zgoljavi Ventrue.
Ali ima uzasnijih stvorova od Sebastijana. Recimo onaj Tzimisce flesh-crafter iz Holivuda ili onaj demon-zena u podrumu bolnice u L.A-u sto jede zivo meso. Ne zaboravimo vukodlake, koji su se pojavili bas kada sam poceo da mislim da moj lik moze izazvati bilo koga, i naterali me u beg sa Nines-om. Najgori deo je bio kada sam provalio da moj lvl5 Celerity ne radi na njih.
646794-la_bradbury_30027_large.jpg
0.jpg


Li nisam znao da mozes da roknes Vukodlaka. Neki car provalio kako.


Sandro iz Heroes of Might and Magic III Shadow of Death, a nervirao me jos od 'Restoration of Erathia'
2872345122_2d43598f76.jpg

Izraz kostura na ikonici Izgleda kao da se previse dobro zabavlja kao pijavica, a vidi i tu frizuru. Nekro-surferska.

Kadeshi iz Baste Kadesh-a iz Homeworld igre. Prica im je tuzna, ukratko, isterani iz poznatog kosmosa, konvoj, pokvario im se brod, konvoj otisao, ostali u nekoj nebuli koja im je postala sve, napadaju svakoga ko kroz nju prodje, ukljucujuci i svoju bracu iz sestrinskog zatvorskog broda, koji je preziveo putovanje, ne prepoznavsi ih pola eona kasnije.
300px-Kadeshi_Mothership_assembled.jpg
 
Hej, gde mi je nestalo 'izmeni' dugme? Elem.
Evo intro-a za tablu Baste Kadesh-a.

Veceras imamo Voldo-a i Ivy iz Soul Edge/Calibur serijala.
Voldo_01.jpg
Ivy_Valentine.png

Voldo jer... pa pogledaj ga.
Ivy jer.. pa pogledaj je.

I ona princeza, ili kraljica Hekuba sta li bese iz davne EA igre 'Nox', strava igra. Preporutch.
glf_work2.jpg

Najbolji ending je sa Wizard-om, ali najzabavniji sa ratnikom.
 
Dimitri Rascalov - GTA IV

dimitri.jpg


Teško đubre koje je nanelo mnogo zla Niku Beliću, i ne samo njemu, kako pre početka radnje igre tako i tokom nje. Ubio je Nikovog prvog šefa, smeštao mu (Niku), pokušavao da ga ubije, zapalio Nikov i Romanov stan... Pri kraju igre igrač može, ako želi, da radi s njim, uprkos svemu, a čak ga i Roman to savetuje! Ja sam, naravno, odabrao da upadnem na njegov brod i izrešetam ga.

Resident Evil - Zadnja Kraljica Tyrant T-002 i naravno Albert Wesker. E bio je tu i jedan zombie sto me isprepadao kada sam nasao ink ribbon, hteo da me ugrize za nogu i zamalo sam pao sa stolice i nisam spavao lepo nedelju dana.

Mislim da znam na šta misliš. I mene je to isprepadalo. Pogotovo što sam bio klinac kad sam prvi put to igrao.

Ali ipak, trenutak u Resident Evil-u koji me je najviše prepao je bio kad sam išao pored jednog zida preko koga su bile neke daske, kad se odjednom između tih dasaka pojavilo nekoliko zombijskih ruku.
 
Sargeras WC3

demon2.jpg
[/QUOTE]

Ne bih da flameujem, ali pored bezbroj game negativaca od kojih neki imaju dubinu ko da ih je Dostojevski pravio kao najnegativca naveo si lika koji se u War3 pojavljuje (i pominje) u jednoj jedinoj sceni koja traje mozda 15 sekundi, dok je celokupno njegovo postojanje u WoWloru objasnjeno u 2 -3 pasusa.
 
Poslednja izmena:

Back
Top